Magnol

AlfaBal

ArtProFor



Karate klub Kretovič
Hroncova 3
040 01 Košice

tel.č.:
645 1459,
0910 905 876

email:
kkk@kkk.sk
Najúspešnejší pretekári



2007/2008

Viktória Pillárová

1.miesto Viktória Pillárová (4.kyu)

OdrážkaTurnaj Nové Zámky - KUMITE - 3. miesto
OdrážkaMSR detí a žiakov, Košice - KUMITE - 3. miesto
OdrážkaRevúcky pohár 2008 - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaRevúcky pohár 2008 - KUMITE - 2. miesto
OdrážkaGalantský karate cup, 12. ročník - KUMITE - 2. miesto
OdrážkaInternational Hayashi-Ha Shito-Ryu,Miškolc - KUMITE - 2. miesto
OdrážkaMajstrovstvá VÚKABU, Bardejov - KUMITE - 2. miesto
OdrážkaMajstrovstvá VÚKABU, Bardejov - KATA - 3. miesto
OdrážkaTurnaj nádejí, Vranov nad Topžou - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaSlovenský pohár žiakov 2. kolo, Žilina - KUMITE - 3.miesto
OdrážkaKachikan Cup 2007, Nitra - KUMITE - 4. miesto
OdrážkaPopradský pohár, Poprad - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaPopradský pohár, Poprad - KATA - 4. miesto
OdrážkaJugo Cup 4. ročník, Košice - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaJugo Cup 4. ročník, Košice - KATA - 4. miesto


Jarka BAŇASOVÁ

2. miesto Jarka BAŇASOVÁ (5.kyu)


OdrážkaTurnaj Nové Zámky - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaRevúcky pohár 2008 - KUMITE - 3. miesto
OdrážkaGalantský karate cup, 12. ročník - KUMITE - 3. miesto
OdrážkaInternational Hayashi-Ha Shito-Ryu,Miškolc - KUMITE - 3. miesto
OdrážkaMajstrovstvá VÚKABU, Bardejov - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaTurnaj nádejí, Vranov nad Topžou - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaSlovenský pohár žiakov 3. kolo, Komárno - KUMITE - 3. miesto
OdrážkaSlovenský pohár žiakov 2. kolo, Žilina - KUMITE - 2.miesto
OdrážkaKachikan Cup 2007, Nitra - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaPopradský pohár, Poprad - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaJugo Cup 4. ročník, Košice - KUMITE - 2. miesto


Jakub Kabát

3. miesto Jakub Kabát (5.kyu)


OdrážkaTurnaj Nové Zámky - KUMITE - 3. miesto
OdrážkaMSR detí a žiakov, Košice - KUMITE - 3. miesto
OdrážkaRevúcky pohár 2008 - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaGalantský karate cup, 12. ročník - KUMITE - 2. miesto
OdrážkaInternational Hayashi-Ha Shito-Ryu,Miškolc - KUMITE - 3. miesto
OdrážkaMajstrovstvá VÚKABU, Bardejov - KUMITE - 3. miesto
OdrážkaTurnaj nádejí, Vranov nad Topžou - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaKachikan Cup 2007, Nitra - KUMITE - 4. miesto
OdrážkaPopradský pohár, Poprad - KUMITE - 3. miesto


Kristián LUX

4. miesto Kristián LUX (4.kyu)


OdrážkaMSR detí a žiakov, Košice - KATA - 3. miesto
OdrážkaMajstrovstvá VÚKABU, Bardejov - KUMITE - 2. miesto
OdrážkaTurnaj nádejí, Vranov nad Topžou - KATA - 1. miesto
OdrážkaSlovenský pohár žiakov, 3. kolo, Komárno - KATA - 3. miesto


Dominika Kuchárová

5. miesto Dominika Kuchárová (5.kyu)


OdrážkaMSR detí a žiakov, Košice - KUMITE - 3. miesto
OdrážkaRevúcky pohár 2008 - KUMITE ml. žiačky - 1. miesto
OdrážkaRevúcky pohár 2008 - KUMITE st. žiačky - 2. miesto
OdrážkaMajstrovstvá VÚKABU, Bardejov - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaTurnaj nádejí, Vranov nad Topžou - KUMITE - 4. miesto
OdrážkaPopradský pohár, Poprad - KUMITE - 2. miesto
OdrážkaJugo Cup 4. ročník, Košice - KATA - 3. miesto


Martin Fedor

6. miesto Martin Fedor (5.kyu)


OdrážkaGalantský karate cup, 12. ročník - KATA - 4. miesto
OdrážkaGalantský karate cup, 12. ročník - KUMITE - 4. miesto
OdrážkaMajstrovstvá VÚKABU, Bardejov - KATA - 3. miesto
OdrážkaTurnaj nádejí, Vranov nad Topžou - KUMITE - 1. miesto
OdrážkaPopradský pohár, Poprad - KATA - 2. miesto
OdrážkaJugo Cup 4. ročník, Košice - KATA - 2. miesto