11th CROATIA OPEN 2011 – 10.9.2011, Rijeka, Chorvátsko
2. miesto – KUMITE kadetky +54kg – Jaroslava Baňasová
3. miesto – KUMITE kadetky -54kg – Viktória Pillárová
11th CROATIA OPEN 2011 – 10.9.2011, Rijeka, Chorvátsko
2. miesto – KUMITE kadetky +54kg – Jaroslava Baňasová
3. miesto – KUMITE kadetky -54kg – Viktória Pillárová
Európsky pohár mládeže, Bratislava, 11.6.2011 |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48kg | 1.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | +54kg | 1.miesto |
Matúš Horváth | KUMITE ml.žiaci | -40kg | 1.miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -47kg | 2.miesto |
Martin Fedor | KUMITE st.žiaci | -50kg | 2.miesto |
Tatiana Pillárová | KUMITE ml.žiačky | -35kg | 3.miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 3.miesto |
Majstrovstvá SR družstiev,Košice 4.6.2011 |
J.Baňasová, V.Pillárová, D.Kuchárová, M.Mehmeti | KUMITE juniorky15-17r. | BRH | 2.miesto |
M.Timura, I.Liba, M.Piroško | KATA žiaci 9-11r. | 2.miesto | |
M.Fedor, K.Lux, M.Medve | KATA dorasteni 12-14r. | 2.miesto | |
V.Pillárová, D.Kuchárová, M.Mehmeti | KATA juniorky 15-17r. | 3.miesto |
Majstrovstvá ŠITO RYU ASOCIÁCIE,Nové Zámky,28.5.2011 |
Dominika Kuchárová | KUMITE ml.dorastenky | -50kg | 1.miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE ml.dorastenky | -50kg | 2.miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE ženy | BRH | 2.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE ml.dorastenky | +50kg | 3.miesto |
MSR detí,žiakov a ml.dorastencov, Spišská Nová Ves,21.5.2011 |
Martin Timura | KUMITE st. žiaci 10-11r. | -35kg | 2.miesto |
GISHIN CUP 2011,Košice,14.5.2011 |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 1.miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -47kg | 1.miesto |
Kristián Lux | KUMITE kadeti | -52kg | 1.miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48kg | 1.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | +54kg | 2.miesto |
Matúš Horváth | KUMITE st. žiaci | -40kg | 2.miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE ženy U21 | -57kg | 2.miesto |
Martin Fedor | KUMITE ml.dorastenci | -50kg | 2.miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -54kg | 2.miesto |
Jakub Kabát | KUMITE juniori | -68kg | 2.miesto |
Júlia Langošová | KUMITE ženy U21 | +57kg | 3.miesto |
Martin Fedor | KATA ml. dorastenci | 3.miesto |
Revúcky pohár mládeže, Revúca, 7.5.2011 |
Martin Fedor | KATA ml. dorastenci 12-13 r. | 1. miesto | |
Jaroslava Baňasová | KUMITE st. dorastenky 14-15 r. | +55 kg | 1. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE st. dorastenky 14-15 r. | -55 kg | 1. miesto |
Tatiana Pillárová | KUMITE st. žiačky 10-11 r. | -35 kg | 1. miesto |
Martin Fedor | KUMITE ml. dorastenci 12-13 r. | -50 kg | 1. miesto |
Martin Timura | KUMITE st. žiaci 10-11 r. | -35 kg | 1. miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky 16-17 r. | -60 kg | 2. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE st. dorastenky 14-15 r. | -55 kg | 2. miesto |
Kristián Lux | KUMITE st. dorastenci 14-15 r. | -60 kg | 3. miesto |
Matúš Horváth | KUMITE st. žiaci 10-11 r. | -40 kg | 3. miesto |
Martin Timura | KATA st. žiaci 10-11 r. | 3. miesto | |
Kristián Lux | KATA st. dorastenci 14-15 r. | 3. miesto |
Majstrovstvá VUKABU, Rožňava, 30.04.2011 |
Tatiana Pillárová | KUMITE st. žiačky 10-11 r. | -35 kg | 1. miesto |
Martin Timura | KUMITE st. žiaci 10-11 r. | -35 kg | 1. miesto |
Martin Piroško | KUMITE st. žiaci 10-11 r. | -30 kg | 1. miesto |
Matúš Horváth | KUMITE st. žiaci 10-11 r. | -40 kg | 2. miesto |
Gabriel Maďar | KATA chlapci 5-7 r. | 2. miesto | |
Lubomír Demský | KUMITE ml. žiaci 8-9 r. | -32 kg | 3. miesto |
Matúš Horváth, Martin Timura, Patrik Tchur, Ján Plšek | KUMITE DRUŽSTVÁ žiaci 9-11 r. | BRH | 3. miesto |
12.ročník Grand Prix Hradec Králove /CZE/,23.-24.4.2011 |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 1.miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | OPEN | 2.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | OPEN | 3.miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -47kg | 3.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | +54kg | 3.miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48kg | 3.miesto |
Dominika Kuchárová, Jaroslava Baňasová a Viktória Pillárová | KUMITE DRUŽSTVÁ kadetky | 1.miesto |
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-3.kolo, Sabinov,16.4.2011 |
Martin Fedor | KUMITE ml.dorastenci | -50kg | 3.miesto |
Grand Prix Slovakia,Bratislava,10.4.2011 |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48kg | 3.miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -70kg | 3.miesto |
4. kolo Žiackej ligy,Michalovce,2.4.2011 |
Tatiana Pillárová | KATA dievčatá pokr. 8-9 r. | 1.miesto | |
Ivo Liba | KATA chlapci pokr. 8-9 r. | 1.miesto | |
Martin Timura | KUMITE ml.žiaci pokr. 10-11 r. | -35kg | 1.miesto |
Tatina Pillárová | KUMITE dievčatá pokr. 8-9 r. | +30kg | 2.miesto |
Gabriel Maďar | KATA chlapci 5-7 r. | 2.miesto | |
Lubomír Demský | KATA chlapci zač. 8-9 r. | 3.miesto | |
Martin Timura | KATA ml.žiaci pokr. 10-11 r. | 3.miesto | |
Ivo Liba | KUMITE chlapci pokr. 8-9 r. | -30kg | 3.miesto |
Martin Piroško | KUMITE ml.žiaci zač. 10-11 r. | -35kg | 3.miesto |
Patrik Tchúr | KUMITE ml.žiaci zač. 10-11 r. | -40kg | 3.miesto |
Ján Plšek | KUMITE ml.žiaci pokr. 10-11 r. | +40kg | 3.miesto |
GP Žilina, Žilina, 2.4.2011 |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 1.miesto |
Karin Krestová | KUMITE kadetky | -54kg | 3.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | +54kg | 3.miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -53kg | 3.miesto |
Martin Fedor | KUMITE ml.dorastenci | -50kg | 3.miesto |
3. kolo Žiackej ligy, Vranov nad Topľou, 27.03.2011 |
Tatiana Pillárová | KATA dievčatá pokr. 8-9 r. | 1. miesto | |
Miroslav Medve | KATA st. žiac pokr. 12-13 r. | 1. miesto | |
Ivo Liba | KUMITE chlapci pokr. 8-9 r. | -30kg | 1. miesto |
Tatiana Pillárová | KUMITE dievčatá pokr. 8-9 r. | +30kg | 1. miesto |
Matúš Horváth | KUMITE ml. žiaci pokr. 10-11 r. | -40kg | 1. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky 14-15 r. | -50kg | 1. miesto |
Jaroslava Baňásová | KUMITE kadetky 14-15 r. | +50kg | 1. miesto |
Dominika Kuchárová | KATA kadetky 14-15 r. | 2. miesto | |
Patrik Tchur | KUMITE ml. žiaci zač. 10-11 r. | -40kg | 2. miesto |
Diana Vasiľová | KUMITE st. žiačky pokr. 12-13 r. | +45kg | 2. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky 14-15 r. | +50kg | 2. miesto |
Gabriel Maďar | KATA chlapci 5-7 roč. | 3. miesto | |
Lubomír Demský | KATA chlapci zač. 8-9 r. | 3. miesto | |
Ivo Liba | KATA chlapci pokr. 8-9 r. | 3. miesto | |
Karin Krestová | KATA kadetky 14-15 r. | 3. miesto | |
Michal Takáč | KUMITE st. žiaci zač. 12-13 r. | +50kg | 3. miesto |
Ján Plšek | KUMITE ml. žiaci pokr. 10-11 r. | +40kg | 3. miesto |
Horváth, Plšek, Tchur | KUMITE DRUŽSTVO ml. žiaci | BRH | 3. miesto |
Majstrovstvá SR seniorov,Trenčín,19.3.2011 |
Júlia Langošová | KUMITE ženy | -68kg | 2.miesto |
Slovenia Open,Laško,12.-13.3.2011 |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 2.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | +54kg | 2.miesto |
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-2.kolo, Komárno, 6.3.2011 |
Tatiana Pillárová | KUMITE ml.žiačky | -35kg | 1.miesto |
Tatiana Pillárová | KATA ml.žiačky | 3.miesto |
Harasuto Europe Cup,Lodž/Poľsko/,26.-27.2.2011 |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48kg | 2.miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -47kg | 2.miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 2.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE DRUŽSTVÁ kadetky | 2.miesto | |
Martin Fedor | KUMITE ml.dorastenci | -50kg | 2.miesto |
Júlia Langošová | KUMITE ženy | -68kg | 3.miesto |
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-1.kolo, Žilina, 19.2.2011 |
Tatiana Pillárová | KATA ml.žiačky | 2.miesto | |
Martin Timura | KUMITE st.žiaci | -35kg | 3.miesto |
Tatiana Pillárová | KUMITE ml.žiačky | -35kg | 3.miesto |
Matúš Horváth | KUMITE st.žiaci | -40kg | 3.miesto |
Martin Fedor | KUMITE ml.dorastenci | -50kg | 3.miesto |
ME kadetov,juniorov a st. juniorov,Srbsko,11.-13.2.2011 |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 3.miesto |
Stredoslovenský pohár mládeže,Zvolen,6.2.2011 |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -54kg | 2.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMKITE kadetky | +54kg | 3.miesto |
Majstrovstvá VÚKABU seniorov,Košice,5.2.2011 |
Júlia Langošová | KUMITE seniorky | -68kg | 1.miesto |
Júlia Langošová | KUMITE seniorky | BRH | 2.miesto |
Júlia Langošová | KATA seniorky | 3.miesto |
4.ročník Memoriálu Michala Bozogáňa, Košice, 15.1.2010 |
Matúš Horváth | KUMITE ml. žiaci | -40kg | 2.miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -47kg | 3.miesto |
Karinka Krestová | KUMITE kadetky | -54kg | 3.miesto |
Júlia Langošová | KUMITE ženy | +57kg | 3.miesto |
Majstrovstvá SR kadetov a juniorov,Nové Zámky,18.12.2010 |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 1.miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -70kg | 1.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | +54kg | 2.miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48kg | 2.miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -47kg | 3.miesto |
Júlia Langošová | KUMITE st.juniorky | -60kg | 3.miesto |
Vianočný turnaj karate,Trnava,4.12.2010 |
Júlia Langošová | KUMITE ženy | -60kg | 3.miesto |
AVAS CUPA 2010,Miškolc /Maďarsko/,4.12.2010 |
Tatiana Pillárová | KUMITE dievčatá 8-9 | +30kg | 1.miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -70kg | 1.miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 1.miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -54kg | 2.miesto |
2. kolo Žiackej ligy, Humenné, 27.11.2010 |
Kamil Takáč | KUMITE st. žiaci – začiatočníci | +50kg | 1.miesto |
Tatiana Pillárová | KUMITE dievčatá – pokročilé | +30kg | 1.miesto |
Tatiana Pillárová | KATA dievčatá – pokročilé | 1.miesto | |
Ivo Liba | KUMITE chlapci – pokročilí | -30kg | 2.miesto |
Miroslav Medve | KUMITE ml. žiaci – pokročilí | -40kg | 2.miesto |
Ivo Liba | KATA chlapci – pokročilí | 3.miesto | |
Miroslav Medve | KATA ml. žiaci – pokročilí | 3.miesto | |
Diana Vasiľová | KUMITE st. žiačky – pokročilé | +45kg | 3.miesto |
KACHIKAN CUP 2010,Nitra,27.11.2010 |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48kg | 1.miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 3.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | +54kg | 3.miesto |
2.kolo SP kadetov a juniorov, Košice, 21.11.2010 |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48kg | 1.miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -70kg | 1.miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -47kg | 3.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | +54kg | 3.miesto |
Júlia Langošová | KUMITE st.juniorky | -60kg | 3.miesto |
Matej Čuchran | KUMITE st.juniori | -78kg | 3.miesto |
Majstrovstvá VÚKABU kadetov a juniorov, Košice, 6.11.2010 |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -47kg | 1.miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 1.miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | +54kg | 1.miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -70kg | 1.miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48kg | 1.miesto |
Matej Čuchran | KUMITE st.juniori | -78kg | 1.miesto |
Júlia Langošová | KATA st.juniorky | 2.miesto | |
Kristián Lux | KUMITE kadeti | -52kg | 2.miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | BRH | 2.miesto |
Júlia Langošová | KUMITE st.juniorky | -60kg | 2.miesto |
Kristián Lux | KATA kadeti | 3.miesto | |
Júlia Langošová | KUMITE st.juniorky | BRH | 3.miesto |
Jakub Kabát | KUMITE st.juniori | BRH | 3.miesto |
Matej Čuchran | KUMITE st.juniori | BRH | 3.miesto |
1.kolo SP kadetov a juniorov, Galanta, 16.10.2009 |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48kg | 1.miesto |
Lucia Langošová | KUMITE st.juniorky | -60kg | 2. miesto |
Matej Čuchran | KUMITE juniori | -76kg | 2. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -47kg | 3. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | +54kg | 3. miesto |
Rapid Cup 2010, Bratislava, 9.10.2010 |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48kg | 1.miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE kadetky | -54kg | 2.miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -70kg | 2.miesto |
Matej Čuchran | KUMITE juniori | -76kg | 2.miesto |
Pillárová Tatiana | KUMITE dievčatá 8-9 | +30kg | 3.miesto |
Memorial karate cup, 3.10.2010, Slavonski Brod /Chorvátsko/ |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48 kg | 3.miesto |
Matej Čuchran | KUMITE juniori | -76 kg | 3.miesto |
Czech Grand Prix, 2.-3.10.2010 Plzeň /Česká republika/ |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -47 kg | 3.miesto |
1. kolo Žiackej ligy, Košice, 2.10.2010 |
Pillárová Tatiana | KUMITE dievčatá 8-9 | +30kg | 1.miesto |
Timura Martin | KUMITE chlapci 8-9 | 1.miesto | |
Timura Martin | KATA chlapci 8-9 | 2.miesto | |
Horváth Matúš | KUMITE mladší žiaci 10-11 | 2.miesto | |
Miroslav Medve | KUMITE mladší žiaci 10-11 | 3.miesto | |
Liba Ivo | KATA chlapci 8-9 | 3.miesto |
Budapest Open, 25.-26.9.2010 |
Lucia Langošová | KUMITE ženy | -68 kg | 3.miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE juniorky | -48 kg | 3.miesto |
Revúcky pohár 2010, Revúca, 8.5.2010 |
Baňasová Jaroslava | KUMITE ml. dorastenky | +45kg | 1.miesto |
Timura Martin | KATA ml. žiaci | 1.miesto | |
Kuchárová Dominika | KUMITE ml.dorastenky | -45kg | 2.miesto |
Pillárová Viktória | KUMITE ml. dorastenky | +45kg | 2.miesto |
Kabát Jakub | KUMITE st.dorastenci | -70kg | 3. miesto |
Mehmeti Marigona | KUMITE st. dorastenky | -54kg | 3.miesto |
Pillárová Tatiana | KATA ml. žiačky | 3.miesto |
11.ročník Grand Prix Hradec Králove, 24.-25.4.2010 |
Jarka Baňasová | KUMITE staršie žiačky | +50kg | 3.miesto |
Dominika Kuchárová, Jaroslava Baňasová a Viktória Pillárová | KUMITE DRUŽSTVÁ staršie žiačky | 1.miesto |
30. ročník VEĽKEJ CENY SLOVENSKA 2010, Bratislava, 19.4.2010 |
Langošová Lucia | KUMITE Seniorky | -68kg | 1.miesto |
Pillárová Viktória | KUMITE Kadetky 14-15 | -54kg | 3.miesto |
Kuchárová Dominika | KUMITE Kadetky 14-15 | -47kg | 5.miesto |
11th OPEN D´ITALIA – GOLDEN LEAGUE, 11.4.2010, Miláno |
Lucia Langošová | KUMITE ženy | -68kg | 3.miesto |
Majstrovstvá VÚKABU, 11.4.2010, Prešov |
Kuchárová Dominika | KUMITE dorastenky | -45kg | 1.miesto |
Baňasová Jaroslava | KUMITE dorastenky | +45kg | 1.miesto |
Pillárová Viktória | KUMITE dorastenky | +45kg | 2.miesto |
Pillárová Tatiana | KUMITE ml. žiačky | -30kg | 2.miesto |
Sobek Richard | KUMITE 5-7 roční | 2.miesto | |
Liba Ivo | KUMITE ml. žiaci | 2.miesto | |
Timura Martin | KUMITE ml. žiaci | 2.miesto | |
Vasiľová Diana | KUMITE ml.žiačky | +40kg | 3.miesto |
Barbora Kolcúnová | KUMITE ml. žiačky | 3.miesto | |
Fedor Martin | KUMITE st. žiaci | +40kg | 4.miesto |
Fedor Martin | KATA st. žiaci | 1.miesto | |
Pillárová Tatiana | KATA ml. žiačky | 1.miesto | |
Barbora Kolcúnová | KATA ml. žiačky | 2.miesto | |
Krestová Karin | KATA st. žiačky | 2.miesto | |
Timura Martin | KATA ml. žiaci | 2.miesto | |
Lux Kristián | KATA st. žiaci | 3. miesto | |
Sobek Richard | KATA 5-7 roční | 4.miesto | |
Lux, Fedor, Medve | KATA DRUŽSTVÁ 12-13r. | 1.miesto | |
Kolcúnová, T. Pillárová, Vasiľová | KATA DRUŽSTVÁ 10-11r. | 2.miesto | |
V. Pillárová, Krestová, Kuchárová | KATA DRUŽSTVÁ 12-13r. | 2.miesto | |
V. Pillárová, Baňasová, Kuchárová | KUMITE DRUŽSTVÁ 12-13r. | 1.miesto | |
Kolcúnová, T. Pillárová, Vasiľová | KUMITE DRUŽSTVÁ 10-11r. | 2.miesto | |
Lux, Fedor | KATA DRUŽSTVÁ 12-13r. | 3.miesto |
2. ročník Šarišský pohár, 10.4.2010, Prešov |
Kuchárová Dominika | KUMITE dorastenky | -45kg | 1.miesto |
Baňasová Jaroslava | KUMITE dorastenky | +45kg | 1.miesto |
Horváth Matúš | KUMITE ml. žiaci | -40kg | 1.miesto |
Čuchran Matej | KUMITE juniori | +68kg | 1.miesto |
Kabát Jakub | KUMITE kadeti | -70kg | 1.miesto |
Pillárová Viktória | KUMITE dorastenky | +45kg | 2.miesto |
Lux Kristián | KUMITE ml.kadeti | -45kg | 2. miesto |
Vasiľová Diana | KUMITE ml.žiačky | +40kg | 3.miesto |
Mehmeti Marigona | KUMITE kadetky | -47kg | 3.miesto |
Čuchran Matej | KUMITE muži | -75kg | 3.miesto |
GRAND PRIX Žilina, 28.3.2010 |
Kuchárová Dominika | KUMITE dorastenky | -45kg | 1.miesto |
Baňasová Jaroslava | KUMITE dorastenky | +45kg | 1.miesto |
Mehmeti Marigona | KUMITE kadetky | -47kg | 1.miesto |
Čuchran Matej | KUMITE juniori | -76kg | 1.miesto |
Pillárová Viktória | KUMITE dorastenky | +45kg | 2.miesto |
Fedor Martin | KUMITE st. žiaci | +40kg | 2.miesto |
Kolcunová Barbora | KUMITE ml. žiačky | +35kg | 3.miesto |
Kabát Jakub | KUMITE kadeti | -70kg | 3.miesto |
MSR seniorov 2010, Bánovce nad Bebravou, 20.3.2010 |
Lucia Langošová | KUMITE ženy | -68kg | 2.miesto |
Júlia Langošová | KUMITE ženy | -61kg | 3.miesto |
34th Dutch Open Karate Championships, Rotterdam, 13.3.2010 |
Lucia Langošová | KUMITE ženy | -68kg | 3.miesto |
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-3. kolo, Komárno, 7.3.2010 |
Baňasová Jaroslava | KUMITE ml.kadetky 12.-13. | +45kg | 1.miesto |
Pillárová Viktória | KUMITE ml.kadetky 12.-13. | +45kg | 2.miesto |
Pillárová Tatiana | KATA ml. žiačky 8.-9. | 2.miesto | |
Timura Martin | KATA ml. žiači 8.-9. | 2.miesto | |
Kolcunová Barbora | KUMITE ml. žiačky 8.-9. | +35kg | 3.miesto |
Kuchárová Dominika | KUMITE ml.kadetky 12.-13. | -45kg | 2.miesto |
Horváth Matúš | KUMITE st. žiaci 10.-11. | -40kg | 5.miesto |
Pillárová Tatiana | KUMITE ml. žiačky 8.-9. | -30kg | 5.miesto |
Vasiľová Diana | KUMITE st.žiačky 10.-11. | +40kg | 5.miesto |
6th Harasuto Europe Cup, Lodž, 27.2.2010 |
Langošová Julka | KUMITE ženy | -61kg | 3.miesto |
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-2. kolo, Žilina, 20.2.2010 |
Baňasová Jaroslava | KUMITE ml.kadetky 12.-13. | +45kg | 1.miesto |
Fedor Martin | KUMITE st. žiaci 10.-11. | +40kg | 1.miesto |
Horváth Matúš | KUMITE ml. žiaci 8.-9. | +32kg | 1.miesto |
Vasiľová Diana | KUMITE st.žiačky 10.-11. | +40kg | 2.miesto |
Kuchárová Dominika | KUMITE ml.kadetky 12.-13. | -45kg | 2.miesto |
Akademické M-SR, II. kolo SP seniorov, SNV, 13.2.2010 |
Júlia Langošová | KUMITE ženy | -61kg | 2.miesto |
Vranovský pohár, 7.2.2010 |
Erika Csomorová | KUMITE ml. žiačky začiatočníčky | +40kg | 1. miesto |
Tatiana Pillárová | KUMITE ml. žiačky pokročilé | -35kg | 1.miesto |
Tatiana Pillárová | KATA ml. žiačky pokročilé | 1.miesto | |
Martin Fedor | KATA st. žiaci pokročilý | 1.miesto | |
Timura, Cibuľa, Fedor | KATA družstvá | 2.miesto | |
Miroslav Medve | KATA ml. žiaci pokročilý | 3.miesto | |
Martin Timura | KATA chlapci začiatočníci | 3.miesto |
Grand Prix Croatia, 9.1.2010, Samobor |
Júlia Langošová | KUMITE st.juniorky | -60kg | 2. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE st.juniorky | +60kg | 3.miesto |
Memoriál Michala Bozogáňa, 9.1.2010, Košice |
Viktória Pillárová | KUMITE st. žiačky | +45kg | 2. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE st. žiačky | +45kg | 3. miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE kadetky | -47kg | 3. miesto |
Majstrovstvá SR kadetov a juniorov,12.12.2009, Poprad |
Viktória Pillárová | KUMITE st.kadetky | -47kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE st.juniorky | +60kg | 2.miesto |
Júlia Langošová | KUMITE st.juniorky | -60kg | 2. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE st.kadeti | -63kg | 2. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE st.kadetky | -54kg | 3.miesto |
Matej Čuchran | KUMITE juniori | -76kg | 3. miesto |
Matej Tašoni | KUMITE st.juniori | -78kg | 3. miesto |
AVAS KUPA,5.12.2009, Miskolc |
Viktória Pillárová | KUMITE st.žiačky | -49kg | 1. miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE kadetky | -47kg | 3.miesto |
1.kolo SP detí a žiakov,28.11.2009, Prešov |
Jaroslava Baňasová | KUMITE ml.kadetky | +45kg | 1. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE ml.kadetky | -45kg | 2.miesto |
Martin Fedor | KUMITE st.žiaci | +40kg | 2. miesto |
Kristián Lux | KUMITE ml.kadeti | -45kg | 2. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE ml.kadetky | -45kg | 3.miesto |
Diana Vasiľová | KUMITE ml.žiačky | +45kg | 3. miesto |
Ivo Liba | KATA chlapci | 3. miesto | |
Pavol Cibuľa | KUMITE st.žiaci | -40kg | 3.miesto |
Ivo Liba | KUMITE chlapci | -24kg | 3. miesto |
Tatami Team Cup,21.11.2009,Budapešť |
Lucia Langošová | KUMITE ženy | +60kg | 1. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -63kg | 2.miesto |
Matej Čuchran | KUMITE juniori | -75kg | 2. miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE kadetky | -47kg | 3. miesto |
Pohár SNP v karate a Slovenský pohár seniorov,17.10.2009,B.Bystrica |
Júlia Langošová | KUMITE ženy | -61kg | 2. miesto |
Lucia Langošová | KATA ženy | 3. miesto | |
Lucia Langošová | KUMITE st.žiaci | -68kg | 3. miesto |
Matej Čuchran | KUMITE muži | -75kg | 3. miesto |
Kachikan Cup 2009,17.10.2009,Nitra |
Dominika Kuchárová | KUMITE st.žiačky | -40kg | 2. miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE kadetky | -47kg | 3. miesto |
Kristián Lux | KUMITE st.žiaci | -45kg | 3. miesto |
Majstrovstvá VÚKABU kadetov a juniorov,10.10.2009,Košice |
Marigona Mehmeti | KUMITE kadetky | -47kg | 1. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | -54kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE st.juniorky | -60kg | 1. miesto |
Matej Čuchran | KUMITE juniori | -76kg | 1.miesto |
Matej Tašoni | KUMITE st.juniori | -78kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KATA st.juniorky | 2. miesto | |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -63kg | 2. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE kadetky | -47kg | 3. miesto |
Júlia Langošová | KATA st.juniorky | 3. miesto | |
Marcel Para | KUMITE kadeti | -63kg | 3.miesto |
Marcel Češalka | KUMITE kadeti | -70kg | 3. miesto |
Júlia Langošová | KUMITE st.juniorky | +60kg | 3. miesto |
CZECH KARATE OPEN,3.-4.10.2009,Plzeň |
Júlia Langošová | KUMITE ženy | -61kg | 3. miesto |
BIHOR OPEN,4.10.2009, Oradea – Rumunsko |
Jaroslava Baňasová | KUMITE st.žiačky | +50kg | 1. miesto |
Martin Fedor | KUMITE ml.žiaci | +40kg | 1. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE st.žiačky | -43kg | 2. miesto |
Matej Tašoni | KUMITE muži | -75kg | 2.miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE st.žiačky | -43kg | 3. miesto |
Matúš Horváth | KUMITE chlapci | +32kg | 3. miesto |
2.kolo SP kadetov a juniorov,26.9.2009, Nitra |
Júlia Langošová | KUMITE st.juniorky | -60kg | 2. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -63kg | 2. miesto |
Matej Čuchran | KUMITE juniori | -68kg | 2. miesto |
Marigona Mehmeti | KUMITE kadetky | -47kg | 3.miesto |
Lucia Langošová | KUMITE st.juniorky | +60kg | 3. miesto |
Matej Tašoni | KUMITE st.juniori | -78kg | 3. miesto |
BUDAPEST OPEN 2009, 19.-20.9.2009, Budapešť |
Lucia Langošová | KUMITE ženy | -68kg | 1. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE st.žiačky | -43kg | 3. miesto |
1. kolo SP kadetov a juniorov, 13.9.2009, Sabinov |
Marigona Mehmeti | KUMITE kadetky | -47kg | 1. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -63kg | 1. miesto |
Júlia Langošová | KUMITE staršie juniorky | -60kg | 2. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE staršie juniorky | +60kg | 2. miesto |
Matej Čuchran | KUMITE juniori | -68kg | 2. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE kadetky | -54kg | 3. miesto |
MSR družstiev, Bánovce nad Bebravou, 7.6.2009 |
KUMITE ženy | 1.miesto | ||
KUMITE mladší žiaci | 2.miesto | ||
KATA mladší žiaci | 2.miesto | ||
KUMITE staršie žiačky | 3.miesto | ||
KATA staršie žiačky | 3.miesto |
Shito Ryu Open, Nové Zámky, 23.5.2009 |
Langošová Júlia | KUMITE kadetky | 1.miesto | |
Langošová Júlia | KUMITE ženy | 1.miesto | |
Kuchárová Dominika | KUMITE ml. žiačky | 2.miesto | |
Pillárová Viktória | KUMITE st. žiačky | 2.miesto | |
Kabát Jakub | KUMITE st. žiaci | 2.miesto | |
Langošová Lucia | KUMITE ženy | 3.miesto |
MSR detí a žiakov 2009, Košice, 16.5.2009 |
Fedor Martin | KUMITE ml.žiaci | -40kg | 1.miesto |
Baňasová Jaroslava | KUMITE st.žiačky | +45kg | 2.miesto |
Kuchárová Dominika | KUMITE st.žiačky | -40kg | 2.miesto |
Timura Martin | KUMITE chlapci | -28kg | 3.miesto |
Krestová Karinka | KATA st.žiačky | 3.miesto |
Revúcky pohár 2009, Revúca, 9.5.2009 |
Olejár Viktor | KUMITE ml.žiaci | +40kg | 1.miesto |
Pillárová Viktória | KUMITE st. žiačky | +40kg | 2. miesto |
Pillárová Tatiana | KUMITE dievčatá | -30kg | 3.miesto |
Kuchárová Dominika | KUMITE st. žiačky | -40kg | 3. miesto |
Olejár Viktor | KATA ml.žiaci | 3.miesto | |
Pillárová Tatiana | KATA dievčatá | 3.miesto | |
Timura Martin | KATA chlapci | 3.miesto | |
Lux Kristián | KATA st.žiaci | 3.miesto |
Majstrovstvá VÚKABU detí a žiakov, Bardejov, 2.5.2009 |
Krestová Karin | KATA st.žiačky | 1.miesto | |
Fedor Martin | KATA ml.žiaci | 1.miesto | |
Pillárová Tatiana | KATA družstvá ml.žiačky | 1.miesto | |
Csomorová Erika | KATA družstvá ml.žiačky | 1.miesto | |
Vasilová Diana | KATA družstvá ml.žiačky | 1.miesto | |
Pillárová Viktória | KATA družstvá st.žiačky | 1.miesto | |
Kuchárová Dominika | KATA družstvá st.žiačky | 1.miesto | |
Krestová Karin | KATA družstvá st.žiačky | 1.miesto | |
Olejár Viktor | KATA družstvá st.žiaci | 1.miesto | |
Fedor Martin | KATA družstvá st.žiaci | 1.miesto | |
Lux Kristián | KATA družstvá st.žiaci | 1.miesto | |
Kolcúnová Barbora | KUMITE dievčatá | -32kg | 1.miesto |
Kuchárová Dominika | KUMITE st.žiačky | -40kg | 1.miesto |
Krestová Karin | KUMITE st.žiačky | -45kg | 1.miesto |
Banasová Jaroslava | KUMITE st.žiačky | +45kg | 1.miesto |
Medve Miroslav | KUMITE ml.žiaci | -30kg | 1.miesto |
Fedor Martin | KUMITE ml.žiaci | -40kg | 1.miesto |
Kuchárová Dominika | KUMITE družstvá st.žiačky | 1.miesto | |
Banasová Jaroslava | KUMITE družstvá st.žiačky | 1.miesto | |
Timura Martin | KATA chlapci | 2.miesto | |
Olejár Viktor | KATA ml.žiaci | 2.miesto | |
Pillárová Viktória | KUMITE st.žiačky | +45kg | 2.miesto |
Timura Martin | KUMITE chlapci | -28kg | 2.miesto |
Pillárová Viktória | KUMITE družstvá st.žiačky | 2.miesto | |
Krestová Karin | KUMITE družstvá st.žiačky | 2.miesto | |
Fedor Martin | KUMITE družstvá st.žiaci | 2.miesto | |
Olejár Viktor | KUMITE družstvá st.žiaci | 2.miesto | |
Lux Kristián | KUMITE družstvá st.žiaci | 2.miesto | |
Pillárová Tatiana | KATA dievčatá | 3.miesto | |
Csomorová Erika | KUMITE ml.žiačky | +40kg | 3.miesto |
Pillárová Tatiana | KUMITE dievčatá | -30kg | 3.miesto |
Horváth Matúš | KUMITE chlapci | +32kg | 3.miesto |
Lux Kristián | KUMITE st.žiaci | -45kg | 3.miesto |
Csomorová Erika | KUMITE družstvá ml.žiačky | 3.miesto | |
Vasilová Diana | KUMITE družstvá ml.žiačky | 3.miesto | |
Lux Kristián | KATA st.žiaci | 4.miesto | |
Olejár Viktor | KUMITE ml.žiaci | +40kg | 4.miesto |
Galanta Cup 2009, Galanta, 25.4.2009 |
Pillárová Viktória | KUMITE staršie žiačky | -45kg | 2. miesto |
GP Hradec Králové, 25.4.2009 |
Lucia Langošová | KUMITE ženy | -61kg | 2.miesto |
Lucia Langošová | KUMITE ženy družstvá | 3.miesto | |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | -59kg | 4.miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -57kg | 4.miesto |
Junior Olympic U.S., Las Vegas, 10.4. 2009 |
Maťo Čuchran | KUMITE 16 roční | -65kg | 2. miesto |
Šarišský pohár, Prešov, 11.4.2009 |
Baňasová Jaroslava | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 1. miesto |
Vasiľová Diana | KUMITE mladšie žiačky | -40kg | 1. miesto |
Pillárová Viktória | KUMITE staršie žiačky | -45kg | 1. miesto |
Langošová Júlia | KUMITE ženy | -55kg | 1. miesto |
Langošová Lucia | KUMITE ženy | BRH | 1. miesto |
Kabát Jakub | KUMITE kadeti | +60 kg | 1. miesto |
Kabát Jakub | KUMITE juniori | -68kg | 1. miesto |
Langošová Júlia | KUMITE ženy | BRH | 2. miesto |
Štofira Karol | KUMITE muži | BRH | 2. miesto |
Baňasová Jaroslava | KUMITE kadetky | -55kg | 3. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 3. miesto |
Vranovský pohár mládeže, 21.3.2009 |
Alexandra Vasková | KUMITE juniorky | BRH | 1. miesto |
Tatiana Pillárová | KUMITE dievčatá | -30kg | 1. miesto |
Karin Krestová | KUMITE staršie žiačky | -45kg | 1. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 1. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 1. miesto |
Lenka Tomčová | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 1. miesto |
Diana Vasiľová | KUMITE mladšie žiačky | +40kg | 2. miesto |
Peter Hlivka | KUMITE mladší žiaci | +40kg | 2. miesto |
Oliver Lohaj | KUMITE starší žiaci | -45kg | 2. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 2. miesto |
Marcel Para | KUMITE starší žiaci | +50kg | 2. miesto |
Daniel Földeš | KUMITE staršie žiačky | -50kg | 3. miesto |
Martin Fedor | KUMITE mladší žiaci | -40kg | 3. miesto |
Barbora Kolcúnová | KUMITE dievčatá | -30kg | 4. miesto |
Erika Csomorová | KUMITE mladšie žiačky | +40kg | 4. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE starší žiaci | +50kg | 4. miesto |
Pillárová, Krestová | KUMITE družstvá staršie žiačky | 1. miesto | |
Vasiľová, Csomorová, Makaturová | KUMITE družstvá mladšie žiačky | 2. miesto | |
Baňasová, Kuchárová | KUMITE družstvá staršie žiačky | 2. miesto | |
Földeš, Para, Kabát | KUMITE družstvá starší žiaci | 2. miesto | |
Olejár, Fedor | KUMITE družstvá mladší žiaci | 3. miesto | |
Alexandra Vasková | KATA juniorky | 1. miesto | |
Karin Krestová | KATA staršie žiačky | 1. miesto | |
Kristián Lux | KATA starší žiaci | 1. miesto | |
Tatiana Pillárová | KATA dievčatá | 1. miesto | |
Zuzka Hlavačková | KATA mladšie žiačky | 3. miesto | |
Barbora Kolcúnová | KATA dievčatá | 3. miesto | |
Diana Vasiľová | KATA mladšie žiačky | 4. miesto | |
Lux, Olejár, Fedor | KATA družstvá starší žiaci | 1. miesto | |
Pillárová, Krestová, Kuchárová | KATA družstvá staršie žiačky | 1. miesto |
Vyhodnotenie Slovenského pohára seniorov |
Júlia Langošová | KUMITE seniorky | -61kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE seniorky | -68kg | 1. miesto |
Majstrovstvá SR seniorov, SNV, 14.3.2009 |
Langošová Lucia | KUMITE seniorky | -61kg | 3. miesto |
3.kolo SP žiakov, Komárno, 7.3.2009 |
Baňasová Jaroslava | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 1. miesto |
Fedor Martin | KUMITE mladší žiaci | -40kg | 1. miesto |
Kabát Jakub | KUMITE starší žiaci | +50kg | 1. miesto |
Kuchárová Dominika | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 2. miesto |
Kristián Lux | KUMITE starší žiaci | -40kg | 3. miesto |
Pillárová Tatiana | KATA dievčatá | 3. miesto |
Harasuto Cup – CEKL, Lodž, 28.2.2009 |
Langošová Júlia | KUMITE juniorky družstvá | 1. miesto | |
Kabát Jakub | KUMITE kadeti | -57kg | 3. miesto |
Kuchárová Dominika | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 3. miesto |
Langošová Júlia | KUMITE juniorky | -59kg | 3. miesto |
Langošová Lucia | KUMITE seniorky | -61kg | 3. miesto |
Baňasová Jaroslava | KUMITE staršie žiačky družstvá | 3. miesto | |
Kuchárová Dominika | KUMITE staršie žiačky družstvá | 3. miesto | |
Langošová Lucia | KUMITE seniorky družstvá | 3. miesto |
Slovenský pohár žiakov a seniorov, Sabinov, 21.2.2009 |
Krestová Karinka | KUMITE staršie žiačky | -45kg | 1. miesto |
Langošová Júlia | KUMITE ženy | -61kg | 1. miesto |
Horváth Matúš | KUMITE chlapci | +32kg | 2. miesto |
Kabát Jakub | KUMITE starší žiaci | +50kg | 2. miesto |
Langošová Lucia | KUMITE ženy | -68kg | 2. miesto |
Baňasová Jaroslava | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 3. miesto |
Olejár Viktor | KUMITE mladší žiaci | +45kg | 3. miesto |
VUKABU seniorov, Vranov nad Topľou, 14.02.2009 |
Júlia Langošová | KUMITE ženy | -61kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE ženy | -68kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE ženy | BRH | 1. miesto |
Júlia Langošová | KUMITE ženy | BRH | 2. miesto |
Lucia Langošová | KATA ženy | 2. miesto |
Slovenský pohár seniorov – 1.kolo, Nové Zámky, 07.02.2009 |
Lucia Langošová | KUMITE ženy | -68kg | 1. miesto |
Júlia Langošová | KUMITE ženy | -61kg | 2. miesto |
2. Memoriál Michala Bozogáňa, Košice, 10.01.2009 |
Lucia Langošová | KUMITE seniorky | +57kg | 1. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 2. miesto |
Podvihorlatský pohár mládeže, Humenné, 21.12.2008 |
Viktória Pillárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 1. miesto |
Tatiana Pillárová | KUMITE dievčatá | -30kg | 1. miesto |
Dianka Vasiľová | KUMITE mladšie žiačky | -40kg | 1. miesto |
Jarka Baňasová | KUMITE staršie žiačky | +40kg | 1. miesto |
Erika Csomorová | KUMITE mladšie žiačky | +40kg | 2. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 2. miesto |
Lenka Tomčová | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 2. miesto |
Peter Hlivka | KUMITE mladší žiaci | +40kg | 2. miesto |
Matúš Horváth | KUMITE chlapci | +32kg | 2. miesto |
Kristián Lux | KUMITE mladší žiaci | -40kg | 3. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE starší žiaci | +50kg | 3. miesto |
Viktor Olejár | KUMITE mladší žiaci | +40kg | 3. miesto |
Barbora Kolcúnová | KUMITE dievčatá | -30kg | 4. miesto |
Daniel Földeš | KUMITE starší žiaci | -50kg | 4. miesto |
Ján Plšek | KUMITE chlapci | +32kg | 4. miesto |
Marcel Para | KUMITE starší žiaci | +50kg | 4. miesto |
Tomčová, Baňásová | KUMITE družstvá staršie žiačky | 1. miesto | |
Vasiľová, Csomorová, Makaturová | KUMITE družstvá mladšie žiačky | 1. miesto | |
Pillárová, Kuchárová | KUMITE družstvá staršie žiačky | 2. miesto | |
Földeš, Para, Kabát | KUMITE družstvá starší žiaci | 3. miesto | |
Tatiana Pillárová | KATA dievčatá | 1. miesto | |
Kristián Lux | KATA mladší žiaci | 1. miesto | |
Viktor Olejár | KATA mladší žiaci | 2. miesto | |
Martin Fedor | KATA mladší žiaci | 3. miesto | |
Zuzka Hlavačková | KATA mladšie žiačky | 3. miesto | |
Barbora Kolcúnová | KATA dievčatá | 4. miesto | |
Martina Makaturová | KATA dievčatá | 4. miesto | |
Martin Timura | KATA chlapci | 4. miesto | |
Pavol Cibuľa | KATA mladší žiaci | 4. miesto | |
Lux, V.Olejár, Fedor | KATA družstvá chlapci | 1. miesto | |
Pillárová, Tomčová, Kuchárová | KATA družstvá dievčatá | 2. miesto |
Avas Kupa 2008 Miskolc |
Dominika kuchárová | KUMITE staršie žiačky | -45kg | 2. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE staršie žiačky | -52kg | 2. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE staršie žiačky | -45kg | 3. miesto |
Vyhodnotenie Slovenského pohára kadetov, juniorov a starších juniorov |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | -59kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE staršie juniorky | -60kg | 1. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -57kg | 1. miesto |
Majstrovstvá Slovenska kadetov, juniorov a starších juniorov, Trenčín, 13.12.2008 |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | -59kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE staršie juniorky | -60kg | 2. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -57kg | 3. miesto |
Lucia Langošová | KATA staršie juniorky | 2. miesto |
KACHIKAN CUP 2008, Nitra, 29.11.2008 |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | -59kg | 1. miesto |
Vasková Alexandra | KUMITE juniorky | -53kg | 2. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE staršie žiačky | -50kg | 3. miesto |
Vašková Martina | KUMITE staršie žiačky | +50kg | 3. miesto |
Slovenský pohár kadetov a juniorov, Sabinov, 22.11.2008 |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | -59kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE staršie juniorky | -60kg | 1. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -57kg | 1. miesto |
Matej Tašoni | KUMITE starší juniori | -78kg | 3. miesto |
Prešovský pohár mládeže, 16.11.2008 |
Diana Vasiľová | KUMITE mladšie žiačky | +40kg | 1. miesto |
Tatiana Pillárová | KUMITE dievčatá | -30kg | 1. miesto |
Karin Krestová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 1. miesto |
Mekki El-Medkovari | KUMITE mladší žiak | 45kg | 2. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 2. miesto |
Lenka Tomčová | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 2. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE starší žiaci | +50kg | 2. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 3. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 3. miesto |
Kristián Lux | KUMITE mladší žiaci | -40kg | 3. miesto |
Matúš Horváth | KUMITE chlapci | -35kg | 3. miesto |
Viktor Olejár | KUMITE mladší žiaci | +50kg | 3. miesto |
Martin Fedor | KUMITE mladší žiaci | -45kg | 4. miesto |
Karin Krestová | KATA staršie žiačky | 3. miesto | |
Peter Lukačko | KATA chlapci | 3. miesto | |
Martin Fedor | KATA mladší žiaci | 3. miesto | |
Dominika Kuchárová | KATA staršie žiačky | 4. miesto | |
Kristián Lux | KATA mladší žiaci | 4. miesto | |
Pillárová, Vašková, Kuchárová | KUMITE družstvá staršie žiačky | 1. miesto | |
Kolcúnová, Vasiľová, Csomorová | KUMITE družstvá mladšie žiačky | 1. miesto | |
Tomčová, Baňásová, Krestová | KUMITE družstvá staršie žiačky | 2. miesto | |
Kabát, Para, Földeš | KUMITE družstvá starší žiaci | 2. miesto | |
Lux, Fedor, Olejár | KUMITE družstvá mladší žiaci | 3. miesto | |
Pillárová, Kuchárová, Krestová | KATA družstvá dievčatá | 1. miesto | |
Lux, Fedor, Olejár | KATA družstvá chlapci | 1. miesto |
Stredoslovenský pohár mládeže – 1. kolo a Otvorené Majstrovstvá stredoslovenského kraja |
Dominika Kuchárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 1. miesto |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | -59kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE staršie juniorky | -60kg | 1. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE starší žiaci | +50kg | 1. miesto |
Táňa Pillárová | KUMITE dievčatá | -30kg | 2. miesto |
Matej „Shazan“ Tašoni | KUMITE starší juniori | +78kg | 2. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 3. miesto |
Kristián Lux | KUMITE mladší žiaci | -40kg | 3. miesto |
Kristián Lux | KATA mladší žiaci | 3. miesto |
Traditional Karate Championship, New York , 26.10.2008 |
Matej Čuchran | KUMITE 16-17 roční | 1. miesto | |
Matej Čuchran | KUMITE 18-34 roční | 2. miesto |
Pohár SNP a EP univerzít, Banská Bystrica, 25.10.2008 |
Lucia Langošová | KUMITE seniorky | +57kg | 2. miesto |
Croatia Open, Split, Chorvátsko, 25.10.2008 |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | -59kg | 2. miesto |
Slovenský pohár detí, mladších a starších žiakov, Žilina, 18.10.2008 |
Pillárová Tatiana | KUMITE dievčatá | -25kg | 1. miesto |
Krestová Karinka | KUMITE mladšie žiačky | -40kg | 1. miesto |
Baňasová Jaroslava | KUMITE mladšie žiačky | +45kg | 2. miesto |
Pillárová Viktória | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 3. miesto |
Vašková Martina | KUMITE mladšie žiačky | +45kg | 3. miesto |
Bielsko Biala, Poľsko, 18.10.2008 |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | -59kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE seniorky | -60kg | 1. miesto |
Majstrovstvá VÚKABU dorastu a juniorov, Košice, 11.10.2008 |
Lucia Langošová | KUMITE staršie juniorky | -60kg | 1. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE staršie juniorky | BRH | 1. miesto |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | -59kg | 1. miesto |
Maťo Tašoni | KUMITE starší juniori | -78kg | 2. miesto |
Lucia Langošová | KATA staršie juniorky | 3. miesto | |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | BRH | 3. miesto |
Júlia Langošová | KATA juniorky | 3. miesto | |
Maťo Tašoni | KUMITE starší juniori | BRH | 4. miesto |
Turnaj Rumunsko |
Viktória Pillárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 1. miesto |
Maťo Tašoni | KUMITE starší juniori | -78kg | 2. miesto |
15th Memory Karate Cup – SLAVONSKI BROD 2008, Chorvátsko, 5. 10 2008 |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | -59kg | 3. miesto |
Lucia Langošová | KUMITE družstvá seniorky | 3. miesto |
Jugo Cup, Košice, 4.10.2008 |
Dominika Kuchárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 1. miesto |
Lenka Tomčová | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 1. miesto |
Daniel Földeš | KUMITE mladší žiaci | +40kg | 1. miesto |
Kristián Lux | KUMITE mladší žiaci | -35kg | 1. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE starší žiaci | +50kg | 1. miesto |
Peter Lukačko | KUMITE deti | -30kg | 1. miesto |
Tatiana Pillárová | KUMITE deti | -25kg | 2. miesto |
Dianka Vasiľová | KUMITE mladšie žiačky | -40kg | 2. miesto |
Jarka Baňasová | KUMITE staršie žiačky | +40kg | 2. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE staršie žiačky | -40kg | 2. miesto |
Viktor Olejár | KUMITE mladší žiaci | +40kg | 2. miesto |
Barbora Kolcúnová | KUMITE deti | -30kg | 3. miesto |
Martina Vašková | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 3. miesto |
Braňo Olejár | KUMITE deti | +30kg | 3. miesto |
Peter Hlivka | KUMITE mladší žiaci | +40kg | 3. miesto |
Pillárová, Vašková, Kuchárová | KUMITE družstvá dievčatá | 1. miesto | |
Tomčová, Baňásová, Krestová | KUMITE družstvá dievčatá | 2. miesto | |
Kristián Lux | KATA mladší žiaci | 1. miesto | |
Dianka Vasiľová | KATA mladšie žiačky | 2. miesto | |
Martin Timura | KATA deti | 2. miesto | |
Martin Fedor | KATA mladší žiaci | 3. miesto | |
Pillárová, Krestová, Kuchárová | KATA družstvá dievčatá | 1. miesto | |
Lux, V.Olejár, Fedor | KATA družstvá chlapci | 1. miesto |
Slovenský pohár kadetov a juniorov – 1. kolo, Galanta, 27.9.2008 |
Lucia Langošová | KUMITE staršie juniorky | -60kg | 1. miesto |
Júlia Langošová | KUMITE juniorky | -55kg | 1. miesto |
Maťo Tašoni | KUMITE starší juniori | -78kg | 1. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE kadeti | -57kg | 2. miesto |
Júlia Langošová | KATA juniorky | 3. miesto |
11th Budapest Open, 20. – 21. september 2008 |
Julka Langošová | KUMITE juniorky | -59kg | 3. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE žiačky | -40kg | 3. miesto |
Nové Zámky, 31.5.2008 |
Jaroslava Baňasová | KUMITE žiačky | +45kg | 1. miesto |
Julka Langošová | KUMITE juniorky | -55kg | 1. miesto |
Lucka Langošová | KUMITE ženy | 1. miesto | |
Viktória Pillárová | KUMITE žiačky | -40kg | 3. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE žiaci | -50kg | 3. miesto |
Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov, 10.5.2008, Košice |
Dominika Kuchárová | KUMITE ml. žiačky | -35kg | 3. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE ml. žiačky | -35kg | 3. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE st. žiaci | -50kg | 3. miesto |
Kristián Lux | KATA | 3. miesto |
Revúcky pohár 2008 |
Dominika Kuchárová | KUMITE ml. žiačky | -35kg | 1. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE ml. žiačky | +35kg | 1. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE st. žiaci | -50kg | 1. miesto |
Julka Langošová | KUMITE st. dorastenky | -55kg | 2. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE ml. žiačky | -35kg | 2. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE st. žiačky | -40kg | 2. miesto |
Julka Langošová | KUMITE st. dorastenky | +55kg | 2. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE ml. žiačky | +35kg | 3. miesto |
Maťo Čuchran | KUMITE st. dorastenci | +65kg | 3. miesto |
Alexandra Vasková | KUMITE st. dorastenky | -55kg | 4. miesto |
Viktor Olejár | KATA ml. žiaci | 3. miesto |
Galantský karate cup – 12. ročník |
Julka Langošová | KUMITE | -59kg | 1. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE ml. žiačky | -35kg | 2. miesto |
Alexandra Vasková | KUMITE juniorky | -53kg | 2. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE st. žiaci | -50kg | 2. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE ml. žiačky | +40kg | 3. miesto |
Martin Fedor | KUMITE ml. žiaci | -40kg | 4. miesto |
Martin Fedor | KATA chlapci | 4. miesto |
International Hayashi-Ha Shito-Ryu, 18.4.2008 , Turnaj v Miškolci |
Lucka Langošová | KUMITE | 1. miesto | |
Julka Langošová | KUMITE | 2. miesto | |
Viktória Pillárová | KUMITE ml. žiačky | -35kg | 2. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE ml. žiačky | +40kg | 3. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE st. žiaci | -50kg | 3. miesto |
Majstrovstvá VÚKABU, 12.4.2008 , Bardejov |
Dominika Kuchárová | KUMITE ml. žiačky | -40kg | 1. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE ml. žiačky | +40kg | 1. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE ml. žiačky | -35kg | 2. miesto |
Kristián Lux | KUMITE ml. žiaci | -35kg | 2. miesto |
Martin Fedor | KUMITE ml. žiaci | -40kg | 3. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE st. žiaci | -50kg | 3. miesto |
Lenka Tomčová | KUMITE | 3. miesto | |
Tatiana Pillárová | KATA dievčatá | 2. miesto | |
Martin Fedor | KATA chlapci | 2. miesto | |
Viktória Pillárová | KATA dievčatá | 3. miesto | |
Kristián Lux | KATA chlapci | 4. miesto | |
Pavol Cibuľa | KATA chlapci | 4. miesto | |
Peter Lukačko | KATA chlapci | 4. miesto |
Turnaj nádejí, 30. 3. 2008 , Vranov nad Topľou |
Martin Fedor | KUMITE chlapci | +30kg | 1. miesto |
Viktória Pillárová | KUMITE žiačky | -40kg | 1. miesto |
Jaroslava Baňasová | KUMITE žiačky | +40kg | 1. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE žiaci | +45kg | 1. miesto |
Veronika Tóthová | KUMITE žiačky | +40kg | 2. miesto |
Karin Krestová | KUMITE žiačky | -40kg | 3. miesto |
Tatiana Pillárová | KUMITE dievčatá | –30kg | 3. miesto |
Alexandra Vasková | KUMITE dorastenky | -50kg | 3. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE žiačky | -40kg | 4. miesto |
Viktor Olejár | KUMITE žiaci | +45kg | 4. miesto |
Kristián Lux | KATA pokročilí žiaci | 1. miesto | |
Tatiana Pillárová | KATA dievčatá | 1. miesto | |
Alexandra Vasková | KATA dorastenky | 1. miesto | |
Veronika Tóthová | KATA žiačky | 2. miesto | |
Martin Timura | KATA chlapci | 2. miesto | |
Ivan Liba | KATA chlapci | 4. miesto |
Slovenský pohár žiakov, 3. kolo, 8.3.2008, Komárno |
Jarka Baňasová | KUMITE – mladšie žiačky | do 45kg | 3. miesto |
Martina Vašková | KUMITE – staršie žiačky | do 45kg | 3. miesto |
Kristián Lux | KATA – mladší žiaci | 3. miesto |
4th Harasuto Europe Cup, 1.3. – 2.3.2008, Lodz, Poľsko |
Maťo Čuchran | KUMITE | 3. miesto |
Slovenský pohár žiakov, 2. kolo, 16.2.2008, Žilina |
Jarka Baňasová | KUMITE – mladšie žiačky | do 45kg | 2. miesto |
Viktória Pillarová | KUMITE – mladšie žiačky | do 35kg | 3. miesto |
Majstrovstvá VÚKABU seniorov, 9.2.2008, Košice |
Róbert Varkondi | KUMITE | do 80kg | 2. miesto |
Karol Štofira | KUMITE | do 75kg | 2. miesto |
Univerzitné Majstrovstvá Slovenska, 31.1.2008, Žilina |
Róbert Varkondi | KUMITE | do 80kg | 3. miesto |
Karol Štofira | KUMITE | do 75kg | 2. miesto |
Majstrovstvá Slovenska juniorov a dorastencov, 8.12.2007, Sabinov |
Matej Čuchran | KUMITE mladší dorastenci | +65kg | 2. miesto |
Kachikan Cup 2007 – mládež, 25.11.2007, Nitra |
Baňásová | KUMITE dievčatá 10-12 rokov | -45kg | 1. miesto |
Vašková | KUMITE dievčatá 10-12 rokov | -45kg | 2. miesto |
Maťo Čuchran | KUMITE dorci | +65kg | 2. miesto |
Pillárová | KUMITE dievčatá 10-12 rokov | -35kg | 4. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE clapci 10-12 rokov | -45kg | 4. miesto |
Majstrovstvá VÚKABU juniorov a dorastencov – 3.11.2007, Košice |
Karol Štofira | KUMITE juniori | -75kg | 1. miesto |
Karol Štofira | KUMITE juniori | BRH | 3. miesto |
Popradský pohár, 20.10.2007, Poprad |
Viktória Pillárová | KUMITE mladšie žiačky | -35kg | 1. miesto |
Jaroslava Baňásová | KUMITE mladšie žiačky | +35kg | 1. miesto |
Karin Krestová | KATA žiačky | 2. miesto | |
Martin Fedor | KATA žiaci | 2. miesto | |
Martina Vašková | KUMITE mladšie žiačky | +35kg | 2. miesto |
Dominika Kuchárová | KUMITE mladšie žiačky | -35kg | 2. miesto |
Veronika Berešová | KUMITE staršie žiačky | +45kg | 3. miesto |
Jakub Kabát | KUMITE starší žiaci | -50kg | 3. miesto |
Milan Fajčík | KUMITE mladší dorci | -45kg | 3. miesto |
Viktória Pillárová | KATA žiačky | 4. miesto |
Jugo Cup 4. ročník, 6.10.2007, Košice |
Viktória Pillárová | KUMITE | 1. miesto | |
Nikola Katónová | KUMITE | 1. miesto | |
Veronika Tóthová | KUMITE | 1. miesto | |
Jaroslava Baňásová | KUMITE | 2. miesto | |
Veronika Berešová | KUMITE | 2. miesto | |
Martin Fedor | KATA | 2. miesto | |
Martina Vašková | KUMITE | 3. miesto | |
Dominika Kuchárová | KATA | 3. miesto | |
Tatiana Pillárová | KATA | 4. miesto | |
Viktória Pillárová | KATA | 4. miesto | |
Viktor Olejár | KATA | 4. miesto | |
Pavol Cibuľa | KATA | 4. miesto |
Slovenský pohár juniorov a dorastencov – 1. kolo, 15.9.2007, Galanta |
Matej Čuchran | KUMITE mladší dorastenci | +65kg | 3. miesto |