1. kolo Žiackej Ligy VÚKABU a TAUKA 2018/2019

Novú sezónu Žiackej ligy 2018/2019 Východoslovenskej únie karate a bojových umení a Tatranskej únie karate sme začali v sobotu 27.10. prvým kolom v Košiciach a vyhodnotením najlepších jednotlivcov za všetky štyri kolá predošlej minuloročnej sezóny 2017/2018:

Z nášho klubu sú víťazi svojich kategórií jednotlivcov v sezóne 2017/2018 s najväčším počtom bodov:

Patrícia Kollárová – KATA dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. – 4. kyu/
Lucia Sklenková – KATA ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/
Elena Horanská – KATA ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé /6. – 4. kyu/
Kristína Hudáková – KATA st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/
Patrícia Kollárová – KUMITE dievčatá 8-9 rokov pokročilé -30 kg /6. – 4. kyu/
Elena Horanská – KUMITE ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé +40 kg /6. – 4. kyu/

Pirčák René – KUMITE chlapci 5-7 rokov -24 kg /max. 6. kyu/
Bruno Plichta – KUMITE chlapci 8-9 rokov začiatočníci -30 kg /max. 7. kyu/
Norbert Bukovič – KUMITE ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí -35 kg /6. – 4. kyu/
Vasil Pirčák – KUMITE ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí -40 kg /6. – 4. kyu/
Adam Vereb – KUMITE st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci +50 kg /max. 7. kyu/

Kysucký Lukáš – Agility chlapci 7 roční

Ako klub sme zo všetkých 4 kôl Žiackej Ligy sezóny  2017/2018 sme vyzbierali dokopy 203 medailí z kategórií jednotlivcov i družstiev ( 81 zlatých – 58 strieborných – 64 bronzových )čím sme úplne ovládli medailový rebríček, a po premení týchto medailí na body ( 423 BODOV ) aj bodový rebríček spomedzi všetkých 23 klubov, ktoré sa Žiackej Ligy v sezóne 2017/2018 zúčastnili.

! ŽIACKU LIGU 2017/2018 SME TAK VYHRALI UŽ DRUHÝ ROK PO SEBE !
! Vďačíme za to všetkým naším snaživým pretekárom !
! ĎAKUJEME A GRATULUJEME ! 

Podrobné výsledky 4. kola a celej sezóny Žiackej Ligy 2017/2018


Po sobotňajšom prvom kole novej sezóny 2018/2019 začíname Žiacku ligu opäť na jej čele s počtom medailí 43 ( 19 zlatých – 10 strieborných – 14 bronzových ) !!!

Ďakujeme a blahoželáme všetkým naším zverencom, ktorí podali excelentné výkony:

1. MIESTA

KATA

Lucia Sklenková – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé
Lukáš Kysucký – chlapci 8-9 r. začiatočníci
Bruno Plichta – ml. žiaci 10-11 r. pokročilí

KUMITE

Patrícia Kollárová – dievčatá 8-9 r. pokročilé -30 kg
Klára Gubová – dievčatá 8-9 r. pokročilé +30 kg
Katarína Pirošková – ml. žiačky 10-11 r. začiatočníčky -35 kg
Petra Bačová – st. žiačky 12-13 r. začiatočníčky -40 kg
Sarah Kőtelesová – st. žiačky 12-13 r. pokročilé -45 kg
Vanesa Bandurová – kadetky 14-15 r. -50 kg
René Pirčák – chlapci 8-9 r. začiatočníci -30 kg
Bruno Plichta – ml. žiaci 10-11 r. pokročilí -35 kg
Norbert Bukovič – st. žiaci 12-13 r. pokročilí -45 kg

AGILITY

Rebeka Uzíková -dievčatá 5 r.
Richard Gášpár – chlapci 6 r.

DRUŽSTVÁ

KATA DIEVČATÁ 8-9 r. – Klára Gubová, Patrícia Kollárová, Rita Kretovičová
KATA KADETKY 14-15 r. – Vanesa Szelley, Vanesa Bandurová, Sarah Kőtelesová
KATA CHLAPCI 8-9 r. – René Pirčák, Lukáš Kysucký, Boris Géci
KUMITE DIEVČATÁ 8-9 r. – Klára Gubová, Patrícia Kollárová, Rita Kretovičová, Sofia Kőtelesová
KUMITE CHLAPCI 8-9 r. – René Pirčák, Lukáš Kysucký, Boris Géci

2. MIESTA

KATA

Sofia Kőtelesová – dievčatá 8-9 r. pokročilé
Boris Géci – chlapci 8-9 r. začiatočníci

KUMITE

Sofia Kőtelesová – dievčatá 8-9 r. pokročilé +30 kg
Elena Horanská – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé +40 kg
Vasil Pirčák – st. žiaci 12-13 r. pokročilí -45 kg

AGILITY

Márius Kučera – chlapci 6 r.

DRUŽSTVÁ

KATA ST. ŽIACI 12-13 r. – Vasil Pirčák, Libák Matúš, Norbert Bukovič
KUMITE ML. ŽIAČKY 10-11 r. – Lea Bruothová, Elena Horanská, Petra Bačová
KUMITE ST. ŽIACI 12-13 r. – Vasil Pirčák, Norbert Bukovič, Dušan Tuchyňa
KUMITE KADETKY 14-15 r. – Vanesa Szelley, Vanesa Bandurová, Sarah Kőtelesová

3. MIESTA

KATA

Rita Kretovičová – dievčatá 8-9 r. pokročilé
Klára Gubová – dievčatá 8-9 r. pokročilé
Katarína Pirošková – ml. žiačky 10-11 r. začiatočníčky
Richard Gášpár – chlapci 5-7 r.
Vasil Pirčák – st. žiaci 12-13 r. pokročilí
Matúš Libák – st. žiaci 12-13 r. pokročilí

KUMITE

Rita Kretovičová – dievčatá 8-9 r. pokročilé +30 kg
Lea Bruothová – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé -35 kg
Lukáš Kysucký – chlapci 8-9 r. začiatočníci -30 kg
Sebastián Mišľan – ml. žiaci 10-11 r. začiatočníci -40 kg

AGILITY

Dominik Kocúr – chlapci 6 r.
Oliver Uzík – chlapci 7 r.

DRUŽSTVÁ

KATA ML. ŽIAČKY 10-11 r. – Lea Bruothová, Elena Horanská, Petra Bačová
KATA ML. ŽIACI 10-11 r. – Bruno Plichta, Sebastián Mišľan, Richard Čierny

 

Podrobné výsledky 1. kola Žiackej Ligy 2018/2019

Nechajte svoj názor