Výsledky

Slovenský pohár kadetov a juniorov – 1. kolo

v Galante sa 29.10.2011 uskutočnil Slovenský pohár kadetov a juniorov – 1. kolo. Dve prvé miesta, jedno druhé a tri tretie zabezpečili Karate Klubu Kretovič pekné 4. miesto v poradí klubov.

1. kolo Žiackej Ligy VÚKABU

Prvé kolo Žiackej Ligy VÚKABU sa uskutočnilo v Mestskej športovej hale v Humennom v nedeľu 23. októbra 2011. Nádejní mladí pretekári priniesli nášmu klubu mnoho umiestnení…

7. majstrovstvá sveta kadetov a juniorov

7th World junior & cadet karate championships  and 2nd under -21 WKF cup

2. MIESTO – KUMITE kadetky -54kg – VIKTÓRIA PILLÁROVÁ 

 

23. ročník Popradského pohára v karate mládeže

V sobotu 15. októbra 2011 sa uskutočnil 23. ročník Popradského pohára v karate mládeže, na ktorom sa úspešne prezentovali aj naši pretekári. V hodnotení medailovej štatistiky sa Karate Klub Kretovič umiestnil na 4-tej priečke z celkového počtu 26 zúčastnených klubov a tu sú úspechy našich jednotlivcov:

12th Euro Grand Prix Plzeň

12. Euro Grand Prix, Plzeň, 1. – 2.10.2011

1. miesto – KUMITE juniorky -53 kg – Marigona Mehmeti
3. miesto – KUMITE juniorky -59 kg – Jaroslava Baňasová

18. Memorijalni karate cup – Slavonski Brod 2011

18. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2011, 24.9.2011

1. miesto – KUMITE kadetky -54 kg – Viktória Pillárová
1. miesto – KUMITE juniorky -48 kg – Marigona Mehmeti
2. miesto – KUMITE kadetky +54 kg – Jaroslava Baňasová
2. miesto – KUMITE ženy -50 kg – Marigona Mehmeti
3. miesto – KUMITE ženy -55 kg – Marigona Mehmeti

14. ročník Budapešť Open

14. ročník Budapešť Open, 17. – 18.9.2011

2. miesto – KUMITE kadetky -47 kg – Dominika Kuchárová
2. miesto – KUMITE st.juniorky -60 kg – Júlia Langošová
3. miesto – KUMITE kadetky -54 kg – Viktória Pillárová
3. miesto – KUMITE juniorky -48 kg – Marigona Mehmeti
3. miesto – KUMITE ml. žiaci +40 kg – Matúš Horváth
3. miesto – KUMITE st. žiaci +52 kg – Martin Fedor

11th CROATIA OPEN

11th CROATIA OPEN 2011 – 10.9.2011, Rijeka, Chorvátsko

2. miesto – KUMITE kadetky +54kg – Jaroslava Baňasová
3. miesto – KUMITE kadetky -54kg – Viktória Pillárová

Výsledky zo sezóny 2010/2011

Európsky pohár mládeže, Bratislava, 11.6.2011

 

Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48kg 1.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky +54kg 1.miesto
Matúš Horváth KUMITE ml.žiaci -40kg 1.miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -47kg 2.miesto
Martin Fedor KUMITE st.žiaci -50kg 2.miesto
Tatiana Pillárová KUMITE ml.žiačky -35kg 3.miesto
Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 3.miesto
Majstrovstvá SR družstiev,Košice 4.6.2011

 

J.Baňasová, V.Pillárová, D.Kuchárová, M.Mehmeti KUMITE juniorky15-17r. BRH 2.miesto
M.Timura, I.Liba, M.Piroško KATA žiaci 9-11r. 2.miesto
M.Fedor, K.Lux, M.Medve KATA dorasteni 12-14r. 2.miesto
V.Pillárová, D.Kuchárová, M.Mehmeti KATA juniorky 15-17r. 3.miesto
Majstrovstvá ŠITO RYU ASOCIÁCIE,Nové Zámky,28.5.2011

 

Dominika Kuchárová KUMITE ml.dorastenky -50kg 1.miesto
Viktória Pillárová KUMITE ml.dorastenky -50kg 2.miesto
Marigona Mehmeti KUMITE ženy BRH 2.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE ml.dorastenky +50kg 3.miesto
MSR detí,žiakov a ml.dorastencov, Spišská Nová Ves,21.5.2011

 

Martin Timura KUMITE st. žiaci 10-11r. -35kg 2.miesto
GISHIN CUP 2011,Košice,14.5.2011

 

Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 1.miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -47kg 1.miesto
Kristián Lux KUMITE kadeti -52kg 1.miesto
Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48kg 1.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky +54kg 2.miesto
Matúš Horváth KUMITE st. žiaci -40kg 2.miesto
Marigona Mehmeti KUMITE ženy U21 -57kg 2.miesto
Martin Fedor KUMITE ml.dorastenci -50kg 2.miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -54kg 2.miesto
Jakub Kabát KUMITE juniori -68kg 2.miesto
Júlia Langošová KUMITE ženy U21 +57kg 3.miesto
Martin Fedor KATA ml. dorastenci 3.miesto
Revúcky pohár mládeže, Revúca, 7.5.2011

 

Martin Fedor KATA ml. dorastenci 12-13 r. 1. miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE st. dorastenky 14-15 r. +55 kg 1. miesto
Viktória Pillárová KUMITE st. dorastenky 14-15 r. -55 kg 1. miesto
Tatiana Pillárová KUMITE st. žiačky 10-11 r. -35 kg 1. miesto
Martin Fedor KUMITE ml. dorastenci 12-13 r. -50 kg 1. miesto
Martin Timura KUMITE st. žiaci 10-11 r. -35 kg 1. miesto
Marigona Mehmeti KUMITE juniorky 16-17 r. -60 kg 2. miesto
Dominika Kuchárová KUMITE st. dorastenky 14-15 r. -55 kg 2. miesto
Kristián Lux KUMITE st. dorastenci 14-15 r. -60 kg 3. miesto
Matúš Horváth KUMITE st. žiaci 10-11 r. -40 kg 3. miesto
Martin Timura KATA st. žiaci 10-11 r. 3. miesto
Kristián Lux KATA st. dorastenci 14-15 r. 3. miesto
Majstrovstvá VUKABU, Rožňava, 30.04.2011

 

Tatiana Pillárová KUMITE st. žiačky 10-11 r. -35 kg 1. miesto
Martin Timura KUMITE st. žiaci 10-11 r. -35 kg 1. miesto
Martin Piroško KUMITE st. žiaci 10-11 r. -30 kg 1. miesto
Matúš Horváth KUMITE st. žiaci 10-11 r. -40 kg 2. miesto
Gabriel Maďar KATA chlapci 5-7 r. 2. miesto
Lubomír Demský KUMITE ml. žiaci 8-9 r. -32 kg 3. miesto
Matúš Horváth, Martin Timura, Patrik Tchur, Ján Plšek KUMITE DRUŽSTVÁ žiaci 9-11 r. BRH 3. miesto
12.ročník Grand Prix Hradec Králove /CZE/,23.-24.4.2011

 

Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 1.miesto
Marigona Mehmeti KUMITE juniorky OPEN 2.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky OPEN 3.miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -47kg 3.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky +54kg 3.miesto
Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48kg 3.miesto
Dominika Kuchárová, Jaroslava Baňasová a Viktória Pillárová KUMITE DRUŽSTVÁ kadetky 1.miesto
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-3.kolo, Sabinov,16.4.2011

 

Martin Fedor KUMITE ml.dorastenci -50kg 3.miesto
Grand Prix Slovakia,Bratislava,10.4.2011

 

Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48kg 3.miesto
Jakub Kabát KUMITE kadeti -70kg 3.miesto
4. kolo Žiackej ligy,Michalovce,2.4.2011

 

Tatiana Pillárová KATA dievčatá pokr. 8-9 r. 1.miesto
Ivo Liba KATA chlapci pokr. 8-9 r. 1.miesto
Martin Timura KUMITE ml.žiaci pokr. 10-11 r. -35kg 1.miesto
Tatina Pillárová KUMITE dievčatá pokr. 8-9 r. +30kg 2.miesto
Gabriel Maďar KATA chlapci 5-7 r. 2.miesto
Lubomír Demský KATA chlapci zač. 8-9 r. 3.miesto
Martin Timura KATA ml.žiaci pokr. 10-11 r. 3.miesto
Ivo Liba KUMITE chlapci pokr. 8-9 r. -30kg 3.miesto
Martin Piroško KUMITE ml.žiaci zač. 10-11 r. -35kg 3.miesto
Patrik Tchúr KUMITE ml.žiaci zač. 10-11 r. -40kg 3.miesto
Ján Plšek KUMITE ml.žiaci pokr. 10-11 r. +40kg 3.miesto
GP Žilina, Žilina, 2.4.2011

 

Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 1.miesto
Karin Krestová KUMITE kadetky -54kg 3.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky +54kg 3.miesto
Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -53kg 3.miesto
Martin Fedor KUMITE ml.dorastenci -50kg 3.miesto
3. kolo Žiackej ligy, Vranov nad Topľou, 27.03.2011

 

Tatiana Pillárová KATA dievčatá pokr. 8-9 r. 1. miesto
Miroslav Medve KATA st. žiac pokr. 12-13 r. 1. miesto
Ivo Liba KUMITE chlapci pokr. 8-9 r. -30kg 1. miesto
Tatiana Pillárová KUMITE dievčatá pokr. 8-9 r. +30kg 1. miesto
Matúš Horváth KUMITE ml. žiaci pokr. 10-11 r. -40kg 1. miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky 14-15 r. -50kg 1. miesto
Jaroslava Baňásová KUMITE kadetky 14-15 r. +50kg 1. miesto
Dominika Kuchárová KATA kadetky 14-15 r. 2. miesto
Patrik Tchur KUMITE ml. žiaci zač. 10-11 r. -40kg 2. miesto
Diana Vasiľová KUMITE st. žiačky pokr. 12-13 r. +45kg 2. miesto
Viktória Pillárová KUMITE kadetky 14-15 r. +50kg 2. miesto
Gabriel Maďar KATA chlapci 5-7 roč. 3. miesto
Lubomír Demský KATA chlapci zač. 8-9 r. 3. miesto
Ivo Liba KATA chlapci pokr. 8-9 r. 3. miesto
Karin Krestová KATA kadetky 14-15 r. 3. miesto
Michal Takáč KUMITE st. žiaci zač. 12-13 r. +50kg 3. miesto
Ján Plšek KUMITE ml. žiaci pokr. 10-11 r. +40kg 3. miesto
Horváth, Plšek, Tchur KUMITE DRUŽSTVO ml. žiaci BRH 3. miesto
Majstrovstvá SR seniorov,Trenčín,19.3.2011

 

Júlia Langošová KUMITE ženy -68kg 2.miesto
Slovenia Open,Laško,12.-13.3.2011

 

Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 2.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky +54kg 2.miesto
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-2.kolo, Komárno, 6.3.2011

 

Tatiana Pillárová KUMITE ml.žiačky -35kg 1.miesto
Tatiana Pillárová KATA ml.žiačky 3.miesto
Harasuto Europe Cup,Lodž/Poľsko/,26.-27.2.2011

 

Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48kg 2.miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -47kg 2.miesto
Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 2.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE DRUŽSTVÁ kadetky 2.miesto
Martin Fedor KUMITE ml.dorastenci -50kg 2.miesto
Júlia Langošová KUMITE ženy -68kg 3.miesto
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-1.kolo, Žilina, 19.2.2011

 

Tatiana Pillárová KATA ml.žiačky 2.miesto
Martin Timura KUMITE st.žiaci -35kg 3.miesto
Tatiana Pillárová KUMITE ml.žiačky -35kg 3.miesto
Matúš Horváth KUMITE st.žiaci -40kg 3.miesto
Martin Fedor KUMITE ml.dorastenci -50kg 3.miesto
ME kadetov,juniorov a st. juniorov,Srbsko,11.-13.2.2011

 

Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 3.miesto
Stredoslovenský pohár mládeže,Zvolen,6.2.2011

 

Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -54kg 2.miesto
Jaroslava Baňasová KUMKITE kadetky +54kg 3.miesto
Majstrovstvá VÚKABU seniorov,Košice,5.2.2011

 

Júlia Langošová KUMITE seniorky -68kg 1.miesto
Júlia Langošová KUMITE seniorky BRH 2.miesto
Júlia Langošová KATA seniorky 3.miesto
4.ročník Memoriálu Michala Bozogáňa, Košice, 15.1.2010

 

Matúš Horváth KUMITE ml. žiaci -40kg 2.miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -47kg 3.miesto
Karinka Krestová KUMITE kadetky -54kg 3.miesto
Júlia Langošová KUMITE ženy +57kg 3.miesto
Majstrovstvá SR kadetov a juniorov,Nové Zámky,18.12.2010 277_MSR_kadeti_Nove_Zamky_2010

 

Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 1.miesto
Jakub Kabát KUMITE kadeti -70kg 1.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky +54kg 2.miesto
Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48kg 2.miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -47kg 3.miesto
Júlia Langošová KUMITE st.juniorky -60kg 3.miesto
Vianočný turnaj karate,Trnava,4.12.2010

 

Júlia Langošová KUMITE ženy -60kg 3.miesto
AVAS CUPA 2010,Miškolc /Maďarsko/,4.12.2010

 

Tatiana Pillárová KUMITE dievčatá 8-9 +30kg 1.miesto
Jakub Kabát KUMITE kadeti -70kg 1.miesto
Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 1.miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -54kg 2.miesto
2. kolo Žiackej ligy, Humenné, 27.11.2010

 

Kamil Takáč KUMITE st. žiaci – začiatočníci +50kg 1.miesto
Tatiana Pillárová KUMITE dievčatá – pokročilé +30kg 1.miesto
Tatiana Pillárová KATA dievčatá – pokročilé 1.miesto
Ivo Liba KUMITE chlapci – pokročilí -30kg 2.miesto
Miroslav Medve KUMITE ml. žiaci – pokročilí -40kg 2.miesto
Ivo Liba KATA chlapci – pokročilí 3.miesto
Miroslav Medve KATA ml. žiaci – pokročilí 3.miesto
Diana Vasiľová KUMITE st. žiačky – pokročilé +45kg 3.miesto
KACHIKAN CUP 2010,Nitra,27.11.2010

 

Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48kg 1.miesto
Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 3.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky +54kg 3.miesto
2.kolo SP kadetov a juniorov, Košice, 21.11.2010 275_2kolo_SP_kadeti_juniori_2010

 

Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48kg 1.miesto
Jakub Kabát KUMITE kadeti -70kg 1.miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -47kg 3.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky +54kg 3.miesto
Júlia Langošová KUMITE st.juniorky -60kg 3.miesto
Matej Čuchran KUMITE st.juniori -78kg 3.miesto
Majstrovstvá VÚKABU kadetov a juniorov, Košice, 6.11.2010 274_M_VUKABU_kadeti_juniori_2010

 

Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -47kg 1.miesto
Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 1.miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky +54kg 1.miesto
Jakub Kabát KUMITE kadeti -70kg 1.miesto
Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48kg 1.miesto
Matej Čuchran KUMITE st.juniori -78kg 1.miesto
Júlia Langošová KATA st.juniorky 2.miesto
Kristián Lux KUMITE kadeti -52kg 2.miesto
Marigona Mehmeti KUMITE juniorky BRH 2.miesto
Júlia Langošová KUMITE st.juniorky -60kg 2.miesto
Kristián Lux KATA kadeti 3.miesto
Júlia Langošová KUMITE st.juniorky BRH 3.miesto
Jakub Kabát KUMITE st.juniori BRH 3.miesto
Matej Čuchran KUMITE st.juniori BRH 3.miesto
1.kolo SP kadetov a juniorov, Galanta, 16.10.2009

 

Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48kg 1.miesto
Lucia Langošová KUMITE st.juniorky -60kg 2. miesto
Matej Čuchran KUMITE juniori -76kg 2. miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -47kg 3. miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky +54kg 3. miesto
Rapid Cup 2010, Bratislava, 9.10.2010 273_Rapid_cup_2010

 

Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48kg 1.miesto
Viktória Pillárová KUMITE kadetky -54kg 2.miesto
Jakub Kabát KUMITE kadeti -70kg 2.miesto
Matej Čuchran KUMITE juniori -76kg 2.miesto
Pillárová Tatiana KUMITE dievčatá 8-9 +30kg 3.miesto
Memorial karate cup, 3.10.2010, Slavonski Brod /Chorvátsko/

 

Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48 kg 3.miesto
Matej Čuchran KUMITE juniori -76 kg 3.miesto
Czech Grand Prix, 2.-3.10.2010 Plzeň /Česká republika/

 

Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -47 kg 3.miesto
1. kolo Žiackej ligy, Košice, 2.10.2010

 

Pillárová Tatiana KUMITE dievčatá 8-9 +30kg 1.miesto
Timura Martin KUMITE chlapci 8-9 1.miesto
Timura Martin KATA chlapci 8-9 2.miesto
Horváth Matúš KUMITE mladší žiaci 10-11 2.miesto
Miroslav Medve KUMITE mladší žiaci 10-11 3.miesto
Liba Ivo KATA chlapci 8-9 3.miesto
Budapest Open, 25.-26.9.2010

 

Lucia Langošová KUMITE ženy -68 kg 3.miesto
Marigona Mehmeti KUMITE juniorky -48 kg 3.miesto

Výsledky zo sezóny 2009/2010

Revúcky pohár 2010, Revúca, 8.5.2010

 

Baňasová Jaroslava KUMITE ml. dorastenky +45kg 1.miesto
Timura Martin KATA ml. žiaci 1.miesto
Kuchárová Dominika KUMITE ml.dorastenky -45kg 2.miesto
Pillárová Viktória KUMITE ml. dorastenky +45kg 2.miesto
Kabát Jakub KUMITE st.dorastenci -70kg 3. miesto
Mehmeti Marigona KUMITE st. dorastenky -54kg 3.miesto
Pillárová Tatiana KATA ml. žiačky 3.miesto
11.ročník Grand Prix Hradec Králove, 24.-25.4.2010

 

Jarka Baňasová KUMITE staršie žiačky +50kg 3.miesto
Dominika Kuchárová, Jaroslava Baňasová a Viktória Pillárová KUMITE DRUŽSTVÁ staršie žiačky 1.miesto
30. ročník VEĽKEJ CENY SLOVENSKA 2010, Bratislava, 19.4.2010

 

Langošová Lucia KUMITE Seniorky -68kg 1.miesto
Pillárová Viktória KUMITE Kadetky 14-15 -54kg 3.miesto
Kuchárová Dominika KUMITE Kadetky 14-15 -47kg 5.miesto
11th OPEN D´ITALIA – GOLDEN LEAGUE, 11.4.2010, Miláno

 

Lucia Langošová KUMITE ženy -68kg 3.miesto
Majstrovstvá VÚKABU, 11.4.2010, Prešov

 

Kuchárová Dominika KUMITE dorastenky -45kg 1.miesto
Baňasová Jaroslava KUMITE dorastenky +45kg 1.miesto
Pillárová Viktória KUMITE dorastenky +45kg 2.miesto
Pillárová Tatiana KUMITE ml. žiačky -30kg 2.miesto
Sobek Richard KUMITE 5-7 roční 2.miesto
Liba Ivo KUMITE ml. žiaci 2.miesto
Timura Martin KUMITE ml. žiaci 2.miesto
Vasiľová Diana KUMITE ml.žiačky +40kg 3.miesto
Barbora Kolcúnová KUMITE ml. žiačky 3.miesto
Fedor Martin KUMITE st. žiaci +40kg 4.miesto
Fedor Martin KATA st. žiaci 1.miesto
Pillárová Tatiana KATA ml. žiačky 1.miesto
Barbora Kolcúnová KATA ml. žiačky 2.miesto
Krestová Karin KATA st. žiačky 2.miesto
Timura Martin KATA ml. žiaci 2.miesto
Lux Kristián KATA st. žiaci 3. miesto
Sobek Richard KATA 5-7 roční 4.miesto
Lux, Fedor, Medve KATA DRUŽSTVÁ 12-13r. 1.miesto
Kolcúnová, T. Pillárová, Vasiľová KATA DRUŽSTVÁ 10-11r. 2.miesto
V. Pillárová, Krestová, Kuchárová KATA DRUŽSTVÁ 12-13r. 2.miesto
V. Pillárová, Baňasová, Kuchárová KUMITE DRUŽSTVÁ 12-13r. 1.miesto
Kolcúnová, T. Pillárová, Vasiľová KUMITE DRUŽSTVÁ 10-11r. 2.miesto
Lux, Fedor KATA DRUŽSTVÁ 12-13r. 3.miesto
2. ročník Šarišský pohár, 10.4.2010, Prešov

 

Kuchárová Dominika KUMITE dorastenky -45kg 1.miesto
Baňasová Jaroslava KUMITE dorastenky +45kg 1.miesto
Horváth Matúš KUMITE ml. žiaci -40kg 1.miesto
Čuchran Matej KUMITE juniori +68kg 1.miesto
Kabát Jakub KUMITE kadeti -70kg 1.miesto
Pillárová Viktória KUMITE dorastenky +45kg 2.miesto
Lux Kristián KUMITE ml.kadeti -45kg 2. miesto
Vasiľová Diana KUMITE ml.žiačky +40kg 3.miesto
Mehmeti Marigona KUMITE kadetky -47kg 3.miesto
Čuchran Matej KUMITE muži -75kg 3.miesto
GRAND PRIX Žilina, 28.3.2010

 

Kuchárová Dominika KUMITE dorastenky -45kg 1.miesto
Baňasová Jaroslava KUMITE dorastenky +45kg 1.miesto
Mehmeti Marigona KUMITE kadetky -47kg 1.miesto
Čuchran Matej KUMITE juniori -76kg 1.miesto
Pillárová Viktória KUMITE dorastenky +45kg 2.miesto
Fedor Martin KUMITE st. žiaci +40kg 2.miesto
Kolcunová Barbora KUMITE ml. žiačky +35kg 3.miesto
Kabát Jakub KUMITE kadeti -70kg 3.miesto
MSR seniorov 2010, Bánovce nad Bebravou, 20.3.2010

 

Lucia Langošová KUMITE ženy -68kg 2.miesto
Júlia Langošová KUMITE ženy -61kg 3.miesto
34th Dutch Open Karate Championships, Rotterdam, 13.3.2010

 

Lucia Langošová KUMITE ženy -68kg 3.miesto
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-3. kolo, Komárno, 7.3.2010

 

Baňasová Jaroslava KUMITE ml.kadetky 12.-13. +45kg 1.miesto
Pillárová Viktória KUMITE ml.kadetky 12.-13. +45kg 2.miesto
Pillárová Tatiana KATA ml. žiačky 8.-9. 2.miesto
Timura Martin KATA ml. žiači 8.-9. 2.miesto
Kolcunová Barbora KUMITE ml. žiačky 8.-9. +35kg 3.miesto
Kuchárová Dominika KUMITE ml.kadetky 12.-13. -45kg 2.miesto
Horváth Matúš KUMITE st. žiaci 10.-11. -40kg 5.miesto
Pillárová Tatiana KUMITE ml. žiačky 8.-9. -30kg 5.miesto
Vasiľová Diana KUMITE st.žiačky 10.-11. +40kg 5.miesto
6th Harasuto Europe Cup, Lodž, 27.2.2010

 

Langošová Julka KUMITE ženy -61kg 3.miesto
SP detí, žiakov a ml. dorastencov-2. kolo, Žilina, 20.2.2010

 

Baňasová Jaroslava KUMITE ml.kadetky 12.-13. +45kg 1.miesto
Fedor Martin KUMITE st. žiaci 10.-11. +40kg 1.miesto
Horváth Matúš KUMITE ml. žiaci 8.-9. +32kg 1.miesto
Vasiľová Diana KUMITE st.žiačky 10.-11. +40kg 2.miesto
Kuchárová Dominika KUMITE ml.kadetky 12.-13. -45kg 2.miesto
Akademické M-SR, II. kolo SP seniorov, SNV, 13.2.2010

 

Júlia Langošová KUMITE ženy -61kg 2.miesto
Vranovský pohár, 7.2.2010

 

Erika Csomorová KUMITE ml. žiačky začiatočníčky +40kg 1. miesto
Tatiana Pillárová KUMITE ml. žiačky pokročilé -35kg 1.miesto
Tatiana Pillárová KATA ml. žiačky pokročilé 1.miesto
Martin Fedor KATA st. žiaci pokročilý 1.miesto
Timura, Cibuľa, Fedor KATA družstvá 2.miesto
Miroslav Medve KATA ml. žiaci pokročilý 3.miesto
Martin Timura KATA chlapci začiatočníci 3.miesto
Grand Prix Croatia, 9.1.2010, Samobor

 

Júlia Langošová KUMITE st.juniorky -60kg 2. miesto
Lucia Langošová KUMITE st.juniorky +60kg 3.miesto
Memoriál Michala Bozogáňa, 9.1.2010, Košice

 

Viktória Pillárová KUMITE st. žiačky +45kg 2. miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE st. žiačky +45kg 3. miesto
Marigona Mehmeti KUMITE kadetky -47kg 3. miesto
Majstrovstvá SR kadetov a juniorov,12.12.2009, Poprad 246_ms_juniori_2009

 

Viktória Pillárová KUMITE st.kadetky -47kg 1. miesto
Lucia Langošová KUMITE st.juniorky +60kg 2.miesto
Júlia Langošová KUMITE st.juniorky -60kg 2. miesto
Jakub Kabát KUMITE st.kadeti -63kg 2. miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE st.kadetky -54kg 3.miesto
Matej Čuchran KUMITE juniori -76kg 3. miesto
Matej Tašoni KUMITE st.juniori -78kg 3. miesto
AVAS KUPA,5.12.2009, Miskolc

 

Viktória Pillárová KUMITE st.žiačky -49kg 1. miesto
Marigona Mehmeti KUMITE kadetky -47kg 3.miesto
1.kolo SP detí a žiakov,28.11.2009, Prešov 245_Presov_28.11.200

 

Jaroslava Baňasová KUMITE ml.kadetky +45kg 1. miesto
Dominika Kuchárová KUMITE ml.kadetky -45kg 2.miesto
Martin Fedor KUMITE st.žiaci +40kg 2. miesto
Kristián Lux KUMITE ml.kadeti -45kg 2. miesto
Viktória Pillárová KUMITE ml.kadetky -45kg 3.miesto
Diana Vasiľová KUMITE ml.žiačky +45kg 3. miesto
Ivo Liba KATA chlapci 3. miesto
Pavol Cibuľa KUMITE st.žiaci -40kg 3.miesto
Ivo Liba KUMITE chlapci -24kg 3. miesto
Tatami Team Cup,21.11.2009,Budapešť

 

Lucia Langošová KUMITE ženy +60kg 1. miesto
Jakub Kabát KUMITE kadeti -63kg 2.miesto
Matej Čuchran KUMITE juniori -75kg 2. miesto
Marigona Mehmeti KUMITE kadetky -47kg 3. miesto
Pohár SNP v karate a Slovenský pohár seniorov,17.10.2009,B.Bystrica

 

Júlia Langošová KUMITE ženy -61kg 2. miesto
Lucia Langošová KATA ženy 3. miesto
Lucia Langošová KUMITE st.žiaci -68kg 3. miesto
Matej Čuchran KUMITE muži -75kg 3. miesto
Kachikan Cup 2009,17.10.2009,Nitra

 

Dominika Kuchárová KUMITE st.žiačky -40kg 2. miesto
Marigona Mehmeti KUMITE kadetky -47kg 3. miesto
Kristián Lux KUMITE st.žiaci -45kg 3. miesto
Majstrovstvá VÚKABU kadetov a juniorov,10.10.2009,Košice

 

Marigona Mehmeti KUMITE kadetky -47kg 1. miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky -54kg 1. miesto
Lucia Langošová KUMITE st.juniorky -60kg 1. miesto
Matej Čuchran KUMITE juniori -76kg 1.miesto
Matej Tašoni KUMITE st.juniori -78kg 1. miesto
Lucia Langošová KATA st.juniorky 2. miesto
Jakub Kabát KUMITE kadeti -63kg 2. miesto
Dominika Kuchárová KUMITE kadetky -47kg 3. miesto
Júlia Langošová KATA st.juniorky 3. miesto
Marcel Para KUMITE kadeti -63kg 3.miesto
Marcel Češalka KUMITE kadeti -70kg 3. miesto
Júlia Langošová KUMITE st.juniorky +60kg 3. miesto
CZECH KARATE OPEN,3.-4.10.2009,Plzeň

 

Júlia Langošová KUMITE ženy -61kg 3. miesto
BIHOR OPEN,4.10.2009, Oradea – Rumunsko

 

Jaroslava Baňasová KUMITE st.žiačky +50kg 1. miesto
Martin Fedor KUMITE ml.žiaci +40kg 1. miesto
Dominika Kuchárová KUMITE st.žiačky -43kg 2. miesto
Matej Tašoni KUMITE muži -75kg 2.miesto
Viktória Pillárová KUMITE st.žiačky -43kg 3. miesto
Matúš Horváth KUMITE chlapci +32kg 3. miesto
2.kolo SP kadetov a juniorov,26.9.2009, Nitra

 

Júlia Langošová KUMITE st.juniorky -60kg 2. miesto
Jakub Kabát KUMITE kadeti -63kg 2. miesto
Matej Čuchran KUMITE juniori -68kg 2. miesto
Marigona Mehmeti KUMITE kadetky -47kg 3.miesto
Lucia Langošová KUMITE st.juniorky +60kg 3. miesto
Matej Tašoni KUMITE st.juniori -78kg 3. miesto
BUDAPEST OPEN 2009, 19.-20.9.2009, Budapešť

 

Lucia Langošová KUMITE ženy -68kg 1. miesto
Viktória Pillárová KUMITE st.žiačky -43kg 3. miesto
1. kolo SP kadetov a juniorov, 13.9.2009, Sabinov 243_sabino

 

Marigona Mehmeti KUMITE kadetky -47kg 1. miesto
Jakub Kabát KUMITE kadeti -63kg 1. miesto
Júlia Langošová KUMITE staršie juniorky -60kg 2. miesto
Lucia Langošová KUMITE staršie juniorky +60kg 2. miesto
Matej Čuchran KUMITE juniori -68kg 2. miesto
Jaroslava Baňasová KUMITE kadetky -54kg 3. miesto