Ples VÚKABU 2013

Začiatok kalendárneho roka opäť patril Plesu Východoslovenskej únie karate a bojových umení. V poradí deviaty ples sa v rytme zábavy a v duchu stretnutia priateľov karate a športu konal už tradične v GES klube v sobotu, 19. januára. Nechýbali na ňom ani tréneri, rodičia, či karatisti nášho klubu. Svojou prítomnosťou nás poctil aj prezident Slovenského zväzu karate a člen Výkonného výboru SOV, pán Ing. Daniel Liška.

Vyhlásení a ocenení boli aj najlepší pretekári niektorých klubov VÚKABU za obdobie uplynulého roka 2012. Najlepším pretekárom, resp. najlepšou pretekárkou 😉 nášho klubu sa stala Jaroslava Baňasová, ktorej týmto srdečne blahoželáme !

… a už sa zároveň tešíme na budúcoročný ples, ktorý bude jubilejný, desiaty, pričom v roku 2014 uplynie už 40 rokov, čo sa karate cvičí na východe Slovenska.

Nechajte svoj názor


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/c/9/c93d5ec6-3b03-41a4-ae27-3489a25759b9/kkk.sk/web/wp-content/themes/FreshLook/comments.php on line 60