4. kolo Žiackej Ligy VÚKABU a TAUKA 2018/2019

Posledné – 4. KOLO Žiackej ligy Východoslovenskej únie karate a bojových umení a Tatranskej únie karate sa uskutočnilo v Kežmarku v nedeľu 31. marca 2019
Mladí „kretovičovci“ získali 43 medailí ( 12 zlatých15 strieborných16 bronzových ). Spomedzi osemnástich zúčastnených klubov tohto posledného kola Žiackej ligy sme v bodovej štatistike skončili opäť na prvom mieste. V medailovej štatistike na mieste druhom.

Po všetkých štyroch kolách celej sezóny ŽIACKEJ LIGY 2018/2019 máme získaných 180 MEDAILÍ ( 61 ZLATÝCH52 STRIEBORNÝCH – 67 BRONZOVÝCH ), čo je najviac spomedzi všetkých 24 zúčastnených klubov a premenené na body je to 354 BODOV !
ŽIACKU LIGU sme teda opäť celkovo vyhrali, a to už TRETÍ ROK PO SEBE !!!

1.MIESTA

KATA

Rita Kretovičová – dievčatá 8-9 r. pokročilé
Sarah Kőtelesová – st. žiačky 12-13 r. pokročilé

KUMITE

Rita Kretovičová – dievčatá 8-9 r. pokročilé nad 30 kg
Lucia Sklenková – st. žiačky 12-13 r. pokročilé -40 kg
Bruno Plichta – ml. žiaci 10-11 r. pokročilí -35 kg
Vasil Pirčák – st. žiaci 12-13 r. pokročilí -45 kg

DRUŽSTVÁ

KATA (B) ML. ŽIAČKY 10-11 r. – Klára Gubová, Patrícia Kollárová, Rita Kretovičová
KATA ST. ŽIAČKY 12-13 r. – Lucia Sklenková, Sarah Kőtelesová, Lea Bruothová
KATA KADETKY 14-15 r. – Vanesa Bandurová, Vanesa Szelley, Patrícia Guzejová 
KATA CHLAPCI 8-9 r. – Lukáš Kysucký, Boris Géci, René Pirčák
KATA (A) ST. ŽIACI 12-13 r. – Bruno Plichta, Vasil Pirčák, Matúš Libák
KUMITE ST. ŽIACI 12-13 r. – Vasil Pirčák, Norbert Bukovič, Ľubomír Radoš, Jakub Ilčín

2.MIESTA

KATA

Patrícia Kollárová – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé
René Pirčák – chlapci 8-9 r. začiatočníci
Bruno Plichta – ml. žiaci 10-11 r. pokročilí
Vasil Pirčák – st. žiaci 12-13 r. pokročilí

KUMITE

Daniela Dudášová –  ml. žiačky 10-11 r. pokročilé -35 kg
Klára Gubová – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé -40 kg
Simona Kulíková – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé +40 kg
Vanesa Bandurová – kadetky 14-15 r. -50 kg
René Pirčák – chlapci 8-9 r. začiatočníci -30 kg
Norbert Bukovič –  st. žiaci 12-13 r. pokročilí -45 kg

Ema LackováAGILITY dievčatá 7 r.

DRUŽSTVÁ

KATA (B) ST. ŽIACI 12-13 r. – Norbert Bukovič, Radoš Ľubomír, Jakub Ilčín
KUMITE (A) ML. ŽIAČKY 10-11 r. – Lea Bruothová, Simona Kulíková, Daniela Dudášová 
KUMITE KADETKY 14-15 r. – Vanesa Bandurová, Vanesa Szelley 
KUMITE CHLAPCI 8-9 r. – René Pirčák, Boris Géci, Lukáš Kysucký

3.MIESTA

KATA

Sofia Kőtelesová – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé
Patrícia Guzejová – st. žiačky 12-13 r. pokročilé
Lucia Sklenková – st. žiačky 12-13 r. pokročilé
Lukáš Kysucký – chlapci 8-9 r. začiatočníci
Matúš Libák – st. žiaci 12-13 r. pokročilí

KUMITE

Patrícia Kollárová – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé -35 kg
Sofia Kőtelesová – ml. žiačky 10-11 r. pokročilé -40 kg
Sarah Kőtelesová – st. žiačky 12-13 r. pokročilé +45 kg
Boris Géci – chlapci 8-9 r. začiatočníci -30 kg
Lukáš Kysucký – chlapci 8-9 r. začiatočníci -30 kg
Sebastián Mišľan – ml. žiaci 10-11 r. začiatočníci +40 kg
Ľubomír Radoš – st. žiaci 12-13 r. pokročilí +50 kg

Lea RodováAGILITY dievčatá 6 r.

DRUŽSTVÁ

KATA (A) ML. ŽIAČKY 10-11 r. – Sofia Kőtelesová, Simona Kulíková, Daniela Dudášová
KUMITE (B) ML. ŽIAČKY 10-11 r. – Klára Gubová, Kollárová Patrícia, Sofia Kőtelesová, Rita Kretovičová
KUMITE ST. ŽIAČKY 12-13 r. – Patrícia Guzejová, Sarah Kőtelesová, Lucia Sklenková

 

Nechajte svoj názor