7. augusta 2011 | admin | Publikované v kategórii:
2010/2011
Európsky pohár mládeže, Bratislava, 11.6.2011
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48kg
1.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
+54kg
1.miesto
Matúš Horváth
KUMITE ml.žiaci
-40kg
1.miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-47kg
2.miesto
Martin Fedor
KUMITE st.žiaci
-50kg
2.miesto
Tatiana Pillárová
KUMITE ml.žiačky
-35kg
3.miesto
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
3.miesto
Majstrovstvá SR družstiev,Košice 4.6.2011
J.Baňasová, V.Pillárová, D.Kuchárová, M.Mehmeti
KUMITE juniorky15-17r.
BRH
2.miesto
M.Timura, I.Liba, M.Piroško
KATA žiaci 9-11r.
2.miesto
M.Fedor, K.Lux, M.Medve
KATA dorasteni 12-14r.
2.miesto
V.Pillárová, D.Kuchárová, M.Mehmeti
KATA juniorky 15-17r.
3.miesto
Majstrovstvá ŠITO RYU ASOCIÁCIE,Nové Zámky,28.5.2011
Dominika Kuchárová
KUMITE ml.dorastenky
-50kg
1.miesto
Viktória Pillárová
KUMITE ml.dorastenky
-50kg
2.miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE ženy
BRH
2.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE ml.dorastenky
+50kg
3.miesto
MSR detí,žiakov a ml.dorastencov, Spišská Nová Ves,21.5.2011
Martin Timura
KUMITE st. žiaci 10-11r.
-35kg
2.miesto
GISHIN CUP 2011,Košice,14.5.2011
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
1.miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-47kg
1.miesto
Kristián Lux
KUMITE kadeti
-52kg
1.miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48kg
1.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
+54kg
2.miesto
Matúš Horváth
KUMITE st. žiaci
-40kg
2.miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE ženy U21
-57kg
2.miesto
Martin Fedor
KUMITE ml.dorastenci
-50kg
2.miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-54kg
2.miesto
Jakub Kabát
KUMITE juniori
-68kg
2.miesto
Júlia Langošová
KUMITE ženy U21
+57kg
3.miesto
Martin Fedor
KATA ml. dorastenci
3.miesto
Revúcky pohár mládeže, Revúca, 7.5.2011
Martin Fedor
KATA ml. dorastenci 12-13 r.
1. miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE st. dorastenky 14-15 r.
+55 kg
1. miesto
Viktória Pillárová
KUMITE st. dorastenky 14-15 r.
-55 kg
1. miesto
Tatiana Pillárová
KUMITE st. žiačky 10-11 r.
-35 kg
1. miesto
Martin Fedor
KUMITE ml. dorastenci 12-13 r.
-50 kg
1. miesto
Martin Timura
KUMITE st. žiaci 10-11 r.
-35 kg
1. miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky 16-17 r.
-60 kg
2. miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE st. dorastenky 14-15 r.
-55 kg
2. miesto
Kristián Lux
KUMITE st. dorastenci 14-15 r.
-60 kg
3. miesto
Matúš Horváth
KUMITE st. žiaci 10-11 r.
-40 kg
3. miesto
Martin Timura
KATA st. žiaci 10-11 r.
3. miesto
Kristián Lux
KATA st. dorastenci 14-15 r.
3. miesto
Majstrovstvá VUKABU, Rožňava, 30.04.2011
Tatiana Pillárová
KUMITE st. žiačky 10-11 r.
-35 kg
1. miesto
Martin Timura
KUMITE st. žiaci 10-11 r.
-35 kg
1. miesto
Martin Piroško
KUMITE st. žiaci 10-11 r.
-30 kg
1. miesto
Matúš Horváth
KUMITE st. žiaci 10-11 r.
-40 kg
2. miesto
Gabriel Maďar
KATA chlapci 5-7 r.
2. miesto
Lubomír Demský
KUMITE ml. žiaci 8-9 r.
-32 kg
3. miesto
Matúš Horváth, Martin Timura, Patrik Tchur, Ján Plšek
KUMITE DRUŽSTVÁ žiaci 9-11 r.
BRH
3. miesto
12.ročník Grand Prix Hradec Králove /CZE/,23.-24.4.2011
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
1.miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
OPEN
2.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
OPEN
3.miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-47kg
3.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
+54kg
3.miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48kg
3.miesto
Dominika Kuchárová, Jaroslava Baňasová a Viktória Pillárová
KUMITE DRUŽSTVÁ kadetky
1.miesto
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-3.kolo, Sabinov,16.4.2011
Martin Fedor
KUMITE ml.dorastenci
-50kg
3.miesto
Grand Prix Slovakia,Bratislava,10.4.2011
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48kg
3.miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-70kg
3.miesto
4. kolo Žiackej ligy,Michalovce,2.4.2011
Tatiana Pillárová
KATA dievčatá pokr. 8-9 r.
1.miesto
Ivo Liba
KATA chlapci pokr. 8-9 r.
1.miesto
Martin Timura
KUMITE ml.žiaci pokr. 10-11 r.
-35kg
1.miesto
Tatina Pillárová
KUMITE dievčatá pokr. 8-9 r.
+30kg
2.miesto
Gabriel Maďar
KATA chlapci 5-7 r.
2.miesto
Lubomír Demský
KATA chlapci zač. 8-9 r.
3.miesto
Martin Timura
KATA ml.žiaci pokr. 10-11 r.
3.miesto
Ivo Liba
KUMITE chlapci pokr. 8-9 r.
-30kg
3.miesto
Martin Piroško
KUMITE ml.žiaci zač. 10-11 r.
-35kg
3.miesto
Patrik Tchúr
KUMITE ml.žiaci zač. 10-11 r.
-40kg
3.miesto
Ján Plšek
KUMITE ml.žiaci pokr. 10-11 r.
+40kg
3.miesto
GP Žilina, Žilina, 2.4.2011
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
1.miesto
Karin Krestová
KUMITE kadetky
-54kg
3.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
+54kg
3.miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-53kg
3.miesto
Martin Fedor
KUMITE ml.dorastenci
-50kg
3.miesto
3. kolo Žiackej ligy, Vranov nad Topľou, 27.03.2011
Tatiana Pillárová
KATA dievčatá pokr. 8-9 r.
1. miesto
Miroslav Medve
KATA st. žiac pokr. 12-13 r.
1. miesto
Ivo Liba
KUMITE chlapci pokr. 8-9 r.
-30kg
1. miesto
Tatiana Pillárová
KUMITE dievčatá pokr. 8-9 r.
+30kg
1. miesto
Matúš Horváth
KUMITE ml. žiaci pokr. 10-11 r.
-40kg
1. miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky 14-15 r.
-50kg
1. miesto
Jaroslava Baňásová
KUMITE kadetky 14-15 r.
+50kg
1. miesto
Dominika Kuchárová
KATA kadetky 14-15 r.
2. miesto
Patrik Tchur
KUMITE ml. žiaci zač. 10-11 r.
-40kg
2. miesto
Diana Vasiľová
KUMITE st. žiačky pokr. 12-13 r.
+45kg
2. miesto
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky 14-15 r.
+50kg
2. miesto
Gabriel Maďar
KATA chlapci 5-7 roč.
3. miesto
Lubomír Demský
KATA chlapci zač. 8-9 r.
3. miesto
Ivo Liba
KATA chlapci pokr. 8-9 r.
3. miesto
Karin Krestová
KATA kadetky 14-15 r.
3. miesto
Michal Takáč
KUMITE st. žiaci zač. 12-13 r.
+50kg
3. miesto
Ján Plšek
KUMITE ml. žiaci pokr. 10-11 r.
+40kg
3. miesto
Horváth, Plšek, Tchur
KUMITE DRUŽSTVO ml. žiaci
BRH
3. miesto
Majstrovstvá SR seniorov,Trenčín,19.3.2011
Júlia Langošová
KUMITE ženy
-68kg
2.miesto
Slovenia Open,Laško,12.-13.3.2011
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
2.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
+54kg
2.miesto
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-2.kolo, Komárno, 6.3.2011
Tatiana Pillárová
KUMITE ml.žiačky
-35kg
1.miesto
Tatiana Pillárová
KATA ml.žiačky
3.miesto
Harasuto Europe Cup,Lodž/Poľsko/,26.-27.2.2011
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48kg
2.miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-47kg
2.miesto
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
2.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE DRUŽSTVÁ kadetky
2.miesto
Martin Fedor
KUMITE ml.dorastenci
-50kg
2.miesto
Júlia Langošová
KUMITE ženy
-68kg
3.miesto
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-1.kolo, Žilina, 19.2.2011
Tatiana Pillárová
KATA ml.žiačky
2.miesto
Martin Timura
KUMITE st.žiaci
-35kg
3.miesto
Tatiana Pillárová
KUMITE ml.žiačky
-35kg
3.miesto
Matúš Horváth
KUMITE st.žiaci
-40kg
3.miesto
Martin Fedor
KUMITE ml.dorastenci
-50kg
3.miesto
ME kadetov,juniorov a st. juniorov,Srbsko,11.-13.2.2011
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
3.miesto
Stredoslovenský pohár mládeže,Zvolen,6.2.2011
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-54kg
2.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMKITE kadetky
+54kg
3.miesto
Majstrovstvá VÚKABU seniorov,Košice,5.2.2011
Júlia Langošová
KUMITE seniorky
-68kg
1.miesto
Júlia Langošová
KUMITE seniorky
BRH
2.miesto
Júlia Langošová
KATA seniorky
3.miesto
4.ročník Memoriálu Michala Bozogáňa, Košice, 15.1.2010
Matúš Horváth
KUMITE ml. žiaci
-40kg
2.miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-47kg
3.miesto
Karinka Krestová
KUMITE kadetky
-54kg
3.miesto
Júlia Langošová
KUMITE ženy
+57kg
3.miesto
Majstrovstvá SR kadetov a juniorov,Nové Zámky,18.12.2010
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
1.miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-70kg
1.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
+54kg
2.miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48kg
2.miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-47kg
3.miesto
Júlia Langošová
KUMITE st.juniorky
-60kg
3.miesto
Vianočný turnaj karate,Trnava,4.12.2010
Júlia Langošová
KUMITE ženy
-60kg
3.miesto
AVAS CUPA 2010,Miškolc /Maďarsko/,4.12.2010
Tatiana Pillárová
KUMITE dievčatá 8-9
+30kg
1.miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-70kg
1.miesto
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
1.miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-54kg
2.miesto
2. kolo Žiackej ligy, Humenné, 27.11.2010
Kamil Takáč
KUMITE st. žiaci – začiatočníci
+50kg
1.miesto
Tatiana Pillárová
KUMITE dievčatá – pokročilé
+30kg
1.miesto
Tatiana Pillárová
KATA dievčatá – pokročilé
1.miesto
Ivo Liba
KUMITE chlapci – pokročilí
-30kg
2.miesto
Miroslav Medve
KUMITE ml. žiaci – pokročilí
-40kg
2.miesto
Ivo Liba
KATA chlapci – pokročilí
3.miesto
Miroslav Medve
KATA ml. žiaci – pokročilí
3.miesto
Diana Vasiľová
KUMITE st. žiačky – pokročilé
+45kg
3.miesto
KACHIKAN CUP 2010,Nitra,27.11.2010
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48kg
1.miesto
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
3.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
+54kg
3.miesto
2.kolo SP kadetov a juniorov, Košice, 21.11.2010
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48kg
1.miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-70kg
1.miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-47kg
3.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
+54kg
3.miesto
Júlia Langošová
KUMITE st.juniorky
-60kg
3.miesto
Matej Čuchran
KUMITE st.juniori
-78kg
3.miesto
Majstrovstvá VÚKABU kadetov a juniorov, Košice, 6.11.2010
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-47kg
1.miesto
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
1.miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
+54kg
1.miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-70kg
1.miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48kg
1.miesto
Matej Čuchran
KUMITE st.juniori
-78kg
1.miesto
Júlia Langošová
KATA st.juniorky
2.miesto
Kristián Lux
KUMITE kadeti
-52kg
2.miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
BRH
2.miesto
Júlia Langošová
KUMITE st.juniorky
-60kg
2.miesto
Kristián Lux
KATA kadeti
3.miesto
Júlia Langošová
KUMITE st.juniorky
BRH
3.miesto
Jakub Kabát
KUMITE st.juniori
BRH
3.miesto
Matej Čuchran
KUMITE st.juniori
BRH
3.miesto
1.kolo SP kadetov a juniorov, Galanta, 16.10.2009
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48kg
1.miesto
Lucia Langošová
KUMITE st.juniorky
-60kg
2. miesto
Matej Čuchran
KUMITE juniori
-76kg
2. miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-47kg
3. miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
+54kg
3. miesto
Rapid Cup 2010, Bratislava, 9.10.2010
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48kg
1.miesto
Viktória Pillárová
KUMITE kadetky
-54kg
2.miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-70kg
2.miesto
Matej Čuchran
KUMITE juniori
-76kg
2.miesto
Pillárová Tatiana
KUMITE dievčatá 8-9
+30kg
3.miesto
Memorial karate cup, 3.10.2010, Slavonski Brod /Chorvátsko/
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48 kg
3.miesto
Matej Čuchran
KUMITE juniori
-76 kg
3.miesto
Czech Grand Prix, 2.-3.10.2010 Plzeň /Česká republika/
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-47 kg
3.miesto
1. kolo Žiackej ligy, Košice, 2.10.2010
Pillárová Tatiana
KUMITE dievčatá 8-9
+30kg
1.miesto
Timura Martin
KUMITE chlapci 8-9
1.miesto
Timura Martin
KATA chlapci 8-9
2.miesto
Horváth Matúš
KUMITE mladší žiaci 10-11
2.miesto
Miroslav Medve
KUMITE mladší žiaci 10-11
3.miesto
Liba Ivo
KATA chlapci 8-9
3.miesto
Budapest Open, 25.-26.9.2010
Lucia Langošová
KUMITE ženy
-68 kg
3.miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE juniorky
-48 kg
3.miesto
18. decembra 2010 | admin | Publikované v kategórii:
Videogaléria
Finále Majstrovstiev SR dorastencov a juniorov, Nové Zámky, 18.12.2010
VIDEO
21. novembra 2010 | admin | Publikované v kategórii:
Videogaléria
2. kolo SP dorastencov a juniorov, Košice, 21.11.2010
6. novembra 2010 | admin | Publikované v kategórii:
Videogaléria
Majstrovstvá VÚKABU v Košiciach 6.11.2010 – finálové zápasy Kuba a Vikiny.
9. októbra 2010 | admin | Publikované v kategórii:
Videogaléria
Rapid Cup, Bratislava, 9.10.2010
12. septembra 2010 | admin | Publikované v kategórii:
Videogaléria
VIDEO
Kabát Jakub – kadeti, Croatia, Rijeka, 11-12-09-2010
7. augusta 2010 | admin | Publikované v kategórii:
2009/2010
Revúcky pohár 2010, Revúca, 8.5.2010
Baňasová Jaroslava
KUMITE ml. dorastenky
+45kg
1.miesto
Timura Martin
KATA ml. žiaci
1.miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE ml.dorastenky
-45kg
2.miesto
Pillárová Viktória
KUMITE ml. dorastenky
+45kg
2.miesto
Kabát Jakub
KUMITE st.dorastenci
-70kg
3. miesto
Mehmeti Marigona
KUMITE st. dorastenky
-54kg
3.miesto
Pillárová Tatiana
KATA ml. žiačky
3.miesto
11.ročník Grand Prix Hradec Králove, 24.-25.4.2010
Jarka Baňasová
KUMITE staršie žiačky
+50kg
3.miesto
Dominika Kuchárová, Jaroslava Baňasová a Viktória Pillárová
KUMITE DRUŽSTVÁ staršie žiačky
1.miesto
30. ročník VEĽKEJ CENY SLOVENSKA 2010, Bratislava, 19.4.2010
Langošová Lucia
KUMITE Seniorky
-68kg
1.miesto
Pillárová Viktória
KUMITE Kadetky 14-15
-54kg
3.miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE Kadetky 14-15
-47kg
5.miesto
11th OPEN D´ITALIA – GOLDEN LEAGUE, 11.4.2010, Miláno
Lucia Langošová
KUMITE ženy
-68kg
3.miesto
Majstrovstvá VÚKABU, 11.4.2010, Prešov
Kuchárová Dominika
KUMITE dorastenky
-45kg
1.miesto
Baňasová Jaroslava
KUMITE dorastenky
+45kg
1.miesto
Pillárová Viktória
KUMITE dorastenky
+45kg
2.miesto
Pillárová Tatiana
KUMITE ml. žiačky
-30kg
2.miesto
Sobek Richard
KUMITE 5-7 roční
2.miesto
Liba Ivo
KUMITE ml. žiaci
2.miesto
Timura Martin
KUMITE ml. žiaci
2.miesto
Vasiľová Diana
KUMITE ml.žiačky
+40kg
3.miesto
Barbora Kolcúnová
KUMITE ml. žiačky
3.miesto
Fedor Martin
KUMITE st. žiaci
+40kg
4.miesto
Fedor Martin
KATA st. žiaci
1.miesto
Pillárová Tatiana
KATA ml. žiačky
1.miesto
Barbora Kolcúnová
KATA ml. žiačky
2.miesto
Krestová Karin
KATA st. žiačky
2.miesto
Timura Martin
KATA ml. žiaci
2.miesto
Lux Kristián
KATA st. žiaci
3. miesto
Sobek Richard
KATA 5-7 roční
4.miesto
Lux, Fedor, Medve
KATA DRUŽSTVÁ 12-13r.
1.miesto
Kolcúnová, T. Pillárová, Vasiľová
KATA DRUŽSTVÁ 10-11r.
2.miesto
V. Pillárová, Krestová, Kuchárová
KATA DRUŽSTVÁ 12-13r.
2.miesto
V. Pillárová, Baňasová, Kuchárová
KUMITE DRUŽSTVÁ 12-13r.
1.miesto
Kolcúnová, T. Pillárová, Vasiľová
KUMITE DRUŽSTVÁ 10-11r.
2.miesto
Lux, Fedor
KATA DRUŽSTVÁ 12-13r.
3.miesto
2. ročník Šarišský pohár, 10.4.2010, Prešov
Kuchárová Dominika
KUMITE dorastenky
-45kg
1.miesto
Baňasová Jaroslava
KUMITE dorastenky
+45kg
1.miesto
Horváth Matúš
KUMITE ml. žiaci
-40kg
1.miesto
Čuchran Matej
KUMITE juniori
+68kg
1.miesto
Kabát Jakub
KUMITE kadeti
-70kg
1.miesto
Pillárová Viktória
KUMITE dorastenky
+45kg
2.miesto
Lux Kristián
KUMITE ml.kadeti
-45kg
2. miesto
Vasiľová Diana
KUMITE ml.žiačky
+40kg
3.miesto
Mehmeti Marigona
KUMITE kadetky
-47kg
3.miesto
Čuchran Matej
KUMITE muži
-75kg
3.miesto
GRAND PRIX Žilina, 28.3.2010
Kuchárová Dominika
KUMITE dorastenky
-45kg
1.miesto
Baňasová Jaroslava
KUMITE dorastenky
+45kg
1.miesto
Mehmeti Marigona
KUMITE kadetky
-47kg
1.miesto
Čuchran Matej
KUMITE juniori
-76kg
1.miesto
Pillárová Viktória
KUMITE dorastenky
+45kg
2.miesto
Fedor Martin
KUMITE st. žiaci
+40kg
2.miesto
Kolcunová Barbora
KUMITE ml. žiačky
+35kg
3.miesto
Kabát Jakub
KUMITE kadeti
-70kg
3.miesto
MSR seniorov 2010, Bánovce nad Bebravou, 20.3.2010
Lucia Langošová
KUMITE ženy
-68kg
2.miesto
Júlia Langošová
KUMITE ženy
-61kg
3.miesto
34th Dutch Open Karate Championships, Rotterdam, 13.3.2010
Lucia Langošová
KUMITE ženy
-68kg
3.miesto
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-3. kolo, Komárno, 7.3.2010
Baňasová Jaroslava
KUMITE ml.kadetky 12.-13.
+45kg
1.miesto
Pillárová Viktória
KUMITE ml.kadetky 12.-13.
+45kg
2.miesto
Pillárová Tatiana
KATA ml. žiačky 8.-9.
2.miesto
Timura Martin
KATA ml. žiači 8.-9.
2.miesto
Kolcunová Barbora
KUMITE ml. žiačky 8.-9.
+35kg
3.miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE ml.kadetky 12.-13.
-45kg
2.miesto
Horváth Matúš
KUMITE st. žiaci 10.-11.
-40kg
5.miesto
Pillárová Tatiana
KUMITE ml. žiačky 8.-9.
-30kg
5.miesto
Vasiľová Diana
KUMITE st.žiačky 10.-11.
+40kg
5.miesto
6th Harasuto Europe Cup, Lodž, 27.2.2010
Langošová Julka
KUMITE ženy
-61kg
3.miesto
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-2. kolo, Žilina, 20.2.2010
Baňasová Jaroslava
KUMITE ml.kadetky 12.-13.
+45kg
1.miesto
Fedor Martin
KUMITE st. žiaci 10.-11.
+40kg
1.miesto
Horváth Matúš
KUMITE ml. žiaci 8.-9.
+32kg
1.miesto
Vasiľová Diana
KUMITE st.žiačky 10.-11.
+40kg
2.miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE ml.kadetky 12.-13.
-45kg
2.miesto
Akademické M-SR, II. kolo SP seniorov, SNV, 13.2.2010
Júlia Langošová
KUMITE ženy
-61kg
2.miesto
Vranovský pohár, 7.2.2010
Erika Csomorová
KUMITE ml. žiačky začiatočníčky
+40kg
1. miesto
Tatiana Pillárová
KUMITE ml. žiačky pokročilé
-35kg
1.miesto
Tatiana Pillárová
KATA ml. žiačky pokročilé
1.miesto
Martin Fedor
KATA st. žiaci pokročilý
1.miesto
Timura, Cibuľa, Fedor
KATA družstvá
2.miesto
Miroslav Medve
KATA ml. žiaci pokročilý
3.miesto
Martin Timura
KATA chlapci začiatočníci
3.miesto
Grand Prix Croatia, 9.1.2010, Samobor
Júlia Langošová
KUMITE st.juniorky
-60kg
2. miesto
Lucia Langošová
KUMITE st.juniorky
+60kg
3.miesto
Memoriál Michala Bozogáňa, 9.1.2010, Košice
Viktória Pillárová
KUMITE st. žiačky
+45kg
2. miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE st. žiačky
+45kg
3. miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE kadetky
-47kg
3. miesto
Majstrovstvá SR kadetov a juniorov,12.12.2009, Poprad
Viktória Pillárová
KUMITE st.kadetky
-47kg
1. miesto
Lucia Langošová
KUMITE st.juniorky
+60kg
2.miesto
Júlia Langošová
KUMITE st.juniorky
-60kg
2. miesto
Jakub Kabát
KUMITE st.kadeti
-63kg
2. miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE st.kadetky
-54kg
3.miesto
Matej Čuchran
KUMITE juniori
-76kg
3. miesto
Matej Tašoni
KUMITE st.juniori
-78kg
3. miesto
AVAS KUPA,5.12.2009, Miskolc
Viktória Pillárová
KUMITE st.žiačky
-49kg
1. miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE kadetky
-47kg
3.miesto
1.kolo SP detí a žiakov,28.11.2009, Prešov
Jaroslava Baňasová
KUMITE ml.kadetky
+45kg
1. miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE ml.kadetky
-45kg
2.miesto
Martin Fedor
KUMITE st.žiaci
+40kg
2. miesto
Kristián Lux
KUMITE ml.kadeti
-45kg
2. miesto
Viktória Pillárová
KUMITE ml.kadetky
-45kg
3.miesto
Diana Vasiľová
KUMITE ml.žiačky
+45kg
3. miesto
Ivo Liba
KATA chlapci
3. miesto
Pavol Cibuľa
KUMITE st.žiaci
-40kg
3.miesto
Ivo Liba
KUMITE chlapci
-24kg
3. miesto
Tatami Team Cup,21.11.2009,Budapešť
Lucia Langošová
KUMITE ženy
+60kg
1. miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-63kg
2.miesto
Matej Čuchran
KUMITE juniori
-75kg
2. miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE kadetky
-47kg
3. miesto
Pohár SNP v karate a Slovenský pohár seniorov,17.10.2009,B.Bystrica
Júlia Langošová
KUMITE ženy
-61kg
2. miesto
Lucia Langošová
KATA ženy
3. miesto
Lucia Langošová
KUMITE st.žiaci
-68kg
3. miesto
Matej Čuchran
KUMITE muži
-75kg
3. miesto
Kachikan Cup 2009,17.10.2009,Nitra
Dominika Kuchárová
KUMITE st.žiačky
-40kg
2. miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE kadetky
-47kg
3. miesto
Kristián Lux
KUMITE st.žiaci
-45kg
3. miesto
Majstrovstvá VÚKABU kadetov a juniorov,10.10.2009,Košice
Marigona Mehmeti
KUMITE kadetky
-47kg
1. miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
-54kg
1. miesto
Lucia Langošová
KUMITE st.juniorky
-60kg
1. miesto
Matej Čuchran
KUMITE juniori
-76kg
1.miesto
Matej Tašoni
KUMITE st.juniori
-78kg
1. miesto
Lucia Langošová
KATA st.juniorky
2. miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-63kg
2. miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE kadetky
-47kg
3. miesto
Júlia Langošová
KATA st.juniorky
3. miesto
Marcel Para
KUMITE kadeti
-63kg
3.miesto
Marcel Češalka
KUMITE kadeti
-70kg
3. miesto
Júlia Langošová
KUMITE st.juniorky
+60kg
3. miesto
CZECH KARATE OPEN,3.-4.10.2009,Plzeň
Júlia Langošová
KUMITE ženy
-61kg
3. miesto
BIHOR OPEN,4.10.2009, Oradea – Rumunsko
Jaroslava Baňasová
KUMITE st.žiačky
+50kg
1. miesto
Martin Fedor
KUMITE ml.žiaci
+40kg
1. miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE st.žiačky
-43kg
2. miesto
Matej Tašoni
KUMITE muži
-75kg
2.miesto
Viktória Pillárová
KUMITE st.žiačky
-43kg
3. miesto
Matúš Horváth
KUMITE chlapci
+32kg
3. miesto
2.kolo SP kadetov a juniorov,26.9.2009, Nitra
Júlia Langošová
KUMITE st.juniorky
-60kg
2. miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-63kg
2. miesto
Matej Čuchran
KUMITE juniori
-68kg
2. miesto
Marigona Mehmeti
KUMITE kadetky
-47kg
3.miesto
Lucia Langošová
KUMITE st.juniorky
+60kg
3. miesto
Matej Tašoni
KUMITE st.juniori
-78kg
3. miesto
BUDAPEST OPEN 2009, 19.-20.9.2009, Budapešť
Lucia Langošová
KUMITE ženy
-68kg
1. miesto
Viktória Pillárová
KUMITE st.žiačky
-43kg
3. miesto
1. kolo SP kadetov a juniorov, 13.9.2009, Sabinov
Marigona Mehmeti
KUMITE kadetky
-47kg
1. miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-63kg
1. miesto
Júlia Langošová
KUMITE staršie juniorky
-60kg
2. miesto
Lucia Langošová
KUMITE staršie juniorky
+60kg
2. miesto
Matej Čuchran
KUMITE juniori
-68kg
2. miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE kadetky
-54kg
3. miesto
7. septembra 2009 | admin | Publikované v kategórii:
2008/2009
MSR družstiev, Bánovce nad Bebravou, 7.6.2009
KUMITE ženy
1.miesto
KUMITE mladší žiaci
2.miesto
KATA mladší žiaci
2.miesto
KUMITE staršie žiačky
3.miesto
KATA staršie žiačky
3.miesto
Shito Ryu Open, Nové Zámky, 23.5.2009
Langošová Júlia
KUMITE kadetky
1.miesto
Langošová Júlia
KUMITE ženy
1.miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE ml. žiačky
2.miesto
Pillárová Viktória
KUMITE st. žiačky
2.miesto
Kabát Jakub
KUMITE st. žiaci
2.miesto
Langošová Lucia
KUMITE ženy
3.miesto
MSR detí a žiakov 2009, Košice, 16.5.2009
Fedor Martin
KUMITE ml.žiaci
-40kg
1.miesto
Baňasová Jaroslava
KUMITE st.žiačky
+45kg
2.miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE st.žiačky
-40kg
2.miesto
Timura Martin
KUMITE chlapci
-28kg
3.miesto
Krestová Karinka
KATA st.žiačky
3.miesto
Revúcky pohár 2009, Revúca, 9.5.2009
Olejár Viktor
KUMITE ml.žiaci
+40kg
1.miesto
Pillárová Viktória
KUMITE st. žiačky
+40kg
2. miesto
Pillárová Tatiana
KUMITE dievčatá
-30kg
3.miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE st. žiačky
-40kg
3. miesto
Olejár Viktor
KATA ml.žiaci
3.miesto
Pillárová Tatiana
KATA dievčatá
3.miesto
Timura Martin
KATA chlapci
3.miesto
Lux Kristián
KATA st.žiaci
3.miesto
Majstrovstvá VÚKABU detí a žiakov, Bardejov, 2.5.2009
Krestová Karin
KATA st.žiačky
1.miesto
Fedor Martin
KATA ml.žiaci
1.miesto
Pillárová Tatiana
KATA družstvá ml.žiačky
1.miesto
Csomorová Erika
KATA družstvá ml.žiačky
1.miesto
Vasilová Diana
KATA družstvá ml.žiačky
1.miesto
Pillárová Viktória
KATA družstvá st.žiačky
1.miesto
Kuchárová Dominika
KATA družstvá st.žiačky
1.miesto
Krestová Karin
KATA družstvá st.žiačky
1.miesto
Olejár Viktor
KATA družstvá st.žiaci
1.miesto
Fedor Martin
KATA družstvá st.žiaci
1.miesto
Lux Kristián
KATA družstvá st.žiaci
1.miesto
Kolcúnová Barbora
KUMITE dievčatá
-32kg
1.miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE st.žiačky
-40kg
1.miesto
Krestová Karin
KUMITE st.žiačky
-45kg
1.miesto
Banasová Jaroslava
KUMITE st.žiačky
+45kg
1.miesto
Medve Miroslav
KUMITE ml.žiaci
-30kg
1.miesto
Fedor Martin
KUMITE ml.žiaci
-40kg
1.miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE družstvá st.žiačky
1.miesto
Banasová Jaroslava
KUMITE družstvá st.žiačky
1.miesto
Timura Martin
KATA chlapci
2.miesto
Olejár Viktor
KATA ml.žiaci
2.miesto
Pillárová Viktória
KUMITE st.žiačky
+45kg
2.miesto
Timura Martin
KUMITE chlapci
-28kg
2.miesto
Pillárová Viktória
KUMITE družstvá st.žiačky
2.miesto
Krestová Karin
KUMITE družstvá st.žiačky
2.miesto
Fedor Martin
KUMITE družstvá st.žiaci
2.miesto
Olejár Viktor
KUMITE družstvá st.žiaci
2.miesto
Lux Kristián
KUMITE družstvá st.žiaci
2.miesto
Pillárová Tatiana
KATA dievčatá
3.miesto
Csomorová Erika
KUMITE ml.žiačky
+40kg
3.miesto
Pillárová Tatiana
KUMITE dievčatá
-30kg
3.miesto
Horváth Matúš
KUMITE chlapci
+32kg
3.miesto
Lux Kristián
KUMITE st.žiaci
-45kg
3.miesto
Csomorová Erika
KUMITE družstvá ml.žiačky
3.miesto
Vasilová Diana
KUMITE družstvá ml.žiačky
3.miesto
Lux Kristián
KATA st.žiaci
4.miesto
Olejár Viktor
KUMITE ml.žiaci
+40kg
4.miesto
Galanta Cup 2009, Galanta, 25.4.2009
Pillárová Viktória
KUMITE staršie žiačky
-45kg
2. miesto
GP Hradec Králové, 25.4.2009
Lucia Langošová
KUMITE ženy
-61kg
2.miesto
Lucia Langošová
KUMITE ženy družstvá
3.miesto
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
-59kg
4.miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-57kg
4.miesto
Junior Olympic U.S., Las Vegas, 10.4. 2009
Maťo Čuchran
KUMITE 16 roční
-65kg
2. miesto
Šarišský pohár, Prešov, 11.4.2009
Baňasová Jaroslava
KUMITE staršie žiačky
+45kg
1. miesto
Vasiľová Diana
KUMITE mladšie žiačky
-40kg
1. miesto
Pillárová Viktória
KUMITE staršie žiačky
-45kg
1. miesto
Langošová Júlia
KUMITE ženy
-55kg
1. miesto
Langošová Lucia
KUMITE ženy
BRH
1. miesto
Kabát Jakub
KUMITE kadeti
+60 kg
1. miesto
Kabát Jakub
KUMITE juniori
-68kg
1. miesto
Langošová Júlia
KUMITE ženy
BRH
2. miesto
Štofira Karol
KUMITE muži
BRH
2. miesto
Baňasová Jaroslava
KUMITE kadetky
-55kg
3. miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
3. miesto
Vranovský pohár mládeže, 21.3.2009
Alexandra Vasková
KUMITE juniorky
BRH
1. miesto
Tatiana Pillárová
KUMITE dievčatá
-30kg
1. miesto
Karin Krestová
KUMITE staršie žiačky
-45kg
1. miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE staršie žiačky
+45kg
1. miesto
Viktória Pillárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
1. miesto
Lenka Tomčová
KUMITE staršie žiačky
+45kg
1. miesto
Diana Vasiľová
KUMITE mladšie žiačky
+40kg
2. miesto
Peter Hlivka
KUMITE mladší žiaci
+40kg
2. miesto
Oliver Lohaj
KUMITE starší žiaci
-45kg
2. miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
2. miesto
Marcel Para
KUMITE starší žiaci
+50kg
2. miesto
Daniel Földeš
KUMITE staršie žiačky
-50kg
3. miesto
Martin Fedor
KUMITE mladší žiaci
-40kg
3. miesto
Barbora Kolcúnová
KUMITE dievčatá
-30kg
4. miesto
Erika Csomorová
KUMITE mladšie žiačky
+40kg
4. miesto
Jakub Kabát
KUMITE starší žiaci
+50kg
4. miesto
Pillárová, Krestová
KUMITE družstvá staršie žiačky
1. miesto
Vasiľová, Csomorová, Makaturová
KUMITE družstvá mladšie žiačky
2. miesto
Baňasová, Kuchárová
KUMITE družstvá staršie žiačky
2. miesto
Földeš, Para, Kabát
KUMITE družstvá starší žiaci
2. miesto
Olejár, Fedor
KUMITE družstvá mladší žiaci
3. miesto
Alexandra Vasková
KATA juniorky
1. miesto
Karin Krestová
KATA staršie žiačky
1. miesto
Kristián Lux
KATA starší žiaci
1. miesto
Tatiana Pillárová
KATA dievčatá
1. miesto
Zuzka Hlavačková
KATA mladšie žiačky
3. miesto
Barbora Kolcúnová
KATA dievčatá
3. miesto
Diana Vasiľová
KATA mladšie žiačky
4. miesto
Lux, Olejár, Fedor
KATA družstvá starší žiaci
1. miesto
Pillárová, Krestová, Kuchárová
KATA družstvá staršie žiačky
1. miesto
Vyhodnotenie Slovenského pohára seniorov
Júlia Langošová
KUMITE seniorky
-61kg
1. miesto
Lucia Langošová
KUMITE seniorky
-68kg
1. miesto
Majstrovstvá SR seniorov, SNV, 14.3.2009
Langošová Lucia
KUMITE seniorky
-61kg
3. miesto
3.kolo SP žiakov, Komárno, 7.3.2009
Baňasová Jaroslava
KUMITE staršie žiačky
+45kg
1. miesto
Fedor Martin
KUMITE mladší žiaci
-40kg
1. miesto
Kabát Jakub
KUMITE starší žiaci
+50kg
1. miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE staršie žiačky
-40kg
2. miesto
Kristián Lux
KUMITE starší žiaci
-40kg
3. miesto
Pillárová Tatiana
KATA dievčatá
3. miesto
Harasuto Cup – CEKL, Lodž, 28.2.2009
Langošová Júlia
KUMITE juniorky družstvá
1. miesto
Kabát Jakub
KUMITE kadeti
-57kg
3. miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE staršie žiačky
-40kg
3. miesto
Langošová Júlia
KUMITE juniorky
-59kg
3. miesto
Langošová Lucia
KUMITE seniorky
-61kg
3. miesto
Baňasová Jaroslava
KUMITE staršie žiačky družstvá
3. miesto
Kuchárová Dominika
KUMITE staršie žiačky družstvá
3. miesto
Langošová Lucia
KUMITE seniorky družstvá
3. miesto
Slovenský pohár žiakov a seniorov, Sabinov, 21.2.2009
Krestová Karinka
KUMITE staršie žiačky
-45kg
1. miesto
Langošová Júlia
KUMITE ženy
-61kg
1. miesto
Horváth Matúš
KUMITE chlapci
+32kg
2. miesto
Kabát Jakub
KUMITE starší žiaci
+50kg
2. miesto
Langošová Lucia
KUMITE ženy
-68kg
2. miesto
Baňasová Jaroslava
KUMITE staršie žiačky
+45kg
3. miesto
Olejár Viktor
KUMITE mladší žiaci
+45kg
3. miesto
VUKABU seniorov, Vranov nad Topľou, 14.02.2009
Júlia Langošová
KUMITE ženy
-61kg
1. miesto
Lucia Langošová
KUMITE ženy
-68kg
1. miesto
Lucia Langošová
KUMITE ženy
BRH
1. miesto
Júlia Langošová
KUMITE ženy
BRH
2. miesto
Lucia Langošová
KATA ženy
2. miesto
Slovenský pohár seniorov – 1.kolo, Nové Zámky, 07.02.2009
Lucia Langošová
KUMITE ženy
-68kg
1. miesto
Júlia Langošová
KUMITE ženy
-61kg
2. miesto
2. Memoriál Michala Bozogáňa, Košice, 10.01.2009
Lucia Langošová
KUMITE seniorky
+57kg
1. miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE staršie žiačky
+45kg
2. miesto
Podvihorlatský pohár mládeže, Humenné, 21.12.2008
Viktória Pillárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
1. miesto
Tatiana Pillárová
KUMITE dievčatá
-30kg
1. miesto
Dianka Vasiľová
KUMITE mladšie žiačky
-40kg
1. miesto
Jarka Baňasová
KUMITE staršie žiačky
+40kg
1. miesto
Erika Csomorová
KUMITE mladšie žiačky
+40kg
2. miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
2. miesto
Lenka Tomčová
KUMITE staršie žiačky
+45kg
2. miesto
Peter Hlivka
KUMITE mladší žiaci
+40kg
2. miesto
Matúš Horváth
KUMITE chlapci
+32kg
2. miesto
Kristián Lux
KUMITE mladší žiaci
-40kg
3. miesto
Jakub Kabát
KUMITE starší žiaci
+50kg
3. miesto
Viktor Olejár
KUMITE mladší žiaci
+40kg
3. miesto
Barbora Kolcúnová
KUMITE dievčatá
-30kg
4. miesto
Daniel Földeš
KUMITE starší žiaci
-50kg
4. miesto
Ján Plšek
KUMITE chlapci
+32kg
4. miesto
Marcel Para
KUMITE starší žiaci
+50kg
4. miesto
Tomčová, Baňásová
KUMITE družstvá staršie žiačky
1. miesto
Vasiľová, Csomorová, Makaturová
KUMITE družstvá mladšie žiačky
1. miesto
Pillárová, Kuchárová
KUMITE družstvá staršie žiačky
2. miesto
Földeš, Para, Kabát
KUMITE družstvá starší žiaci
3. miesto
Tatiana Pillárová
KATA dievčatá
1. miesto
Kristián Lux
KATA mladší žiaci
1. miesto
Viktor Olejár
KATA mladší žiaci
2. miesto
Martin Fedor
KATA mladší žiaci
3. miesto
Zuzka Hlavačková
KATA mladšie žiačky
3. miesto
Barbora Kolcúnová
KATA dievčatá
4. miesto
Martina Makaturová
KATA dievčatá
4. miesto
Martin Timura
KATA chlapci
4. miesto
Pavol Cibuľa
KATA mladší žiaci
4. miesto
Lux, V.Olejár, Fedor
KATA družstvá chlapci
1. miesto
Pillárová, Tomčová, Kuchárová
KATA družstvá dievčatá
2. miesto
Avas Kupa 2008 Miskolc
Dominika kuchárová
KUMITE staršie žiačky
-45kg
2. miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE staršie žiačky
-52kg
2. miesto
Viktória Pillárová
KUMITE staršie žiačky
-45kg
3. miesto
Vyhodnotenie Slovenského pohára kadetov, juniorov a starších juniorov
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
-59kg
1. miesto
Lucia Langošová
KUMITE staršie juniorky
-60kg
1. miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-57kg
1. miesto
Majstrovstvá Slovenska kadetov, juniorov a starších juniorov, Trenčín, 13.12.2008
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
-59kg
1. miesto
Lucia Langošová
KUMITE staršie juniorky
-60kg
2. miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-57kg
3. miesto
Lucia Langošová
KATA staršie juniorky
2. miesto
KACHIKAN CUP 2008, Nitra, 29.11.2008
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
-59kg
1. miesto
Vasková Alexandra
KUMITE juniorky
-53kg
2. miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE staršie žiačky
-50kg
3. miesto
Vašková Martina
KUMITE staršie žiačky
+50kg
3. miesto
Slovenský pohár kadetov a juniorov, Sabinov, 22.11.2008
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
-59kg
1. miesto
Lucia Langošová
KUMITE staršie juniorky
-60kg
1. miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-57kg
1. miesto
Matej Tašoni
KUMITE starší juniori
-78kg
3. miesto
Prešovský pohár mládeže, 16.11.2008
Diana Vasiľová
KUMITE mladšie žiačky
+40kg
1. miesto
Tatiana Pillárová
KUMITE dievčatá
-30kg
1. miesto
Karin Krestová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
1. miesto
Mekki El-Medkovari
KUMITE mladší žiak
45kg
2. miesto
Dominika Kuchárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
2. miesto
Lenka Tomčová
KUMITE staršie žiačky
+45kg
2. miesto
Jakub Kabát
KUMITE starší žiaci
+50kg
2. miesto
Viktória Pillárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
3. miesto
Jaroslava Baňasová
KUMITE staršie žiačky
+45kg
3. miesto
Kristián Lux
KUMITE mladší žiaci
-40kg
3. miesto
Matúš Horváth
KUMITE chlapci
-35kg
3. miesto
Viktor Olejár
KUMITE mladší žiaci
+50kg
3. miesto
Martin Fedor
KUMITE mladší žiaci
-45kg
4. miesto
Karin Krestová
KATA staršie žiačky
3. miesto
Peter Lukačko
KATA chlapci
3. miesto
Martin Fedor
KATA mladší žiaci
3. miesto
Dominika Kuchárová
KATA staršie žiačky
4. miesto
Kristián Lux
KATA mladší žiaci
4. miesto
Pillárová, Vašková, Kuchárová
KUMITE družstvá staršie žiačky
1. miesto
Kolcúnová, Vasiľová, Csomorová
KUMITE družstvá mladšie žiačky
1. miesto
Tomčová, Baňásová, Krestová
KUMITE družstvá staršie žiačky
2. miesto
Kabát, Para, Földeš
KUMITE družstvá starší žiaci
2. miesto
Lux, Fedor, Olejár
KUMITE družstvá mladší žiaci
3. miesto
Pillárová, Kuchárová, Krestová
KATA družstvá dievčatá
1. miesto
Lux, Fedor, Olejár
KATA družstvá chlapci
1. miesto
Stredoslovenský pohár mládeže – 1. kolo a Otvorené Majstrovstvá stredoslovenského kraja
Dominika Kuchárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
1. miesto
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
-59kg
1. miesto
Lucia Langošová
KUMITE staršie juniorky
-60kg
1. miesto
Jakub Kabát
KUMITE starší žiaci
+50kg
1. miesto
Táňa Pillárová
KUMITE dievčatá
-30kg
2. miesto
Matej „Shazan“ Tašoni
KUMITE starší juniori
+78kg
2. miesto
Viktória Pillárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
3. miesto
Kristián Lux
KUMITE mladší žiaci
-40kg
3. miesto
Kristián Lux
KATA mladší žiaci
3. miesto
Traditional Karate Championship, New York , 26.10.2008
Matej Čuchran
KUMITE 16-17 roční
1. miesto
Matej Čuchran
KUMITE 18-34 roční
2. miesto
Pohár SNP a EP univerzít, Banská Bystrica, 25.10.2008
Lucia Langošová
KUMITE seniorky
+57kg
2. miesto
Croatia Open, Split, Chorvátsko, 25.10.2008
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
-59kg
2. miesto
Slovenský pohár detí, mladších a starších žiakov, Žilina, 18.10.2008
Pillárová Tatiana
KUMITE dievčatá
-25kg
1. miesto
Krestová Karinka
KUMITE mladšie žiačky
-40kg
1. miesto
Baňasová Jaroslava
KUMITE mladšie žiačky
+45kg
2. miesto
Pillárová Viktória
KUMITE staršie žiačky
-40kg
3. miesto
Vašková Martina
KUMITE mladšie žiačky
+45kg
3. miesto
Bielsko Biala, Poľsko, 18.10.2008
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
-59kg
1. miesto
Lucia Langošová
KUMITE seniorky
-60kg
1. miesto
Majstrovstvá VÚKABU dorastu a juniorov, Košice, 11.10.2008
Lucia Langošová
KUMITE staršie juniorky
-60kg
1. miesto
Lucia Langošová
KUMITE staršie juniorky
BRH
1. miesto
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
-59kg
1. miesto
Maťo Tašoni
KUMITE starší juniori
-78kg
2. miesto
Lucia Langošová
KATA staršie juniorky
3. miesto
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
BRH
3. miesto
Júlia Langošová
KATA juniorky
3. miesto
Maťo Tašoni
KUMITE starší juniori
BRH
4. miesto
Viktória Pillárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
1. miesto
Maťo Tašoni
KUMITE starší juniori
-78kg
2. miesto
15th Memory Karate Cup – SLAVONSKI BROD 2008, Chorvátsko, 5. 10 2008
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
-59kg
3. miesto
Lucia Langošová
KUMITE družstvá seniorky
3. miesto
Jugo Cup, Košice, 4.10.2008
Dominika Kuchárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
1. miesto
Lenka Tomčová
KUMITE staršie žiačky
+45kg
1. miesto
Daniel Földeš
KUMITE mladší žiaci
+40kg
1. miesto
Kristián Lux
KUMITE mladší žiaci
-35kg
1. miesto
Jakub Kabát
KUMITE starší žiaci
+50kg
1. miesto
Peter Lukačko
KUMITE deti
-30kg
1. miesto
Tatiana Pillárová
KUMITE deti
-25kg
2. miesto
Dianka Vasiľová
KUMITE mladšie žiačky
-40kg
2. miesto
Jarka Baňasová
KUMITE staršie žiačky
+40kg
2. miesto
Viktória Pillárová
KUMITE staršie žiačky
-40kg
2. miesto
Viktor Olejár
KUMITE mladší žiaci
+40kg
2. miesto
Barbora Kolcúnová
KUMITE deti
-30kg
3. miesto
Martina Vašková
KUMITE staršie žiačky
+45kg
3. miesto
Braňo Olejár
KUMITE deti
+30kg
3. miesto
Peter Hlivka
KUMITE mladší žiaci
+40kg
3. miesto
Pillárová, Vašková, Kuchárová
KUMITE družstvá dievčatá
1. miesto
Tomčová, Baňásová, Krestová
KUMITE družstvá dievčatá
2. miesto
Kristián Lux
KATA mladší žiaci
1. miesto
Dianka Vasiľová
KATA mladšie žiačky
2. miesto
Martin Timura
KATA deti
2. miesto
Martin Fedor
KATA mladší žiaci
3. miesto
Pillárová, Krestová, Kuchárová
KATA družstvá dievčatá
1. miesto
Lux, V.Olejár, Fedor
KATA družstvá chlapci
1. miesto
Slovenský pohár kadetov a juniorov – 1. kolo, Galanta, 27.9.2008
Lucia Langošová
KUMITE staršie juniorky
-60kg
1. miesto
Júlia Langošová
KUMITE juniorky
-55kg
1. miesto
Maťo Tašoni
KUMITE starší juniori
-78kg
1. miesto
Jakub Kabát
KUMITE kadeti
-57kg
2. miesto
Júlia Langošová
KATA juniorky
3. miesto
11th Budapest Open, 20. – 21. september 2008
Julka Langošová
KUMITE juniorky
-59kg
3. miesto
Viktória Pillárová
KUMITE žiačky
-40kg
3. miesto
10. apríla 2009 | admin | Publikované v kategórii:
Videogaléria
11. októbra 2008 | admin | Publikované v kategórii:
Fotogaléria