2022/2023

Hungarian Open Grand Prix 2022

1. MIESTO – Kollárová Patrícia – kumite U14 -52 kg

2. MIESTO – Kretovičová Rita – kumite U14 -52 kg
2. MIESTO – Pirčák Vasil – kumite juniori -76 kg

3. MIESTO – Szelley Vanesa – kumite U21 -61/-68 kg

Slovenský pohár kadetov, juniorov a U21 – 2. kolo

V rodných Košiciach sme získali 6 zlatých, 7 strieborných a 5 bronzových medailí.

V medailovej štatistike klubov sme sa umiestnili na perfektnom 2. MIESTE spomedzi 51 zúčastnených klubov.

1.MIESTA
Veliká Michaela – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov do 42kg začiatočníčky
Gubová Klára – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Bukovič Norbert – Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg
Pirčák Vasil – Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg
Plichta Bruno – Kumite dorastenci 14-15 rokov do 52kg
Basanda Oliver – Kata ml. dorastenci 12-13 rokov začiatočníci

2.MIESTA
Kretovičová Rita – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov do 52kg pokročilé
Verebová Sára – Kumite dorastenky 14-15 rokov do 47kg
Herditzka Vivien – Kumite st. juniorky 18-20 rokov do 55kg
Szelley Vanesa – Kumite st. juniorky 18-20 rokov do 68kg
Nguyen Bao Ngoc Linh – Kumite st. juniorky 18-20 rokov do 61kg
Kysucký Lukáš – Kumite ml. dorastenci 12-13 rokov do 55kg pokročilí
Avdeiev Oleksandr – Kumite ml. dorastenci 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci

3.MIESTA
Kőtelesová Sofia – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Bandurová Vanesa – Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
Kőtelesová Sarah – Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
Pirčák René – Kumite ml. dorastenci 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Libák Matúš – Kata juniori 16-17 rokov

Majstrovstvá VÚKABU kadetov, juniorov a U21

1.MIESTA

KATA
Veliká Michaela – mladšie kadetky 12-13 rokov začiatočníčky
Pirčák René – mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
Libák Matúš – juniori 16-17 rokov

KUMITE
Veliká Michaela – mladšie kadetky 12-13 rokov do 42 kg začiatočníčky
Kollárová Patrícia – mladšie kadetky 12-13 rokov do 52kg pokročilé
Gubová Klára – mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Verebová Sára – kadetky 14-15 rokov do 47kg
Bandurová Vanesa – juniorky 16-17 rokov do 59kg
Herditzka Vivien – staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg
Nguyen Linh – staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg
Szelley Vanesa – staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg
Basanda Oliver – mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg začiatočníci
Pirčák René – mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Kysucký Lukáš – mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg pokročilí
Avdeiev Oleksandr – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Plichta Bruno – kadeti 14-15 rokov do 52kg
Gubík Adam – kadeti 14-15 rokov nad 70kg
Bukovič Norbert – juniori 16-17 rokov do 61kg
Guzej Stanislav – juniori 16-17 rokov nad 76kg

2.MIESTA

KATA
Kőtelesová Sofia – mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Sklenková Lucia – kadetky 14-15 rokov
Bandurová Vanesa – juniorky 16-17 rokov
Szelley Vanesa – staršie juniorky 18-20 rokov
Avdeiev Oleksandr – mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci
Martinkovič Matej – kadeti 14-15 rokov
Guzej Stanislav – juniori 16-17 rokov

KUMITE
Hudáková Veronika – mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg začiatočníčky
Kőtelesová Sofia – mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Kőtelesová Sarah – juniorky 16-17 rokov do 59kg
Parkhomenko Anastasiia – juniorky 16-17 rokov nad 66kg
Šefara Matúš – mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Skalický Boris – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Libák Matúš – juniori 16-17 rokov do 76kg

3.MIESTA

KATA
Verebová Sára
– mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Gubová Klára – mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Parkhomenko Anastasiia – juniorky 16-17 rokov
Nguyen Linh – staršie juniorky 18-20 rokov
Herditzka Vivien – staršie juniorky 18-20 rokov
Skalický Boris – mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci
Basanda Oliver – mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci
Kysucký Lukáš – mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
Plichta Bruno – mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
Bukovič Norbert – kadeti 14-15 rokov

KUMITE
Ciglanská Lucia – mladšie kadetky 12-13 rokov do 52kg pokročilé
Balucha Michal – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Peley Dávid – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Martinkovič Matej – kadeti 14-15 rokov do 70kg

1. kolo Žiackej Ligy VÚKABU a TAUKA 2022/2023

1.MIESTA
Lukáčová Hana Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
Ronďošová Ela Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Pusztai Nicolas Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Macejko Martin Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Meňhert Michal Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Pirčák René Kata mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
Petriláková Adela Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg
Lihanová Olívia Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky
Ronďošová Ela Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé
Balasičová Bianka Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé
Hudáková Veronika Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg začiatočníčky
Kollárová Patrícia Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 52kg pokročilé
Vilčeková Sára Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg
Gubová Klára Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Verebová Sára Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg
Pusztai Nicolas Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg
Haško Jakub Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
Macejko Martin Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
Bazelides Patrik Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí
Basanda Oliver Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg začiatočníci
Pirčák René Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Kysucký Lukáš Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg pokročilí
Avdeiev Oleksandr Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Plichta Bruno Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg
Bukovič Norbert Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg
Gubík Adam Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg
Petriláková Adela Agility dievčatá 7 ročné
Balasičová Bianka Agility dievčatá 9 ročné
Oros Maxim Agility chlapci 8 roční
Halás Martin Agility chlapci 8 roční
Šefara Matúš Agility chlapci 11 roční
Kata družstvá mladšie žiačky 8-9 rokov
Kata družstvá mladší žiaci 8-9 rokov
Kata družstvá starší žiaci 10-11 rokov
Kata družstvá mladší kadeti 12-13 rokov
Kata družstvá kadeti 14-15 rokov
Kumite družstvá mladšie žiačky 8-9 rokov
Kumite družstvá mladší žiaci 8-9 rokov
Kumite družstvá mladšie kadetky 12-13 rokov
Kumite družstvá mladší kadeti 12-13 rokov

2. MIESTA
Kőtelesová Sofia Kata mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Sklenková Lucia Kata kadetky 14-15 rokov
Berg Matúš Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Oros Maxim Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci
Pavol Jakub Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Kysucký Lukáš Kata mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
Lukáčová Hana Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky
Kysucká Katarína Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé
Veliká Michaela Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 42kg začiatočníčky
Heard Tomáš Michal Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
Dubovský Šimon Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí
Skalický Boris Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Vilčeková Sára Agility dievčatá 7 ročné
Kysucká Katarína Agility dievčatá 9 ročné
Macejko Martin Agility chlapci 9 roční
Meňhert Michal Agility chlapci 11 roční
Kata družstvá staršie žiačky 10-11 rokov
Kata družstvá mladšie kadetky 12-13 roko
Kumite družstvá staršie žiačky 10-11 rokov
Kumite družstvá kadeti 14-15 rokov

3. MIESTA
Vilčeková Sára Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Petriláková Adela Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Balasičová Bianka Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Kysucká Katarína Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé
Gubová Klára Kata mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Verebová Sára Kata kadetky 14-15 rokov
Haško Jakub Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Bazelides Patrik Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Beer Matúš Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
Palkoci Oliver Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
Hanuščalka Jakub Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Basanda Oliver Kata mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci
Plichta Bruno Kata kadeti 14-15 rokov
Martinkovič Matej Kata kadeti 14-15 rokov
Murcková Nina Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé
Kőtelesová Sofia Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé
Graňačka Daniel Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci
Beer Matúš Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
Palkoci Oliver Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
Pavol Jakub Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí
Meňhert Michal Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí
Molnár Marek Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí
Hanuščalka Jakub Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí
Šefara Matúš Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Peley Dávid Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Balucha Michal Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci
Martinkovič Matej Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg
Ronďošová Ela Agility dievčatá 9 ročné
Berg Matúš Agility chlapci 7 roční
Kozelka Matias Agility chlapci 8 roční
Haško Jakub Agility chlapci 9 roční
Molnár Marek Agility chlapci 10 roční
Pavol Jakub Agility chlapci 11 roční
Kumite družstvá starší žiaci 10-11rokov

Bihor Open 2022

Po troch rokoch sme opäť zavítali do rumunského mesta Oradea na turnaj Bihor open. Cestovali sme spolu s priateľmi z Karate Klubu Union Košice. 

V nedeľu 16. októbra 2022 sa nám darilo vynikajúco. Z trinástich našich pretekárov si domov priniesol medailu naozaj skoro každý.

Získali sme 12 medailí = 8x ZLATO + 3x STRIEBRO + 1x BRONZ.  

1. MIESTA
Rita Kretovičová = kumite 12 ročné -50kg 
Sára Verebová
= kumite 13 ročné -43kg 
Patrícia Kollárová
= kumite 13 ročné -50kg 
Klára Gubová
= kumite 13 ročné +50kg 
Vanesa Bandurová
= kumite 16-17 ročné -59kg
René Pirčák
= kumite 12 roční -42kg 
Lukáš Kysucký
= kumite 12 roční -55kg 
Bruno Plichta = kumite 13 roční -48kg 

2. MIESTA
Sofia Kőtelesová = kumite 13 ročné +50kg
Sarah Kőtelesová
= kumite 16-17 ročné -59kg

Adam Gubík = kumite 14-15 roční +70kg

3. MIESTA
Vanesa Szelley
= kumite seniorky +61kg

22nd Euro Grand Prix Plzeň

Rita Kretovičová, Patrícia Kollárová, René Pirčák a Bruno Plichta vycestovali v rámci reprezentácie Slovenskej republiky v prvý októbrový víkend na kvalitný turnaj do susedného Česka. Organizácia súťaže a systém zápasov boli ako na olympiáde, teda pretekári zápasili každý s každým. Preto ich tento turnaj preveril oveľa viac, než turnaje s klasickým vyraďovacím systémom v „pavúkovi“. Chlapcom sa darilo viac a mohli teda vystúpiť na stupne víťazov.

2. MIESTA
Pirčák René
– Kumite 12-13 roční (U14) -40 kg
Plichta Bruno – Kumite 12-13 roční (U14) -50 kg

Polish Open 2022

3. MIESTA
Šefara Matúš – Kumite 10-11 roční (U12) -40 kg
Pirčák Vasil
 – Kumite juniori -76 kg

5. miesto – Pirčák Vasil – Kumite kadeti -70 kg
5. miesto – Bukovič Norbert – Kumite juniori -61 kg
9. miesto – Verebová Sára – Kumite 12-13 ročné (U14) -42 kg

21st Karate Croatia Open

2. MIESTO – Pirčák René – Kumite chapci narodení 2010, 2011 AND 2012 -39 kg

3. MIESTO – Plichta Bruno – Kumite chlapci narodení 2008, 2009 AND 2010 -49 kg

25th Budapest Open 2022

2. MIESTA
Pirčák
René – Kumite U14 -40 kg
Pirčák Vasil – Kumite kadeti -70 kg

3. MIESTA
Plichta
Bruno – Kumite U14 -50 kg
Bukovič Norbert – Kumite kadeti -63 kg

Slovenský pohár kadetov, juniorov a U21 – 1. kolo

Prvý turnaj v súťažnej sezóne po sústredení bol Slovenský pohár mladších dorastencov, dorastencov (kadetov) , juniorov a starších juniorov U21 na Myjave. Pricestovali sme so šestnástimi pretekármi a darilo sa nám naozaj výborne.

Získali sme 5 zlatých, 3 strieborné a 3 bronzové miesta.

V medailovej štatistike klubov sme sa umiestnili na výbornom 3. MIESTE spomedzi 48 zúčastnených klubov.

1.MIESTA
Kollárová Patrícia
– Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov do 50kg pokročilé
Kőtelesová Sofia – Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov nad 50kg pokročilé
Pirčák René – Kumite ml. dorastenci 12-13 rokov do 40kg pokročilí
Bukovič Norbert – Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg
Pirčák Vasil – Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

2.MIESTA
Kretovičová Rita
– Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov do 50kg pokročilé
Szelley Vanesa – Kumite st. juniorky 18-20 rokov do 68kg
Herditzka Vivien – Kumite st. juniorky 18-20 rokov do 55kg

3.MIESTA
Bandurová Vanesa – Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
Plichta Bruno – Kumite dorastenci 14-15 rokov do 52kg
Gubík Adam – Kumite dorastenci 14-15 rokov nad 70kg