2. kolo Žiackej Ligy VÚKABU a TAÚK 2022/2023

S našimi najmladšími pretekármi sme zbierali dôležité súťažné skúsenosti na 2. kole Žiackej Ligy v Starej Ľubovni. V kategóriách jednotlivcov a družstiev sme dokopy získali 65 medailí, stali sme sa najúspešnejším klubom tohto 2. kola a zatiaľ stále vedieme rebríček celkového poradia klubov Žiackej Ligy sezóny 2022/2023.

1. MIESTA

KATA
Tomčko Richard – chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Halás Martin – mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Basanda Oliver – mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci
KUMITE
Lukáčová Hana – mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky
Kysucká Katarína – mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé
Veliká Michaela – mladšie kadetky 12-13 rokov do 47kg začiatočníčky
Verebová Sára – kadetky 14-15 rokov do 47kg
Kollárová Patrícia – kadetky 14-15 rokov do 54kg
Kőtelesová Sofia – kadetky 14-15 rokov nad 61kg
Halás Martin – mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
Pusztai Nicolas – mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí
Pirčák René – mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg pokročilí
Basanda Oliver – mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg začiatočníci
Avdeiev Oleksandr – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Gubík Adam – kadeti 14-15 rokov nad 70kg
AGILITY
Kysucká Katarína – dievčatá 9 ročné
Lukáčová Hana – dievčatá 9 ročné
Meňhert Michal – chlapci 11 roční
DRUŽSTVÁ
Kata ml. žiačky 8-9 r. – Kysucká Katarína, Lukáčová Hana, Ronďošová Ela
Kata st. žiaci 10-11 r. – Meňhert Michal, Dubovský Šimon, Oros Dominik
Kumite ml. žiačky 8-9 r. – Kysucká Katarína, Lukáčová Hana, Ronďošová Ela
Kumite kadetky 14-15 r. – Kollárová Patrícia, Kőtelesová Sofia, Verebová Sára
Kumite ml. žiaci 8-9 r. – Macejko Martin, Halás Martin, Haško Jakub

2. MIESTA

KATA
Lukáčová Hana – mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
Kretovičová Rita – mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Macejko Martin – mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Avdeiev Oleksandr – mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci
KUMITE
Ronďošová Ela – mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé
Balasičová Bianka – mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé
Murcková Nina – staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé
Oros Dominik – starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
AGILITY
Kretovičová Silvia – dievčatá 5 ročné
Petriláková Adela – dievčatá 8 ročné
Halás Martin – chlapci 8 roční
DRUŽSTVÁ
Kata ml. žiaci 8-9 r. – Macejko Martin, Halás Martin, Haško Jakub
Kata ml. kadetky 12-13 r. – Kretovičová Rita, Veliká Michaela, Exlerová Santos Melody Lilly
Kata ml. kadeti 12-13 r. – Pirčák René, Basanda Oliver, Avdeiev Oleksandr
Kata kadetky 14-15 r. – Kollárová Patrícia, Kőtelesová Sofia, Verebová Sára
Kumite st. žiaci 10-11 r. – Meňhert Michal, Dubovský Šimon, Oros Dominik
Kumite ml. kadeti 12-13 r. – Pirčák René, Basanda Oliver, Avdeiev Oleksandr

3. MIESTA

KATA
Balasičová Bianka – mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Kysucká Katarína – mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Kőtelesová Sofia – kadetky 14-15 rokov
Bazelides Patrik – mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Pusztai Nicolas – mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Meňhert Michal – starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Oros Dominik – starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
KUMITE
Petriláková Adela – mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky
Kretovičová Rita – mladšie kadetky 12-13 rokov do 52kg pokročilé
Exlerová Santos Melody Lilly – mladšie kadetky 12-13 rokov do 47kg začiatočníčky
Tomčko Richard – chlapci 6-7 rokov do 30kg
Macejko Martin – mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
Haško Jakub – mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
Bazelides Patrik – mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí
Meňhert Michal – starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí
Dubovský Šimon – starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí
Beer Matúš – starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci
AGILITY
Šulejová Dana – dievčatá 7 ročné
Balasičová Bianka – dievčatá 9 ročné
Pusztai Nicolas – chlapci 8 roční
Haško Jakub – chlapci 9 roční
Beer Matúš – chlapci 10 roční
DRUŽSTVÁ
Kata ml. žiaci 8-9 r. – Bazelides Patrik, Pusztai Nicolas, Oros Maxim
Kumite ml. kadetky 12-13 r. – Kretovičová Rita, Veliká Michaela, Exlerová Santos Melody Lilly
Kumite ml. žiaci 8-9 r. – Bazelides Patrik, Pusztai Nicolas, Oros Maxim

všetky informácie a kompletné výsledky súťaže

Nechajte svoj názor