Vanesa Bandurová dnes na Majstrovstvách Slovenskej republiky seniorov
BRONZOVÁ v kategórii kumite seniorky do 55kg
Majstrovstvá VÚKABU detí a žiakov a Pohár VÚKABU dorastencov a juniorov
Celkové výsledky a informácie o súťaži Výsledky našich jednotlivcov a družstiev Výsledky M-VUKABU deti a ziakov a pohar kadetov a juniorov 2024
53rd GOLDEN BELT / ZLATNI POJAS
Turnaja v srbskom meste Čačak sa v rámci výjazdu širšej reprezentácie Slovenskej republiky zúčastnili štyria naši pretekári: René Pirčák, Lukáš Kysucký, Bruno Plichta, Vasil Pirčák . 1. miesto – PLICHTA BRUNO – CADET CLASS A KUMITE MALE -57 3. miesto – PIRČÁK RENÉ – CADET CLASS A KUMITE MALE -523. miesto – PIRČÁK VASIL – […]
Slovenský pohár detí a žiakov – 1. kolo
Prvé kolo Slovenského pohára detí a žiakov sa konalo v Nitre. V medailovej a bodovej štatistike sa náš klub umiestnil na 6. MIESTE zo 64 zúčastnených klubov. 1. MIESTAPetriláková Adela – KUMITE mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčkyPusztai Nicolas – KUMITE mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilíKysucká Katarína – AGILITY dievčatá 10 ročnéHalás […]
Orava Cup 2024
1. MIESTAPusztai Nicolas – Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kgHalás Martin – Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kgPlichta Bruno – Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg 2. MIESTAPetriláková Adela – Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčkyKőtelesová Sofia – Kumite kadetky 14-15 rokov do 61kg 3. MIESTALukáčová Hana – Kata staršie žiačky 10-11 rokov […]
16. Memoriál Michala Bozogáňa
1. MIESTAVerebová Sára – Kumite Kadetky 14-15 rokov -47kgKollárová Patrícia – Kumite Kadetky 14-15 rokov -54kgKysucký Lukáš – Kumite Chlapci 12-13 rokov +55kg 2. MIESTABukovič Norbert – Kumite Juniori 16-17 rokov -68kgHalás Martin – Kumite Žiaci 8-9 rokov -34kg 3. MIESTAPetriláková Adela – Kumite Žiačky 8-9 rokov -27kgPusztai Nicolas – Kumite Žiaci 8-9 rokov +34kgPirčák […]
Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov
43. GRAND PRIX SLOVAKIA
BRONZOVÉ MIESTA
Bruno Plichta – kumite kadeti -52 KG
Adam Gubík – kumite kadeti +70 KG
Vasil Pirčák – kumite juniori -76 KG
Pohár Strednej športovej školy v Banskej Bystrici
1. MIESTA
Bandurová Vanesa – Kumite staršie juniorky OPEN
Kollárová Patrícia – Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov -48kg
Pirčák René – Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov -40kg
2. MIESTA
Pirčák Vasil – Kumite juniori 16-17 rokov +68kg
Gubík Adam – Kumite kadeti 14-15 rokov +70kg
Plichta Bruno – Kumite kadeti 14-15 rokov -63kg
3. MIESTA
Kőtelesová Sofia – Kumite kadetky 14-15 rokov -61kg
Kretovičová Rita – Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov -53kg
Radoš Ľubomír – Kumite juniori 16-17 rokov +68kg
Slovenský pohár detí a žiakov – 1. kolo
577 detí z 59 klubov sa predstavilo v sobotu 11. februára 2023 v Trenčíne na 1. kole Slovenského pohára detí a žiakov.
My sme si odtiaľ priniesli 6 zlatých, 2 strieborné a 5 bronzových cenných kovov a 5. MIESTO v rebríčku medailovej štatistiky všetkých zúčastnených klubov.
1. MIESTA
Macejko Martin – KUMITE mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
Šulejová Dana – AGILITY dievčatá 7 ročné
Kysucká Katarína – AGILITY dievčatá 9 ročné
Halás Martin – AGILITY chlapci 8 roční
Šulej Peter – AGILITY chlapci 9 roční
Meňhert Michal – AGILITY chlapci 11 roční
2. MIESTA
Halás Martin – KUMITE mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
Petriláková Adela – AGILITY dievčatá 8 ročné
3. MIESTA
Lukáčová Hana – KATA mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
Kysucká Katarína – KUMITE mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé
Lukáčová Hana – KUMITE mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky
Beer Matúš – KUMITE starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
Meňhert Michal – KUMITE starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí
Zvolen Cup 2023
Orava Cup 2023
Dnes sme súťažili v Dolnom Kubíne na turnaji Orava Cup, kde „naše farby obhajovali“ desiati pretekári.
Turnaja sa zúčastnilo 43 klubov a my sme medzi nimi obsadili 4. MIESTO so získanými 11 medailami: 4 ZLATÉ a 7 BRONZOVÝCH.
1.MIESTA
Pusztai Nicolas – Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci
Meňhert Michal – Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
Bandurová Vanesa – Kumite seniorky 18+ rokov OPEN
Pirčák René – Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov -40kg
3.MIESTA
Lukáčová Hana – Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
Ronďošová Ela – Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Bandurová Vanesa – Kumite juniorky 16-17 rokov OPEN
Verebová Sára – Kumite kadetky 14-15 rokov -54kg
Kőtelesová Sofia – Kumite kadetky 14-15 rokov -61kg
Pusztai Nicolas – Kumite mladší žiaci 8-9 rokov +32kg
Meňhert Michal – Kumite starší žiaci 10-11 rokov -40kg
31st Grand Prix Croatia
Cez víkend 21-22. januára sa v chorvátskom meste Samobor uskutočnil 31. ročník Grand Prix Croatia.
V rámci výjazdu reprezentácie Slovenského zväzu karate sa tejto súťaže zúčastnili 4 naši zverenci: Sára Verebová, Bruno Plichta, Vasil Pirčák a Norbert Bukovič.
Vystúpiť na pódium víťazov sa podarilo iba Norbertovi Bukovičovi,
ktorý si vykumitil BRONZOVÚ medailovú priečku v kategórii kumite juniori -61kg
15. Memoriál Michala Bozogáňa
Náš priateľ Peter Bozogáň ( šéftréner Karate klubu UNION Košice ) usporiadal v sobotu 14. januára 2023 v poradí už 15. ročník Memoriálu na počesť zosnulého syna Miška. Účasť na tomto turnaji je každý rok vysoká aj z hľadiska počtu aj z hľadiska kvality pretekárov. V konkurencii slovenských a zahraničných karatistov sa nestratili ani naši zverenci.
Vykumitili 2 ZLATÉ, 4 STRIEBORNÉ a 6 BRONZOVÝCH pódiových umiestnení a pohárov. Turnaja sa zúčastnilo spolu 51 klubov a náš klub sa v celkovom bodovom hodnotení klubov umiestnil na 4. MIESTE. V kategórii KUMITE sme obsadili ako klub 3. miesto.
1.MIESTA
Pirčák René – Kumite Chlapci 12-13 rokov -40kg
Kysucký Lukáš – Kumite Chlapci 12-13 rokov -55kg
2.MIESTA
Lukáčová Hana – Kumite Žiačky 8-9 rokov -27kg
Bandurová Vanesa – Kumite Ženy 18+ rokov -57kg
Plichta Bruno – Kumite Kadeti 14-15 rokov -52kg
Pirčák Vasil – Kumite Juniori 16-17 rokov -76kg
3.MIESTA
Kollárová Patrícia – Kumite Dievčatá 12-13 rokov -52kg
Verebová Sára – Kumite Kadetky 14-15 rokov -47kg
Herditzka Vivien – Kumite Ženy 18+ rokov -57kg
Pusztai Nicolas – Kumite Žiaci 8-9 rokov +34kg
Gubík Adam – Kumite Kadeti 14-15 rokov +70kg
Radoš Ľubomír – Kumite Juniori 16-17 rokov -76kg
5.MIESTA
Gubová Klára – Kumite Dievčatá 12-13 rokov +52kg
Kőtelesová Sofia – Kumite Kadetky 14-15 rokov -61kg
Meňhert Michal – Kumite Žiaci 10-11 rokov -40kg
Guzej Stanislav – Kumite Juniori 16-17 rokov +76kg
Majstrovstvá SR ml. dorastencov, dorastencov, juniorov a starších juniorov U21
Na Majstrovstvách Slovenskej republiky mladších dorastencov, starších dorastencov, juniorov a starších juniorov U21 sa nám naozaj darilo. Naším „kumiťákom“ sa podarilo vybojovať
5 x zlato a titul MAJSTRA Slovenska
4 x striebro
4 x bronz
Vďaka týmto vynikajúcim výkonom našich zverencov, sme sa dostali ako klub na celkové 3. MIESTO spomedzi 57 zúčastnených klubov a 2. MIESTO v kumite.
1.MIESTA = MAJSTRI SR
Kollárová Patrícia – Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 52kg
Verebová Sára – Kumite dorastenky 14-15 rokov do 47kg
Szelley Vanesa – Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg
Bukovič Norbert – Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg
Pirčák Vasil – Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg
2.MIESTA
Kretovičová Rita – Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 52kg
Herditzka Vivien – Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg
Pirčák René – Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg
Plichta Bruno – Kumite dorastenci 14-15 rokov do 52kg
3.MIESTA
Gubová Klára – Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 52kg
Bandurová Vanesa – Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
Kőtelesová Sarah – Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
Radoš Ľubomír – Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg