Letné SÚSTREDENIE 2013

Tohtoročné letné sústredenie 2013, konané 18.- 24. augusta už tradične v Drienici pri Sabinove, bolo výnimočné tým, že sa ho prvýkrát na naše pozvanie zúčastnil prezident Goju Ryu Karate do Seiwakai Europe, Kyoshi Leo Lipinski (8. dan) a Kyoshi Dr. Rastislav Mráz (7. dan), medzinárodný inštruktor a skúšobný komisár Goju ryu Karate do Seiwakai JKF.  Tréningy boli vedené aj pod ich taktovkou, a tak sme mali možnosť priučiť sa opäť niečomu novému a zdokonaliť naše vedomosti a zručnosti v  karate.

Opäť nechýbali naši priatelia z Poľska, s ktorými si skúsenosti vymieňame už niekoľko rokov. Ďalším oživením teda boli aj niektoré tréningy pod velením trénera Janusza Harasta (8. dan), bývalého reprezentačného trénera Poľskej republiky.

Program sústredenia bol aj vďaka týmto hosťom plne nabitý a všetok čas poctivo vyplnený potom tečúcim na tatami. Napokon presvedčte sa sami na fotografiách nižšie.

Letné sústredenie 2013 Karate Klubu
Kretovič Košice sme usporiadaali
aj vďaka finančnej dotácie Mesta Košice.
Mestu Košice za túto podporu
srdečne ďakujeme!

Vyhodnotenie projektu, na ktorý Mesto Košice poskytlo dotáciu

Nechajte svoj názor


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/c/9/c93d5ec6-3b03-41a4-ae27-3489a25759b9/kkk.sk/web/wp-content/themes/FreshLook/comments.php on line 60