Karate1 SERIES A – Salzburg 2019

Na prestížnom medzinárodnom turnaji Svetovej Federácie Karate WKF – KARATE1 SERIES A v rakúskom Salzburgu sa v prvý marcový víkend podarilo presadiť našej VIKTÓRII PILLÁROVEJ.
V kategórii kumite žien do 61 kg v silnej konkurencii 132 pretekárok svetovej špičky podala perfektný výkon a získala BRONZOVÚ MEDAILU.

Viky mala prvé kolo voľné. V druhom kole vyhrala nad Japonkou Yamada Sara 3:1. V treťom kole zdolala Chorvátku Lenard Ana 1:0, vo štvrtom kole Belgičanku De Vos Nele a stala sa víťazkou svojho tatami. Ďalej pokračovala cez Vietnamku Thi Ngoan Nguyen víťazstvom 12:9 do semifinále, v ktorom napokon nestačila na Japonku Kujuro Yuki a prehrala 1:3. V boji o BRONZ si počkala na súperku z repasáže. Bola ňou Švédka Nilsson Anna-Johanna a Viky nad ňou vyhrala 7:4.

Podrobnejšie informácie a výsledky turnaja na sportdata.org

Nechajte svoj názor

Warning: Undefined variable $user_ID in /data/c/9/c93d5ec6-3b03-41a4-ae27-3489a25759b9/kkk.sk/web/wp-content/themes/FreshLook/comments.php on line 60