Slovenský pohár detí, žiakov – 1. kolo

Dátum/Čas:

Date(s) - 13 feb 2016
8:30 AM - 5:30 PM

Lokalita:

Adresa: Olympionikov 2
Mesto: Prievidza
Krajina: Slovakia


Usporiadateľ:
Športová škola karate Prievidza
Mgr. Dušana Čierna, PhD.
tel: 0908/736 720, e-mail: cierna.dusana@gmail.com

Organizátor: SZK
Štartovné:
12,- € za pretekára pre štart max. v dvoch kategóriach (napr. kata-kumite, kumite-agility, kata-agility)
15,- € za pretekára pre štart v troch kategóriach

Dôležité upozornenia – neprehliadnite !!!

1. REGISTRÁCIA pretekárov PRE VŠETKY kategórie bude prebiehať ONLINE na stránke www.sutazekarate.sk, podľa návodu v sekcii POPIS/AKO TO FUNGUJE. V prípade potreby pomoci s registráciou kontaktujte sa na: Ľubomír Striežovský: 0948/020527, prípadne Ľubor Setnický: 0903/910905. Venujte PROSÍM zvýšenú pozornosť pri zadávaní údajov do systému.
Online registrácia bude uzavretá 12.02.2016 o 24:00 hod.!

Dodatočná registrácia v mimoriadnych prípadoch, respektíve zmeny budú možné len prostredníctvom oprávnených zástupcov klubov v deň súťaže pri stolíku ŠTK.

POZOR!
– nahranie pretekárov do systému je možné len cez klubové kontá na www.sutazekarate.sk. Len pretekári nahraní v klubovom konte môžu byť na súťaži doregistrovaní.
– pretekári musia byť zaregistrovaní na stránke www.sutazekarate.sk pod hlavičkou svojho klubu, prípadne ako individuálny člen. Nová registrácia po uzavretí online registrácie nie je možná. Propozície a info o súťaži nájdete tu –www.sutazekarate.sk

2. VÁŽENIE A KONTROLA PREUKAZOV jednotlivých pretekárov do kategórií kumite, bude prebiehať priamo po nástupe na tatami pred začiatkom súťaže pre danú kategóriu – NEBUDE POTREBA SA PRÍSŤ PREZENTOVAŤ KU STOLÍKU ŠTK

3. V prípade ak bude v kategórii menej ako 5 pretekárov budú prebiehať zápasy systémom KAŽDÝ S KAŽDÝM.
Inštrukcie pre súťaž kategórií detí – KARATE AGILITY:
1. Vekové kategórie: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 rokov.
2. Bližšie informácie, grafické vizualizácie, ukážky, nájdete na portáli SZK: www.karate.sk. resp. http://www.karate.sk/880/karate-agility/

Systém súťaže:
Súťažiaci môžu štartovať v KATA iba v jednej kategórii (začiatočníci alebo pokročilí). Súťažiaci môžu štartovať vzhľadom na stupeň technickej vyspelosti (STV) bez obmedzenia – OKREM ZAČIATOČNÍKOV v KATA !
KUMITE sa nedelí na kategórie začiatočníkov a pokročilých, ale podľa platného súťažného poriadku (viď. tabuľka pokročilí).
Podľa platného súťažného poriadku, pravidlá WKF s dodatkom SZK. Vylučovací systém s repasážou.
V prípade štartu menej ako 5 pretekárov – každý s každým (Round Robin systém).
Ostaršenie v kata aj kumite je maximálne o 1 rok (pretekár musí dokladovať).
Povolený je jeden štart v kata a jeden štart v kumite.
Vekové kategórie sa menia dňom dovŕšenia príslušnej vekovej hranice v deň súťaže.
Platná lekárska prehliadka stará max. 1 rok. Platný preukaz SZK.

UPOZORNENIE:
Pozorne si prečítajte zmeny na stránke SZK. POZOR!!! Pre VŠETKY kategórie sú POVINNÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKA, tzv. BODY PROTECTOR. Chrániče na priehlavok sú povinné vo farbe modrej resp. červenej – homologizované SZK (zn.Kaze, Adidas, Tokaido, Budosport, Katsudo a iné). V prípade iného výrobcu, schvaľuje použitie chráničov hlavný rozhodca súťaže. Vyhlasovanie víťazov bude priebežné. Organizátor si vyhradzuje právo zmeny časového programu prezentácie a súťaže. Tréneri môžu kaučovať pretekárov iba v športovom úbore (jogging, tričko) s označením klubovej príslušnosti a kaučovskou kartičkou SZK! Organizátor si vyhradzuje právo zmeny časového programu prezentácie a súťaže o ± 30 min. Prípadné zmeny a doplnky sú aktualizované na stránke SZK: www.karate.sk.

Kategórie: viď. propozície

Možnosti ubytovania:
HOTEL HOKEJKA – objednávať sa môžete pod heslom KARATE na t.č. 0905 314 065, www.hotelhokejka.sk