Drienica 2007

Sústredenie - KKK - Drienica 2007

Športové sústredenie oddielu sa uskutočnilo v dňoch 20.-26. augusta 2007 opäť v rekreačnom stredisku Drienica pri Sabinove, pod kopcom Lysá v Čergovskom pohorí. Ubytovaní sme boli v horskom hoteli Javorná, ktorý v porovnaní s predošlým rokom opäť pokročil v rekonštrukcii. A aj v kvalite stravovania.

Sústredenia sa zúčastnilo cca 60 členov, aj vrátane trénerov F. Kretoviča, L. Blichu, Ľ. Sukubovej a B. Vaška. Prišli sa pozrieť aj starší pretekári a odchovanci oddielu, pre ktorých je sústredenie vždy príjemnou možnosťou stretnúť sa s kamarátmi. Určite osviežením sústredenia boli deťúrence – prváčence, ktoré cvičili s trénerkou Sukubovou (Snehulienka a 14 trpaslíkov).

Celodňový režim začínal rannou rozcvičkou a po raňajkách začala prvá fáza tréningu. Po obede bola druhá fáza. Kto mal chuť a mohol šiel pred alebo po večeri na plaváreň. Súčasťou plavárne bol aj vitálny svet so saunami a vírivkami..

Pozvaným hosťom sústredenia bol viceprezident Slovenského zväzu karate Peter Baďura (7. dan v shito – ryu). Majster P. Baďura počas dvoch dní vysvetľoval pretekárom techniky a filozofiu kata anan, basai dai a heiku zo školy shito – ryu.

V tomto roku bol na sústredení aj D. Tuchyňa, odchovanec oddielu a profesionálny masér, ktorý poskytoval záujemcom masáže v rámci rehabilitácie.

Spestrením tréningových dní boli súťaže v ping-pongu a nohejbale. Samozrejme, že nechýbal ani večerný táborák s gitarou.

Posledný deň prebehlo páskovanie pretekárov. K spokojnosti trénerov a pretekárov.

A večer tradičné vyhodnotenie izieb a súťaží. K vrcholom posledného večera určite patril veselý karneval masiek. A na záver vyhodnotenie najlepších pretekárov za sezónu 2006-2007. Najlepšími pretekármi na súťažiach sa stali Maťo Čuchran (14 r., 3. kyu), Veronika Berešová (12 r., 5. kyu) a Jarka Baňasová (11 r., 5.kyu).

Na záver nechýbala tradičná torta pre súťažiacich ale aj ostatných, ktorú venovala Janka Gajdošová.

Nechajte svoj názor


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/c/9/c93d5ec6-3b03-41a4-ae27-3489a25759b9/kkk.sk/web/wp-content/themes/FreshLook/comments.php on line 60