LETNÉ SÚSTREDENIE KK KRETOVIČ 2023

Naše letné sústredenie tohto roku bolo pravdepodobne najväčším sústredením karatistov, čo do počtu účastníkov. V dňoch od 13. do 19. augusta sa ho v rekreačnom stredisku Javorná (Drienica) zúčastnilo viac než 150 ľudí.

Okrem členov nášho klubu prišli aj pretekári a tréneri z nemeckého Sen5 karate klubu, troch poľských klubov: Harasuto Lodž, Bushi-do Bydgoszcz a Białostocki Klub Karate a pretekári slovenských klubov: Karate klub Union Košice, Karate klub Snina a Karate klub Slávia UPJŠ Košice.

Karate sme trénovali 3x denne a pomedzi to sme stíhali aj rôzne športové hry a aktivity, kúpať a šmýkať sa v bazénoch, oddýchnuť si vo wellnesse, večer opekať a spievať pri táboráku, variť guláš a tancovať na diskotékach.

Na záver sústredenia deti absolvovali skúšky technickej vyspelosti na vyššie technické stupne, tzv. „páskovanie“. Posledný večer sme vyhlásili 20 najúspešnejších pretekárov nášho klubu v uplynulej súťažnej sezóne 2022/2023.

Za pomoc a podporu pri zorganizovaní ďakujeme mestu Košice, ktoré naše sústredenie podporilo finančnou dotáciou.

www.kosice.sk

 

Naše sústredenie bolo podporené dotáciou z Nadácie EPH.

 

Nechajte svoj názor


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/c/9/c93d5ec6-3b03-41a4-ae27-3489a25759b9/kkk.sk/web/wp-content/themes/FreshLook/comments.php on line 60