1. kolo Žiackej Ligy VÚKABU a TAUKA 2022/2023

1.MIESTA
Lukáčová Hana Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
Ronďošová Ela Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Pusztai Nicolas Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Macejko Martin Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Meňhert Michal Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Pirčák René Kata mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
Petriláková Adela Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg
Lihanová Olívia Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky
Ronďošová Ela Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé
Balasičová Bianka Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé
Hudáková Veronika Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg začiatočníčky
Kollárová Patrícia Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 52kg pokročilé
Vilčeková Sára Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg
Gubová Klára Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Verebová Sára Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg
Pusztai Nicolas Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg
Haško Jakub Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
Macejko Martin Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
Bazelides Patrik Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí
Basanda Oliver Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg začiatočníci
Pirčák René Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Kysucký Lukáš Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg pokročilí
Avdeiev Oleksandr Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Plichta Bruno Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg
Bukovič Norbert Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg
Gubík Adam Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg
Petriláková Adela Agility dievčatá 7 ročné
Balasičová Bianka Agility dievčatá 9 ročné
Oros Maxim Agility chlapci 8 roční
Halás Martin Agility chlapci 8 roční
Šefara Matúš Agility chlapci 11 roční
Kata družstvá mladšie žiačky 8-9 rokov
Kata družstvá mladší žiaci 8-9 rokov
Kata družstvá starší žiaci 10-11 rokov
Kata družstvá mladší kadeti 12-13 rokov
Kata družstvá kadeti 14-15 rokov
Kumite družstvá mladšie žiačky 8-9 rokov
Kumite družstvá mladší žiaci 8-9 rokov
Kumite družstvá mladšie kadetky 12-13 rokov
Kumite družstvá mladší kadeti 12-13 rokov

2. MIESTA
Kőtelesová Sofia Kata mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Sklenková Lucia Kata kadetky 14-15 rokov
Berg Matúš Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Oros Maxim Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci
Pavol Jakub Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Kysucký Lukáš Kata mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
Lukáčová Hana Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky
Kysucká Katarína Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé
Veliká Michaela Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 42kg začiatočníčky
Heard Tomáš Michal Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
Dubovský Šimon Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí
Skalický Boris Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Vilčeková Sára Agility dievčatá 7 ročné
Kysucká Katarína Agility dievčatá 9 ročné
Macejko Martin Agility chlapci 9 roční
Meňhert Michal Agility chlapci 11 roční
Kata družstvá staršie žiačky 10-11 rokov
Kata družstvá mladšie kadetky 12-13 roko
Kumite družstvá staršie žiačky 10-11 rokov
Kumite družstvá kadeti 14-15 rokov

3. MIESTA
Vilčeková Sára Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Petriláková Adela Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Balasičová Bianka Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Kysucká Katarína Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Gubová Klára Kata mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Verebová Sára Kata kadetky 14-15 rokov
Haško Jakub Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Bazelides Patrik Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Beer Matúš Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
Palkoci Oliver Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
Hanuščalka Jakub Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Basanda Oliver Kata mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci
Plichta Bruno Kata kadeti 14-15 rokov
Martinkovič Matej Kata kadeti 14-15 rokov
Murcková Nina Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé
Kőtelesová Sofia Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Graňačka Daniel Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci
Beer Matúš Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
Palkoci Oliver Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
Pavol Jakub Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí
Meňhert Michal Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí
Molnár Marek Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí
Hanuščalka Jakub Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí
Šefara Matúš Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Peley Dávid Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Balucha Michal Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Martinkovič Matej Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg
Ronďošová Ela Agility dievčatá 9 ročné
Berg Matúš Agility chlapci 7 roční
Kozelka Matias Agility chlapci 8 roční
Haško Jakub Agility chlapci 9 roční
Molnár Marek Agility chlapci 10 roční
Pavol Jakub Agility chlapci 11 roční
Kumite družstvá starší žiaci 10-11rokov

Nechajte svoj názor