1. MIESTO – Kollárová Patrícia – kumite U14 -52 kg
2. MIESTO – Kretovičová Rita – kumite U14 -52 kg
2. MIESTO – Pirčák Vasil – kumite juniori -76 kg
3. MIESTO – Szelley Vanesa – kumite U21 -61/-68 kg
Celkové výsledky a informácie o súťaži Výsledky našich jednotlivcov a družstiev Výsledky M-VUKABU deti a ziakov a pohar kadetov a juniorov 2024
Vážení priatelia a priaznivci karate a športu. Obraciame sa na Vás so žiadosťou o poukázanie sumy zodpovedajúcej 2 % zaplatenej dane z príjmov za rok 2023 pre naše občianske združenie KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE. V tejto súvislosti poznamenávame, že v danom prípade nejde o ďalšiu finančnú čiastku, ale o poukázanie 2 % z už Vami […]
Turnaja v srbskom meste Čačak sa v rámci výjazdu širšej reprezentácie Slovenskej republiky zúčastnili štyria naši pretekári: René Pirčák, Lukáš Kysucký, Bruno Plichta, Vasil Pirčák . 1. miesto – PLICHTA BRUNO – CADET CLASS A KUMITE MALE -57 3. miesto – PIRČÁK RENÉ – CADET CLASS A KUMITE MALE -523. miesto – PIRČÁK VASIL – […]
Prvé kolo Slovenského pohára detí a žiakov sa konalo v Nitre. V medailovej a bodovej štatistike sa náš klub umiestnil na 6. MIESTE zo 64 zúčastnených klubov. 1. MIESTAPetriláková Adela – KUMITE mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčkyPusztai Nicolas – KUMITE mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilíKysucká Katarína – AGILITY dievčatá 10 ročnéHalás […]
1. MIESTAPusztai Nicolas – Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kgHalás Martin – Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kgPlichta Bruno – Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg 2. MIESTAPetriláková Adela – Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčkyKőtelesová Sofia – Kumite kadetky 14-15 rokov do 61kg 3. MIESTALukáčová Hana – Kata staršie žiačky 10-11 rokov […]
1. MIESTO – Kollárová Patrícia – kumite U14 -52 kg
2. MIESTO – Kretovičová Rita – kumite U14 -52 kg
2. MIESTO – Pirčák Vasil – kumite juniori -76 kg
3. MIESTO – Szelley Vanesa – kumite U21 -61/-68 kg
V rodných Košiciach sme spoluorganizovali 2. kolo Slovenského pohára mladších dorastencov, starších dorastencov, juniorov a starších juniorov.
Získali sme 6 zlatých, 7 strieborných a 5 bronzových medailí.
V medailovej štatistike klubov sme sa umiestnili na perfektnom 2. MIESTE spomedzi 51 zúčastnených klubov.
1.MIESTA
Veliká Michaela – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov do 42kg začiatočníčky
Gubová Klára – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Bukovič Norbert – Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg
Pirčák Vasil – Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg
Plichta Bruno – Kumite dorastenci 14-15 rokov do 52kg
Basanda Oliver – Kata ml. dorastenci 12-13 rokov začiatočníci
2.MIESTA
Kretovičová Rita – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov do 52kg pokročilé
Verebová Sára – Kumite dorastenky 14-15 rokov do 47kg
Herditzka Vivien – Kumite st. juniorky 18-20 rokov do 55kg
Szelley Vanesa – Kumite st. juniorky 18-20 rokov do 68kg
Nguyen Bao Ngoc Linh – Kumite st. juniorky 18-20 rokov do 61kg
Kysucký Lukáš – Kumite ml. dorastenci 12-13 rokov do 55kg pokročilí
Avdeiev Oleksandr – Kumite ml. dorastenci 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
3.MIESTA
Kőtelesová Sofia – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Bandurová Vanesa – Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
Kőtelesová Sarah – Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
Pirčák René – Kumite ml. dorastenci 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Libák Matúš – Kata juniori 16-17 rokov
1.MIESTA
KATA
Veliká Michaela – mladšie kadetky 12-13 rokov začiatočníčky
Pirčák René – mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
Libák Matúš – juniori 16-17 rokov
KUMITE
Veliká Michaela – mladšie kadetky 12-13 rokov do 42 kg začiatočníčky
Kollárová Patrícia – mladšie kadetky 12-13 rokov do 52kg pokročilé
Gubová Klára – mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Verebová Sára – kadetky 14-15 rokov do 47kg
Bandurová Vanesa – juniorky 16-17 rokov do 59kg
Herditzka Vivien – staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg
Nguyen Linh – staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg
Szelley Vanesa – staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg
Basanda Oliver – mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg začiatočníci
Pirčák René – mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Kysucký Lukáš – mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg pokročilí
Avdeiev Oleksandr – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Plichta Bruno – kadeti 14-15 rokov do 52kg
Gubík Adam – kadeti 14-15 rokov nad 70kg
Bukovič Norbert – juniori 16-17 rokov do 61kg
Guzej Stanislav – juniori 16-17 rokov nad 76kg
2.MIESTA
KATA
Kőtelesová Sofia – mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Sklenková Lucia – kadetky 14-15 rokov
Bandurová Vanesa – juniorky 16-17 rokov
Szelley Vanesa – staršie juniorky 18-20 rokov
Avdeiev Oleksandr – mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci
Martinkovič Matej – kadeti 14-15 rokov
Guzej Stanislav – juniori 16-17 rokov
KUMITE
Hudáková Veronika – mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg začiatočníčky
Kőtelesová Sofia – mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Kőtelesová Sarah – juniorky 16-17 rokov do 59kg
Parkhomenko Anastasiia – juniorky 16-17 rokov nad 66kg
Šefara Matúš – mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Skalický Boris – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Libák Matúš – juniori 16-17 rokov do 76kg
3.MIESTA
KATA
Verebová Sára – mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Gubová Klára – mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Parkhomenko Anastasiia – juniorky 16-17 rokov
Nguyen Linh – staršie juniorky 18-20 rokov
Herditzka Vivien – staršie juniorky 18-20 rokov
Skalický Boris – mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci
Basanda Oliver – mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci
Kysucký Lukáš – mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
Plichta Bruno – mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
Bukovič Norbert – kadeti 14-15 rokov
KUMITE
Ciglanská Lucia – mladšie kadetky 12-13 rokov do 52kg pokročilé
Balucha Michal – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Peley Dávid – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Martinkovič Matej – kadeti 14-15 rokov do 70kg
1. MIESTA
KATA
Lukáčová Hana – mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
Ronďošová Ela – mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Pusztai Nicolas – chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Macejko Martin – mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Meňhert Michal – starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Pirčák René – mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
KUMITE
Petriláková Adela – dievčatá 6-7 rokov do 24kg
Vilčeková Sára – dievčatá 6-7 rokov do 28kg
Lihanová Olívia – mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky
Ronďošová Ela – mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé
Balasičová Bianka – mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé
Hudáková Veronika – mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg začiatočníčky
Kollárová Patrícia – mladšie kadetky 12-13 rokov do 52kg pokročilé
Gubová Klára – mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Verebová Sára – kadetky 14-15 rokov do 47kg
Pusztai Nicolas – chlapci 6-7 rokov nad 30kg
Haško Jakub – mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
Macejko Martin – mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
Bazelides Patrik – mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí
Basanda Oliver – mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg začiatočníci
Pirčák René – mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Kysucký Lukáš – mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg pokročilí
Avdeiev Oleksandr – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Plichta Bruno – kadeti 14-15 rokov do 52kg
Bukovič Norbert – kadeti 14-15 rokov do 63kg
Gubík Adam – kadeti 14-15 rokov nad 70kg
AGILITY
Petriláková Adela – dievčatá 7 ročné
Balasičová Bianka – dievčatá 9 ročné
Oros Maxim – chlapci 8 roční
Halás Martin – chlapci 8 roční
Šefara Matúš – chlapci 11 roční
DRUŽSTVÁ
Kata ml. žiačky 8-9 r. – Kysucká Katarína, Lukáčová Hana, Ronďošová Ela
Kata ml. žiaci 8-9 r. – Halás Martin, Haško Jakub, Macejko Martin
Kata st. žiaci 10-11 r. – Šefara Matúš, Meňhert Michal, Pavol Jakub
Kata ml. kadeti 12-13 r. – Plichta Bruno, Kysucký Lukáš, Pirčák René
Kata kadeti 14-15 r. – Gubík Adam, Bukovič Norbert, Martinkovič Matej
Kumite ml. žiačky 8-9 r. – Kysucká Katarína, Lukáčová Hana, Ronďošová Ela
Kumite ml. žiaci 8-9 r. – Halás Martin, Haško Jakub, Macejko Martin
Kumite ml. kadetky 12-13 r. – Gubová Klára, Kollárová Patrícia, Kőtelesová Sofia
Kumite ml. kadeti 12-13 r. – Plichta Bruno, Kysucký Lukáš, Pirčák René
2. MIESTA
KATA
Kőtelesová Sofia – mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Sklenková Lucia – kadetky 14-15 rokov
Berg Matúš – chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Oros Maxim – mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci
Pavol Jakub – starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Kysucký Lukáš – mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
KUMITE
Lukáčová Hana – mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky
Kysucká Katarína – mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé
Veliká Michaela – mladšie kadetky 12-13 rokov do 42kg začiatočníčky
Heard Tomáš – mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
Dubovský Šimon – starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí
Skalický Boris – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
AGILITY
Vilčeková Sára – dievčatá 7 ročné
Kysucká Katarína – dievčatá 9 ročné
Macejko Martin – chlapci 9 roční
Meňhert Michal – chlapci 11 roční
DRUŽSTVÁ
Kata st. žiačky 10-11 r. – Murcková Nina, Exlerová Melody Lilly, Košťanská Sofia
Kata ml. kadetky 12-13 r. – Gubová Klára, Kollárová Patrícia, Kőtelesová Sofia
Kumite st. žiačky 10-11 r. – Murcková Nina, Exlerová Melody Lilly, Košťanská Sofia
Kumite kadeti 14-15 r. – Gubík Adam, Bukovič Norbert, Martinkovič Matej
3. MIESTA
KATA
Vilčeková Sára – dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Petriláková Adela – dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Balasičová Bianka – mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Kysucká Katarína – mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Gubová Klára – mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Verebová Sára – kadetky 14-15 rokov
Haško Jakub – mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Bazelides Patrik – mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Beer Matúš – starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
Palkoci Oliver – starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
Hanuščalka Jakub – starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Basanda Oliver – mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci
Plichta Bruno – kadeti 14-15 rokov
Martinkovič Matej – kadeti 14-15 rokov
KUMITE
Murcková Nina – staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé
Kőtelesová Sofia – mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Graňačka Daniel – starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci
Beer Matúš – starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
Palkoci Oliver – starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
Pavol Jakub – starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí
Meňhert Michal – starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí
Molnár Marek – starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí
Hanuščalka Jakub – starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí
Šefara Matúš – mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Peley Dávid – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Balucha Michal – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Martinkovič Matej – kadeti 14-15 rokov do 70kg
AGILITY
Ronďošová Ela – dievčatá 9 ročné
Berg Matúš – chlapci 7 roční
Kozelka Matias – chlapci 8 roční
Haško Jakub – chlapci 9 roční
Molnár Marek – chlapci 10 roční
Pavol Jakub – chlapci 11 roční
DRUŽSTVÁ
Kumite st. žiaci 10-11r. – Šefara Matúš, Meňhert Michal, Pavol Jakub
Po troch rokoch sme opäť zavítali do rumunského mesta Oradea na turnaj Bihor open. Cestovali sme spolu s priateľmi z Karate Klubu Union Košice.
V nedeľu 16. októbra 2022 sa nám darilo vynikajúco. Z trinástich našich pretekárov si domov priniesol medailu naozaj skoro každý.
Získali sme 12 medailí = 8x ZLATO + 3x STRIEBRO + 1x BRONZ.
1. MIESTA
Rita Kretovičová = kumite 12 ročné -50kg
Sára Verebová = kumite 13 ročné -43kg
Patrícia Kollárová = kumite 13 ročné -50kg
Klára Gubová= kumite 13 ročné +50kg
Vanesa Bandurová = kumite 16-17 ročné -59kg
René Pirčák = kumite 12 roční -42kg
Lukáš Kysucký = kumite 12 roční -55kg
Bruno Plichta = kumite 13 roční -48kg
2. MIESTA
Sofia Kőtelesová = kumite 13 ročné +50kg
Sarah Kőtelesová = kumite 16-17 ročné -59kg
Adam Gubík = kumite 14-15 roční +70kg
3. MIESTA
Vanesa Szelley = kumite seniorky +61kg
Rita Kretovičová, Patrícia Kollárová, René Pirčák a Bruno Plichta vycestovali v rámci reprezentácie Slovenskej republiky v prvý októbrový víkend na kvalitný turnaj do susedného Česka. Organizácia súťaže a systém zápasov boli ako na olympiáde, teda pretekári zápasili každý s každým. Preto ich tento turnaj preveril oveľa viac, než turnaje s klasickým vyraďovacím systémom v „pavúkovi“. Chlapcom sa darilo viac a mohli teda vystúpiť na stupne víťazov.
2. MIESTA
Pirčák René – Kumite 12-13 roční (U14) -40 kg
Plichta Bruno – Kumite 12-13 roční (U14) -50 kg
V poľskom meste Bielsko-Biała sme bojovali na medzinárodnom turnaji Polish Open. Podarilo sa nám vybojovať dve bronzové medaily.
3. MIESTA
Šefara Matúš – Kumite 10-11 roční (U12) -40 kg
Pirčák Vasil – Kumite juniori -76 kg
5. miesto – Pirčák Vasil – Kumite kadeti -70 kg
5. miesto – Bukovič Norbert – Kumite juniori -61 kg
9. miesto – Verebová Sára – Kumite 12-13 ročné (U14) -42 kg
Rita Kretovičová, René Pirčák a Bruno Plichta sa v rámci výjazdu reprezentácie talentovanej mládeže do 14 rokov zúčastnili v chorvátskom meste Samobor 21. ročníka súťaže Croatia Open.
2. MIESTO – Pirčák René – Kumite chapci narodení 2010, 2011 AND 2012 -39 kg
3. MIESTO – Plichta Bruno – Kumite chlapci narodení 2008, 2009 AND 2010 -49 kg
2. MIESTA
Pirčák René – Kumite U14 -40 kg
Pirčák Vasil – Kumite kadeti -70 kg
3. MIESTA
Plichta Bruno – Kumite U14 -50 kg
Bukovič Norbert – Kumite kadeti -63 kg
Prvý turnaj v súťažnej sezóne po sústredení bol Slovenský pohár mladších dorastencov, dorastencov (kadetov) , juniorov a starších juniorov U21 na Myjave. Pricestovali sme so šestnástimi pretekármi a darilo sa nám naozaj výborne.
Získali sme 5 zlatých, 3 strieborné a 3 bronzové miesta.
V medailovej štatistike klubov sme sa umiestnili na výbornom 3. MIESTE spomedzi 48 zúčastnených klubov.
1.MIESTA
Kollárová Patrícia – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov do 50kg pokročilé
Kőtelesová Sofia – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov nad 50kg pokročilé
Pirčák René – Kumite ml. dorastenci 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Bukovič Norbert – Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg
Pirčák Vasil – Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg
2.MIESTA
Kretovičová Rita – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov do 50kg pokročilé
Szelley Vanesa – Kumite st. juniorky 18-20 rokov do 68kg
Herditzka Vivien – Kumite st. juniorky 18-20 rokov do 55kg
3.MIESTA
Bandurová Vanesa – Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
Plichta Bruno – Kumite dorastenci 14-15 rokov do 52kg
Gubík Adam – Kumite dorastenci 14-15 rokov nad 70kg