NAJBLIŽŠIE SÚŤAŽE

21. apríl /sobota/ – 4. kolo Žiackej Ligy VUKABU a TAUKA Košice
Podrobnejšie info TU

28. apríl /sobota/ – Grand Prix Žilina Žilina
Podrobnejšie info TU

5. máj /sobota/ – Majstrovstvá VUKABU detí a žiakov Košice
Podrobnejšie info TU

19. máj /sobota/ – Majstrovstvá Slovenskej republiky detí a žiakov Košice
Podrobnejšie info TU

Letné Sústredenie KK Kretovič 2018

Majstrovstvá Slovenskej republiky SENIOROV

Karate Klub Žilina usporiadal Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2018 v sobou 14. apríla.

Súťaže sa zúčastnilo 6 našich pretekárov, ktorí potvrdili, že ešte stále patria medzi najlepších na Slovensku.

Vybojovali nám dve strieborné a štyri bronzové medaily.

2. MIESTA

Martin Fedor – KUMITE seniori -84 kg

KUMITE DRUŽSTVO ženy – Viktória Pillárová, Jaroslava Baňasová, Terézia Smetanová

3. MIESTA

Dominik Vančo – KATA seniori

Viktória Pillárová – KUMITE seniorky -61 kg
Terézia Smetanová – KUMITE seniorky -55 kg

KUMITE DRUŽSTVO muži – Martin Fedor, Patrik Tchúr, Ján Füzer

14th Harasuto Cup

Náš priateľ Janusz Harast organizoval už 14. ročník medzinárodného turnaja Harasuto Cup, ktorého sa cez víkend 07. a 08. apríla zúčastnilo 703 pretekárov zo 75 klubov z 10 európskych krajín.

Za náš klub sa ho zúčastnilo 9 pretekárov v kategóriách športového zápasu KUMITE a do Košíc priniesli rovnako 9 medailových umiestnení: 4 zlaté – 1 strieborné – 4 bronzové.

Spomedzi všetkých zúčastnených klubov sa náš klub umiestnil na skvelom 5. MIESTE,
a to vďaka týmto výsledkom:

1. MIESTA

KUMITE DRUŽSTVO ŽIEN – Viktória Pillárová, Terézia Smetanová, Tatiana Pillárová

Terézia Smetanová – KUMITE st. junorky U21 -55 kg
Viktória Pillárová – KUMITE ženy -61 kg
Ľubomír Demský – KUMITE kadeti -63 kg

2. MIESTO

Šimon Kačírek – KUMITE kadeti -70 kg

3. MIESTA

Vanesa Bandurová – KUMITE 12-13 ročné -43 kg
Ľubomír Demský – KUMITE juniori -61 kg
Patrik Tchúr – KUMITE juniori -68 kg
Martin Fedor – KUMITE st. juniori U21 -84 kg

14. Majstrovstvá Slovenska SSHRKA

V Dunajskej Strede sme sa včera s deviatimi pretekármi zúčastnili 14. otvorených majstrovstiev Slovenska Slovenskej Shito Ryu Karate Asociácie v kategóriách súbojov KUMITE. Priniesli sme si odtiaľ 6 medailí:

1. MIESTA
Klára Gubová – dievčatá 8-9 r. -32kg
Norbert Bukovič – chlapci 10-11 r. -43kg

2. MIESTA
Jaroslava Baňasová – ženy +18 r. -60kg
Vasil Pirčák – chlapci 10-11 r. -43kg
Jaroslava Baňasová – ženy +18 r. Bez Rozdielu Hmotnosti

3. MIESTO
Bruno Plichta – chlapci 8-9 r. -32kg

Venujte 2 % zaplatenej dane z príjmov práve Karate Klubu Kretovič

Vážení priatelia a priaznivci karate,

obraciame sa na Vás so žiadosťou o poukázanie sumy zodpovedajúcej 2 % zaplatenej dane z príjmov za rok 2017 pre občianske združenie KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE. V tejto súvislosti poznamenávame, že v danom prípade nejde o ďalšiu finančnú čiastku, ale o poukázanie 2 % z už Vami zaplatenej daneVami poukázané prostriedky budú účelovo využité na športové akcie a podujatia cvičencov karate a rozvoj detí a mládeže v tomto športe.

V uplynulých športových sezónach sa naši pretekári zúčastnili množstva domácich a medzinárodných turnajov a získali mnoho ocenení, o ktorých ste mali a máte možnosť čítať na tejto stránke:

Viktória Pillárová vyhrala 3. miesto na MAJSTROVSTVÁCH EURÓPY v Sofii,
Ľubomír Demský bol účastníkom MAJSTROVSTIEV SVETA na Tenerife,
Šimon Kačírek 2. miesto na HARASUTO WORLD CUP,
Jaroslava Baňasová 9
. miesto SVETOVÝ POHÁR KARATE 1 v Salzburgu,
Terézia Smetanová 1. miesto BIHOR OPEN v Oradei,
Patrik Tchúr 3. miesto HUNGARIAN OPEN v Budapešti,
Martin Fedor 
3. miesto BUDAPEST OPEN,
Ľubomír Radoš 3. miesto na MAJSTROVSTVÁCH EURÓPY SHITO
RYU v Nových Zámkoch.

Spomenuté úspechy sme dosiahli aj vďaka rodičom a priateľom , ktorí poukázali finančné prostriedky v podobe 2 % z dane z príjmov pre náš klub.

Ak ste sa rozhodli našu žiadosť akceptovať, tu sú bližšie informácie a inštrukcie:
Sprievodny list a ziadosť o poukazanie 2 % z dane z prijmov
Informácia Finančného riaditeľstva k poukázaniu 2 % dane z príjmov
Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti za rok 2017
Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane z príjmov za rok 2017

1. Vyplniť „Vyhlásenie o poukázaní sumy zodpovedajúcej 2 % zaplatenej dane z príjmov„, a zároveň si dat’v mzdovej učtárni zamestnávateľa potvrdiť „Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti za rok 2017″.

2. Obidve potvrdenia odovzdať na daňovom úrade príslušnom podľa trvalého bydliska, resp. sídla firmy najneskôr do konca apríla 2018.

Za Vaše kladné rozhodnutie práve pre náš klub,
Vám v mene Karate Klubu Kretovič Košice vyslovujeme
úprimné poďakovanie.

Slovenský pohár detí a žiakov – 3. kolo

Posledné tretie kolo SLOVENSKÉHO POHÁRA detí a žiakov usporiadali priatelia z ŠKM-KK Stará Ľubovňa v sobotu 24. marca 2018. My sme na túto súťaž pricestovali so 16 zverencami.

Mladým „kretovičovcom“ sa naozaj darilo presadiť sa v silnej celoslovenskej konkurencii pretekárov. Domov sme si odnášali dokopy 17 medailí ( 5 zlatých – 5 strieborných – 7 bronzových ) a táto bilancia cenných kovov nás vyniesla na 7. MIESTO v medailovom a tiež bodovom hodnotení klubov, spomedzi všetkých 46 zúčastnených klubov tohto tretieho kola SP.

1. MIESTA

Lucia Sklenková – KATA st. žiačky 10-11 r. začiatočníčky

Bianka Verebová – KUMITE ml. žiačky 8-9 r. +37kg začiatočníčky
René Pirčák – KUMITE chlapci 6-7 r. -26kg
Bruno Plichta – KUMITE ml. žiaci 8-9 r. -30kg začiatočníci
Norbert Bukovič – KUMITE st. žiaci 10-11 r. -40kg pokročilí

2. MIESTA

Lucia Sklenková – KUMITE st. žiačky 10-11 r. -35kg začiatočníčky
Patrícia Guzejová – KUMITE st. žiačky 10-11 r. +40kg pokročilé

Patrícia Kollárová – AGILITY dievčatá 9 r.
Lukáš Kysucký – AGILITY chlapci 8 r.
Vasil Pirčák – AGILITY chlapci 11 r.

3. MIESTA

Patrícia Kollárová – KATA ml. žiačky 8-9 r. pokročilé 3

Klára Gubová – KUMITE ml. žiačky 8-9 r. -32kg začiatočníčky
Daniela Dudášová – KUMITE ml. žiačky 8-9 r. -32kg pokročilé
Simona Kulíková – KUMITE ml. žiačky 8-9 r. +37kg pokročilé
Vasil Pirčák – KUMITE st. žiaci 10-11 r. -40kg pokročilí

Daniela Dudášová – AGILITY dievčatá 9 r.
Klára Gubová – AGILITY dievčatá 9 r.

Podrobnosti o turnaji a kompletné výsledky na sutazekarate.sk

38th GRAND PRIX SLOVAKIA

Najmladší a najmenší člen našej výpravy René Pirčák v nedeľu 11. marca na treťom súťažnom dni kvalitne obsadeného medzinárodného turnaja – 38. VEĽKEJ CENY SLOVENSKA, vo svojej kategórii kumite chlapci 6-7 roční -26 kg  vyhral všetky zápasy a za zaslúžené 1. ZLATÉ MIESTO si domov odniesol pohár skoro taký veľký ako on sám!

V sobotu 10. marca vykumitili bronzové medaily a poháre Jaroslava Baňasová a Viktória Pillárová v kategórii ženy -61 kg.

Trojdňového turnaja sa zúčastnilo skoro 1500 pretekárov zo 192 zúčastnených klubov z 26 krajín.

 

Slovenský pohár detí a žiakov – 2. kolo

Na druhé kolo Slovenského pohára detí a žiakov do Partizánskeho, ktoré usporiadal Karate Klub Drap, sme vycestovali s ôsmymi pretekármi v sobotu 3. marca 2018. Tí vybojovali sedem medailí. Za vzornú reprezentáciu klubu ďakujeme a medailistom gratulujeme!

1. MIESTA

Petra Bačová – KUMITE st. žiačky 10-11 r. začiatočníčky -35 kg;
René Pirčák – KUMITE chlapci 6-7 r. -26 kg;

2. MIESTO

Vasil Pirčák – KUMITE st. žiaci 10-11 r. pokročilí -40 kg;

3. MIESTA

Lucia Sklenková – KATA st. žiačky 10-11 r. začiatočníčky;

Norbert Bukovič – KUMITE st. žiaci 10-11 r. pokročilí -40 kg;
Sebastián Mišľan – KUMITE ml. žiaci 8-9 r. začiatočníci -34 kg;

Norbert Bukovič – AGILITY chlapci 11 r.

3. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUKA 2017/2018

3. kolo Žiackej ligy Východoslovenskej Únie Karate a Bojových Umení a Tatranskej Únie Karate sezóny 2017/2018 usporiadali v sobotu 24. februára 2018 priatelia-karatisti zo Sniny, ktorí sa zvyknú zúčastňovať aj na našom sústredení.

Tentokrát sme vyzbierali 42 medailí v kategóriách jednotlivcov (18 zlatých – 10 strieborných – 14 bronzových) a 12 medailí v kategóriách družstiev (8 zlatých – 4 strieborné). V celkovom hodnotení klubov tohto druhého kola sme sa umiestnili na najvyššom 1. mieste.

Po troch kolách Žiackej ligy 2017/2018 vedieme tabuľku s počtom bodov 320 (230 bodov za jednotlivcov + 90 bodov za družstvá).

 

1. MIESTA

KATA

Simona Kulíková – dievčatá 8-9 r. pokročilé;
Lucia Sklenková – ml. žiačky 10-11 r. začiatočníčky;
Elena Horanská – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé;
Kristína Hudáková – st. žiačky 12-13 r. začiatočníčky;
Bruno Plichta – chlapci 8-9 r. začiatočníci;

KUMITE

Daniela Dudášová – dievčatá 8-9 r. pokročilé -30 kg;
Klára Gubová – dievčatá 8-9 r. začiatočníčky +30 kg;
Simona Kulíková – dievčatá 8-9 r. pokročilé +30 kg;
Petra Bačová – ml. žiačky 10-11 r. začiatočníčky -35 kg;
Lea Bruothová – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé -35 kg;
Elena Horanská – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé +40 kg;
Vanesa Bandurová – st. žiačky 12-13 r. pokročilé -45 kg;/
René Pirčák – chlapci 5-7 r. -24 kg;
Norbert Bukovič – ml. žiaci 10-11 r. pokročilí -35 kg;
Vasil Pirčák – ml. žiaci 10-11 r. pokročilí -40 kg;
Ľubomír Radoš – st. žiaci 12-13 r. pokročilí +50 kg;
Ľubomír Demský – kadeti 14-15 r. -60 kg;

AGILITY chlapci 7 r. – Lukáš Kysucký;

DRUŽSTVÁ

KATA DIEVČATÁ 8-9 r. – Klára Gubová, Simona Kulíková, Tereza Horanská
KATA ST. ŽIAČKY 12-13 r. – Vanesa Szelley, Vanesa Bandurová, Kristína Hudáková
KATA ML. ŽIACI 10-11 r. – Vasil Pirčák, Norbert Bukovič, Bruno Plichta
KATA ST. ŽIACI 12-13 r. – Adam Krajňák, Ľubomír Radoš, Jakub Ilčín
KUMITE DIEVČATÁ 8-9 r. – Klára Gubová, Simona Kulíková, Tereza Horanská
KUMITE ML. ŽIAČKY 10-11 r. – Elena Horanská, Petra Bačová, Lea Bruothová, Lucia Sklenková
KUMITE ST. ŽIAČKY 12-13 r. – Vanesa Szelley, Vanesa Bandurová, Kristína Hudáková
KUMITE ML. ŽIACI 10-11 r. – Norbert Bukovič, Vasil Pirčák

 

2. MIESTA

KATA

Daniela Dudášová – dievčatá 8-9 r. pokročilé;
Lukáš Kysucký – chlapci 5-7 r.
Vasil Pirčák – ml. žiaci 10-11 r. pokročilí;
Ľubomír Radoš – st. žiaci 12-13 r. pokročilí;
Ľubomír Demský – kadeti 14-15 r.

KUMITE

Tereza Horanská – dievčatá 8-9 r. pokročilé +30 kg;
Lucia Sklenková – ml. žiačky 10-11 r. začiatočníčky -35 kg;
Adam Krajňák – st. žiaci 12-13 r. začiatočníci -45 kg;
Jakub Ilčín – st. žiaci 12-13 r. pokročilí +50 kg;

AGILITY chlapci 7 r. – René Pirčák;

DRUŽSTVÁ

KATA ML. ŽIAČKY 10-11 r. – Elena Horanská, Lucia Sklenková, Lea Bruothová
KATA CHLAPCI 8-9 r. – Sebastián Mišľan, Lukáš Kysucký, René Pirčák
KUMITE CHLAPCI 8-9 r.  – Bruno Plichta, Sebastián Mišľan, René Pirčák
KUMITE ST. ŽIACI 12-13 r.  – Adam Vereb, Ľubomír Radoš, Jakub Ilčín, Adam Krajňák

 

3. MIESTA

KATA

Klára Gubová – dievčatá 8-9 r. začiatočníčky;
Tereza Horanská –dievčatá 8-9 r. pokročilé;
Lea Bruothová – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé;
Vanesa Szelley – st. žiačky 12-13 r. pokročilé;
René Pirčák – chlapci 5-7 r.
Mišľan Sebastián – chlapci 8-9 r. začiatočníci;
Norbert Bukovič – ml. žiaci 10-11 r. pokročilí;
Adam Vereb – st. žiaci 12-13 r. začiatočníci;

KUMITE

Bianka Verebová – dievčatá 8-9 r. začiatočníčky +30 kg;
Kristína Hudáková – st. žiačky 12-13 r. začiatočníčky +45 kg;
Vanesa Szelley – st. žiačky 12-13 r. pokročilé +45 kg;
Bruno Plichta – chlapci 8-9 r. začiatočníci -30 kg;
Adam Vereb – st. žiaci 12-13 r. začiatočníci +50 kg;

AGILITY chlapci 6 r. – Richard Gašpar.

fotogaléria po otvorení celého článku…