2. kolo SP detí a žiakov

Dátum/Čas:

Date(s) - 23 mar 2019
8:00 AM - 8:00 PM

Lokalita:

Adresa: M. Marečku 11
Mesto: Myjava
Krajina: Slovakia


Uzávierka online registrácie je 20.3.2019 do 24:00 hod. – STREDA

Pre účastníkov turnaja, ktorí pôjdu AUTOBUSOM
Odchod je o 2:45 hod. zo sidliska KVP – zastávka nad OD Billa a Miestnym úradom
a 3:00 hod. zo sidl. Tahanovce OD KIK

Slovenský zväz karate a TJ Spartak Myjava Vás pozývajú na 2. kolo Slovenského pohára detí a žiakov a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 8-9 ročných.

Upozorňujeme kluby na úpravu obmedzenia štartov pre Slovenský pohár detí a žiakov a Majstrovstiev Slovenska detí a žiakov v kategóriách začiatočníkov. V kategóriách začiatočníkov môžu nastúpiť len pretekári s STV maximálne 7. kyu (vrátane), ktorí doposiaľ v predchádzajúcich ročníkoch súťaží Slovenského pohára a Majstrovstiev Slovenska detí a žiakov štartovali v uvedených kategóriách len v jednom roku. To znamená, že akonáhle už pretekár štartoval na niektorej z uvedených súťaží v dvoch kalendárnych rokoch, môže štartovať už len v kategóriách pokročilých.

Novinka:
Pretekári sa môžu odvážiť aj pred súťažou kumite pri stolíku ŠTK a ak splnia limit hmotnostnej kategórie, do ktorej sú prihlásení, môžu dostať o tom potvrdenie, ktorým sa potom preukážu rozhodcom na tatami a táto navážená hmotnosť im bude uznaná.
Posledný termín zmeny hmotnostnej kategórie v kumite je 90 minút pred začatím kategórie podľa Timetable! Po tomto termíne už nie je možné pretekára prehodiť do inej kategórie!

PROPOZICIE súťaže

Dátum:
23. marca 2019 – SOBOTA – 9:00 hod.

Miesto konania:
Mestská športová hala, Milana Marečka č. 11, 907 01 MYJAVA

Štartovné:
12,- € za pretekára pre štart max. v dvoch kategóriách (napr. kata-kumite, kumite-agility, kata-agility)
15,- € za pretekára pre štart v troch kategóriách
17,- € za družstvo