Slovenský pohár detí, žiakov – 2. kolo

Dátum/Čas:

Date(s) - 12 mar 2016
8:30 AM - 6:00 PM

Lokalita:

Adresa: Palackého 14
Mesto: Košice
Krajina: Slovakia


Usporiadateľ: VUKABU v spolupráci so SZK.
Štartovné:
12,- € za pretekára pre štart max. v dvoch kategóriach (napr. kata-kumite, kumite-agility, kata-agility)
15,- € za pretekára pre štart v troch kategóriach

REGISTRÁCIA pretekárov PRE VŠETKY kategórie bude prebiehať ONLINEna stránke www.sutazekarate.sk,
Online registrácia bude uzavretá 11.03. 2016 o 24:00 hod.

Dodatočná registrácia v mimoriadnych prípadoch, respektíve zmeny budú možné len prostredníctvom oprávnených zástupcov klubov v deň súťaže pri stolíku ŠTK.

 

VÁŽENIE A KONTROLA PREUKAZOV jednotlivých pretekárov do kategórií kumite, bude prebiehať priamo po nástupe na tatami pred začiatkom súťaže pre danú kategóriu – NEBUDE POTREBA SA PRÍSŤ PREZENTOVAŤ KU STOLÍKU ŠTK

Pretekári majú možnosť sa individuálne prevážiť počas súťaží Kata a Agility pri stolíku ŠTK, aby prípadne nahlásili zmenu váhy. Ak pretekár pred začatím svojej kategórie nenaváži správnu hmotnosť bude DISKVALIFIKOVANÝ!!! Tolerancia hmotnosti pre kategórie do 11 rokov sa upravuje na 1200 gramov.

V prípade ak bude v kategórii menej ako 5 pretekárov budú prebiehať zápasy systémom KAŽDÝ S KAŽDÝM.

Inštrukcie pre súťaž kategórií detí – KARATE AGILITY:
1. Vekové kategórie: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 rokov.
2. Bližšie informácie, grafické vizualizácie, ukážky, nájdete na portáli SZK

Systém súťaže:
Súťažiaci môžu štartovať v KATA iba v jednej kategórii (začiatočníci alebo pokročilí). Súťažiaci môžu štartovať vzhľadom na stupeň technickej vyspelosti (STV) bez obmedzenia – OKREM ZAČIATOČNÍKOV v KATA !
KUMITE sa nedelí na kategórie. začiatočníkov a pokročilých,ale podľa platného súťažného poriadku (viď. tabuľka pokročilí).
Podľa platného súťažného poriadku, pravidlá WKF s dodatkom SZK. Vylučovací s repasážou. V prípade štartu menej ako 5 pretekárov – každý s každým (Round Robin systém). Ostaršenie v kata aj kumite je maximálne o 1 rok (pretekár musí dokladovať).
Povolený je jeden štart v kata a jeden štart v kumite. Vekové kategórie sa menia dňom dovŕšenia príslušnej vekovej hranice v deň súťaže. Platná lekárska prehliadka stará max. 1 rok. Platný preukaz SZK.

UPOZORNENIE:
Pozorne si prečítajte zmeny na stránke SZK. POZOR!!! Pre VŠETKY kategórie sú POVINNÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKA, tzv. BODY PROTECTOR.Chrániče na priehlavok sú povinné vo farbe modrej resp. červenej – homologizované SZK (zn.Kaze, Adidas, Tokaido, Budosport, Katsudo a iné). V prípade iného výrobcu, schvaľuje použitie chráničov hlavný rozhodca súťaže. Vyhlasovanie víťazov bude priebežné. Organizátor si vyhradzuje právo zmeny časového programu prezentácie a súťaže. Tréneri môžu kaučovať pretekárov iba v športovom úbore (jogging, tričko) s označením klubovej príslušnosti a kaučovskou kartičkou SZK! Organizátor si vyhradzuje právo zmeny časového programu prezentácie a súťaže o ± 30 min. Prípadné zmeny a doplnky sú aktualizované na stránke SZK.

Propozície 2. SP deti ziakov agility 12.3.2016 Košice