Výsledky

LETNÉ SÚSTREDENIE KK KRETOVIČ 2021

V prípade záujmu o účasť na našom letnom sústredení nám napíšte e-mail na

karate.kretovic@gmail.com
alebo
karateklubkretovicke@gmail.com

Následne Vám na e-mail pošleme prihlášku s inštrukciami.

Grand Prix Žilina 2021

Vo veľmi silnej konkurencii 35 klubov a vyše 500 pretekárov na VIDEOsúťaži Grand Prix Žilina 2021, sa naším pretekárom podarili vynikajúce výkony, ktoré nás, aj napriek vyššiemu počtu pretekárov z iných klubov, vyniesli na 1. MIESTO medailovej štatistiky klubov.
 
Ďakujeme všetkým našim zúčastneným pretekárom ! 

1. MIESTA
Kysucká Katarína – KUMITE dievčatá 6-7 ročné OPEN
Verebová Sára – KATA ml. dorastenky 12-13 rokov začiatočníčky
Verebová Sára – KUMITE ml. dorastenky 12-13 rokov Open začiatočníčky
Bandurová Vanesa – KUMITE uniorky 16-17 rokov do 55kg
Macejko Martin – KATA chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Šefara Matúš – KATA st. žiaci 10-11 rokov začiatočníci
Šefara Matúš – KUMITE st. žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci
Pirčák René – KUMITE st. žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí
Pirčák Vasil – KUMITE kadeti 14-15 rokov do 63kg
Radoš Ľubomír – KUMITE kadeti 14-15 rokov nad 63kg

2. MIESTA
Kysucká Katarína – KATA dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Kollárová Patrícia – KUMITE ml. dorastenky 12-13 rokov do 45kg pokročilé
Szelley Vanesa – KUMITE juniorky 16-17 rokov nad 55kg
Halás Martin – KATA chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Géci Boris – KUMITE st. žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí
Plichta Bruno – KUMITE ml. dorastenci 12-13 rokov do 50kg pokročilí
Gubík Adam – KUMITE ml. dorastenci 12-13 rokov nad 50kg pokročilí

3. MIESTA
Gubová Klára – KUMITE ml. dorastenky 12-13 rokov nad 45kg pokročilé
Kysucký Lukáš – KUMITE st. žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

VIDEOsúťaž ZVOLEN CUP 2021

Vo videosúťaži ZVOLEN CUP 2021 sa nám mimoriadne darilo.
Aj napriek tomu, že iné kluby prihlásili oveľa viac pretekárov, ako klub sme sa v celkovom medailovom hodnotení zúčastnených klubov umiestnili na DRUHOM mieste.

Naši jednotlivci natočenými a do súťaže nahranými videami kata a kumite dosiahli vynikajúce výsledky. Všetkým blahoželáme a ďakujeme za špičkovú reprezentáciu klubu !

1. MIESTA
Kysucká Katarína =Kumite dievčatá 6-7 ročné OPEN
Verebová Sára = Kumite ml. dorastenky 12-13 rokov Open začiatočníčky
Halás Martin = Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Šefara Matúš = Kata st. žiaci 10-11 rokov začiatočníci
Pirčák René = Kumite st. žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí
Plichta Bruno = Kumite ml. dorastenci 12-13 rokov do 50kg pokročilí
Radoš Ľubomír = Kumite kadeti 14-15 rokov nad 63kg
Bukovič Norbert = Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg
Pirčák Vasil = Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg
( Noro a Vasil = vzácna zhoda počtu bodov v tej istej kategórii )

2. MIESTA
Kysucká Katarína =Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Verebová Sára = Kata ml. dorastenky 12-13 rokov začiatočníčky
Macejko Martin = Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Šefara Matúš = Kumite st. žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci
Kysucký Lukáš = Kumite st. žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí

Všetky informácie k tejto súťaži sú na webe sutazekarate.sk

VIDEOsúťaž Slovenský pohár detí a žiakov 2020

V decembri sa uskutočnila aj videosúťaž „Neváhaj a toč!“ pre najmenších karatistov, detí a žiakov. Aj tí museli natočiť videá kata a kumite do dvoch kôl súťaže a po ich nahratí do systému rozhodcovia Slovenského zväzu karate ich výkony obodovali. Na základe súčtu bodov z oboch kôl súťaže sa vytvorila postupová listina a v každej kategórii postúpili prví šiesti pretekári do SUPERFINÁLE súťaže.
Po natočení a nahratí videí do SUPERFINÁLE rozhodcovia videá opäť ohodnotili bodmi.
Naši najmenší pretekári získali až 10 medailí ( 3 zlaté + 2 strieborné + 5 bronzových ).
Táto medailová bilancia nás vyniesla na výborné 5. MIESTO spomezi všetkých 31 zúčastnených klubov tejto videosúťaže.

1.MIESTA
Halás Martin – kata chlapci 6-7 r. začiatočníci
Šefara Matúš – kata st. žiaci 10-11 r. začiatočníci
Pirčák René – kumite st. žiaci 10-11 r. do 35 kg pokročilí

2.MIESTA
Kysucká Katarína – kata dievčatá 6-7 r. začiatočníčky
Šefara Matúš – kumite st. žiaci 10-11 r. do 30 kg začiatočníci

3.MIESTA
Kysucká Katarína – kumite dievčatá 6-7 r. do 24 kg
Macejko Martin – kata chlapci 6-7 r. začiatočníci
Pavol Lukáš – kumite chlapci 6-7 r. do 26 kg
Pavol Jakub – kumite st. žiaci 10-11 r. do 35 kg začiatočníci
Kysucký Lukáš – kumite st. žiaci 10-11 r. do 40 kg pokročilí

5.MIESTA
Balasičová Bianka – kata dievčatá 6-7 r. začiatočníčky
Ciglanská Lucia – kata st. žiačky 10-11 r. začiatočníčky
Pavol Lukáš – kata chlapci 6-7 r. začiatočníci
Kretovičová Rita – kumite st. žiačky 10-11 r. nad 40 kg pokročilé

Ďalšie umiestnenia:
Pavol Jakub – kata st. žiaci 10-11 r. začiatočníci = 8. miesto
Bušová Eliška – kumite ml. žiačky 8-9 r. do 27 kg začiatočníčky = 9. miesto
Smrčo Daniel – kata chlapci 6-7 r. začiatočníci = 10. miesto
Kysucký Lukáš – kata st. žiaci 10-11 r. pokročilí = 14. miesto
Bušová Eliška – kata ml. žiačky 8-9 r. začiatočníčky = 15. miesto
Rodová Lea – kumite ml. žiačky 8-9 r. do 32 kg začiatočníčky = 15. miesto
Kretovičová Rita – kata st. žiačky 10-11 r. pokročilé = 16. miesto
Pirčák René – kata st. žiaci 10-11 r. pokročilí = 16. miesto
Ronďošová Ela – kata dievčatá 6-7 r. začiatočníčky = 17. miesto
Molnár Marek – kata ml. žiaci 8-9 r. začiatočníci = 17. miesto
Rodová Lea – kata ml. žiačky 8-9 r. začiatočníčky = 18. miesto
Dubovský Šimon – kata ml. žiaci 8-9 r. začiatočníci = 40. miesto
Majdák Michal – kata st. žiaci 10-11 r. pokročilí = 44. miesto

Všetci účastníci SUPER FINÁLE získajú za svoje súťažné výkony od Slovenského zväzu karate Diplom, medailu a pohár pre najlepších troch z každej kategórie (1-2-3-3 miesto) a taktiež unikátny kód na nákup športového a tréningového materiálu a vybavenia v celom e-shope partnera súťaže www.budosport.sk podľa nasledovného rozdelenia:
1. miesto: zľava 40% na zakúpený tovar ➡️ kód: SZKvideosúťaž1
2. miesto: zľava 30% na zakúpený tovar ➡️ kód: SZKvideosúťaž2
3. miesto: zľava 20% na zakúpený tovar ➡️ kód: SZKvideosúťaž3
5-7. miesto: zľava 15 % na zakúpený tovar ➡️ kód: SZKvideosúťaž5-7
Každý účastník, ktorý do súťaže zaslal aspoň jedno súťažné video získava 10% zľavu na nákup tovaru v celom e-shope
www.budosport.sk Použitie unikátnych kódov v e-shope uplatnite pri nákupe nezľavneného tovaru (zľavy sa nedajú navzájom kombinovať!)

Do poznámky pri odoslaní objednávky vložte meno superfinalistu a zľavový kód, ktorý Vám spoločnosť Budosport, s.r.o. uplatní a odpočíta pri platbe pri dobierke, alebo vystavenej faktúre.
Zľavové kódy budú v platnosti do 31. marca 2021

Všetky informácie, výsledky, ale aj nahraté videá si môžete pozrieť na webe
sutazekarate.sk

VIDEOsúťaž Slovenský pohár dorastencov a juniorov 2020

V novembri a decembri prebiehala videosúťaž „Neváhaj a toč!“. Registrovaní pretekári natočili videá kata a kumite do dvoch kôl tejto súťaže a po ich nahratí do systému rozhodcovia Slovenského zväzu karate ich výkony obodovali. Na základe súčtu bodov z oboch kôl súťaže sa vytvorila postupová listina a v každej kategórii postúpili prví šiesti pretekári do SUPERFINÁLE súťaže.
Po natočení a nahratí videí do SUPERFINÁLE rozhodcovia videá opäť ohodnotili bodmi a naši zverenci získali 5 medailových priečok ( 3 prvé miesta + 2 druhé miesta ).
Tieto skvelé výkony zabezpečili nášmu klubu úžasné 4. MIESTO v medailovej štatistike všetkých zúčastnených klubov tejto videosúťaže.

1.MIESTA
Plichta Bruno – kumite ml. kadeti 12-13 r. do 40 kg pokročilí
Bukovič Norbert – kumite kadeti 14-15 r. do 52 kg
Pirčák Vasil – kumite kadeti 14-15 r. do 63 kg

2.MIESTA
Verebová Sára – kata ml. kadetky 12-13 r. začiatočníčky
Radoš Ľubomír – kumite kadeti 14-15 r. do 63 kg

5.MIESTA
Szelley Vanesa – kumite juniorky 16-17 r. BRH
Gubík Adam – kumite ml. kadeti 12-13 r. nad 50 kg pokročilí
Martinkovič Matej – kumite kadeti 14-15 r. do 57 kg
Ilčín Jakub – kumite kadeti 14-15 r. do 63 kg

Ďalšie umiestnenia:
Bandurová Vanesa – kumite kadetky 14-15 r. do 54 kg = 7. miesto
Kollárová Patrícia – kumite ml. kadetky 12-13 r. do 45 kg pokročilé = 7. miesto
Kretovič Peter – kumite kadeti 14-15 r. do 52 kg = 8. miesto
Verebová Sára – kumite ml. kadetky 12-13 r. OPEN začiatočníčky = 9. miesto
Gubová Klára – kumite ml. kadetky 12-13 r. do 40 kg pokročilé = 9. miesto
Pirčák Vasil – kata kadeti 14-15 r. = 10. miesto
Bukovič Norbert – kata kadeti 14-15 r. = 11. miesto
Martinkovič Matej – kata kadeti 14-15 r. = 15. miesto
Kollárová Patrícia – kata ml. kadetky 12-13 r. pokročilé = 18. miesto
Plichta Bruno – kata ml. kadeti 12-13 r. pokročilí = 19. miesto
Gubová Klára – kata ml. kadetky 12-13 r. pokročilé = 23. miesto
Gubík Adam – kata ml. kadeti 12-13 r. pokročilí = 25. miesto
Dudášová Daniela – kata ml. kadetky 12-13 r. pokročilé = 27. miesto

Spoločnosť Budo Sport – Bojové umenia a športy spolu so Slovenským zväzom karate ODMEŇUJE najlepších SuperFINALISTOV VideoSúťaže „NATOČ TO!“ v kategóriách od 12 do 21 rokov. Všetci účastníci SUPERFINÁLE získajú za svoje súťažné výkony od Slovenského zväzu karate E-diplom, medailu a unikátny kód na nákup športového a tréningového materiálu a vybavenia v celom e-shope partnera súťaže www.budosport.sk podľa nasledovného rozdelenia:
1. miesto: zľava 40% na zakúpený tovar  kód: SZKvideosúťaž1
2. miesto: zľava 30% na zakúpený tovar  kód: SZKvideosúťaž2
3. miesto: zľava 20% na zakúpený tovar  kód: SZKvideosúťaž3
5. miesto: zľava 15 % na zakúpený tovar  kód: SZKvideosúťaž5
Každý účastník, ktorý do súťaže zaslal aspoň jedno súťažné video získava 10% zľavu na nákup tovaru v celom e-shope www.budosport.sk Použitie unikátnych kódov v e-shope uplatnite pri nákupe nezľavneného tovaru (zľavy sa nedajú navzájom kombinovať!) Do poznámky pri odoslaní objednávky vložte meno superfinalistu a zľavový kód, ktorý Vám spoločnosť Budosport, s.r.o. uplatní a odpočíta pri platbe pri dobierke, alebo vystavenej faktúre.
Zľavové kódy budú v platnosti do 31. marca 2021

Všetky informácie, výsledky, ale aj nahraté videá si môžete pozrieť na webe
sutazekarate.sk


Video súťaž v KATA detí a žiakov

V období obmedzení a preventívnych opatrení vlády SR na zamedzenie šírenia koronavírusu sa koncom mája uskutočnila vôbec prvá VIDEO SÚŤAŽ v kategóriach KATA detí a žiakov.

Zúčastnení pretekári museli natočiť jednu kata na video a následne boli videá nahrané na portál www.sutazekarate.sk, kde si ich pozreli a ohodnotili rozhodcovia Slovenského zväzu karate. 31. mája boli už známe výsledky a umiestnenia.

Naši zverenci získali 5 ZLATÝCH, 4 STRIEBORNÉ a 3 BRONZOVÉ medaily:

1.MIESTA
Kysucká Katarína – dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Ciglanská Lucia – mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
Verebová Sára – staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky
Šefara Matúš – mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci
Pirčák René – mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí

2.MIESTA
Rodová Lea – dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Géci Boris – starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Kysucký Lukáš – starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Plichta Bruno – starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

3.MIESTA
Bušová Eliška – dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Kretovičová Rita – staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé
Kollárová Patrícia – staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

Všetkým gratulujeme a deťom ďakujeme za účasť a rodičom za pomoc pri natočení videí.

3. kolo Žiackej Ligy VÚKABU a TAUKA 2019/2020

V nedeľu 8. marca 2020 sme v spolupráci s ďalšími košickými klubmi usporiadali tretie kolo Žiackej Ligy Východoslovenskej únie karate a bojových umení a Tatranskej únie karate. Aj napriek tomu, že to bol posledný deň jarných prázdnin, účasť na súťaži bola vysoká. Iba z nášho klubu sa zúčastnilo 36 „kretovičovcov“.

Spomedzi všetkých zúčastnených klubov sa nám na tomto kole podarilo získať najväčší počet medailí = 70, a z toho aj najväčší počet prvých miest ( 25 x ZLATO18 x STRIEBRO27 x BRONZ ). V hodnotení jednotlivcov a družstiev spoločne sme obsadili najvyššie priečky v rebríčkoch Medailovej i Bodovej štatistiky klubov.

Po doteraz uskutočnených troch kolách Žiackej Ligy sezóny 2019/2020 „kraľujeme“ Medailovej štatistike s počtom medailí 186 ( 66 zlatých49 strieborných71 bronzových ) a v Bodovej štatistike sme na druhom mieste s počtom bodov 367.

1.MIESTA

KATA
Sklenková Lucia – mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Pirčák René – mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
KUMITE
Kollárová Patrícia – staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé
Bandurová Vanesa – kadetky 14-15 rokov do 47kg
Kőtelesová Sarah – kadetky 14-15 rokov do 54kg
Pirčák Vasil – mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí
Géci Boris – starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí
Radoš Ľubomír – kadeti 14-15 rokov do 63kg
Guzej Stanislav – kadeti 14-15 rokov nad 70kg
AGILITY
Kysucká Katarína – dievčatá 6 ročné
Kollárová Patrícia – dievčatá 11 ročné
Halás Martin – chlapci 5 roční
Oros Maxim – chlapci 5 roční
Haško Jakub – chlapci 6 roční
Pirčák René – chlapci 9 roční
Géci Boris – chlapci 10 roční
Kysucký Lukáš – chlapci 10 roční
DRUŽSTVÁ
KATA st. žiačky 10-11 r. – Kollárová Patrícia, Kretovičová
Rita, Kőtelesová Sofia
KATA kadetky 14-15 r. – Bandurová Vanesa, Szelley Vanesa,
Kőtelesová Sarah
KATA ml. žiaci 8-9 r. – Pirčák René, Šefara Matúš, Pavol
Jakub 
KATA st. žiaci 10-11 r. – Plichta Bruno, Kysucký Lukáš, Géci
Boris
KATA ml. kadeti 12-13 r. – Pirčák Vasil, Bukovič Norbert,
Gubík Adam
KUMITE st. žiačky 10-11 r. – Kollárová Patrícia, Kretovičová
Rita, Kőtelesová Sofia, Dudášová Daniela
KUMITE kadetky 14-15 r. – Bandurová Vanesa, Szelley Vanesa,
Kőtelesová Sarah, Váczy Anna (Slávia UPJŠ)
KUMITE st. žiaci 10-11 r. – Plichta Bruno, Kysucký Lukáš, Géci
Boris

2.MIESTA

KATA
Verebová Sára – staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky
Kollárová Patrícia – staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé
Bandurová Vanesa – kadetky 14-15 rokov
Halás Martin – chlapci 5 rokov
KUMITE
Piekarová Olívia – mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky
Verebová Sára – staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky
Dudášová Daniela – staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé
Kretovičová Rita – staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé
Sklenková Lucia – mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg pokročilé
Guzejová Patrícia – mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg pokročilé
Šefara Matúš – mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
Pavol Jakub – mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci
Pirčák René – mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
Plichta Bruno – starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí
AGILITY
Verebová Sára – dievčatá 11 ročné
Macejko Martin – chlapci 6 roční
DRUŽSTVÁ
KATA kadeti 14-15 r. – Guzej Stanislav, Radoš Ľubomír,
Kretovič Peter
KUMITE kadeti 14-15 r. – Guzej Stanislav, Radoš Ľubomír,
Papp Zoltán (Slávia UPJŠ)

3.MIESTA

KATA
Staněková Emília – dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Piekarová Olívia – mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
Kretovičová Rita – staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé
Kőtelesová Sofia – staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé
Guzejová Patrícia – mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé
Oros Maxim – chlapci 5 rokov
Pavol Jakub – mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci
Kopka Oskar – starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
Kysucký Lukáš – starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Plichta Bruno – starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Pirčák Vasil – mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
Bukovič Norbert – mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí
KUMITE
Staněková Emília – dievčatá 6-7 rokov do 28kg
Murcková Nina – mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky
Kőtelesová Sofia – staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé
Szelley Vanesa – kadetky 14-15 rokov nad 54kg
Kopka Oskar – starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
Kysucký Lukáš – starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí
Bukovič Norbert – mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg pokročilí
Gubík Adam – mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg pokročilí
AGILITY
Ronďošová Ela – dievčatá 6 ročné
Kretovičová Rita – dievčatá 10 ročné
Kőtelesová Sofia – dievčatá 11 ročné
Pavol Lukáš – chlapci 7 roční
DRUŽSTVÁ
KATA ml. žiačky 8-9 r. – Piekarová Olívia, Bušová Eliška,
Ciglanská Lucia
KUMITE ml. žiaci 8-9 r. – Pirčák René, Šefara Matúš, Pavol
Jakub
KUMITE ml. kadeti 12-13 r. – Pirčák Vasil, Bukovič Norbert, Tuchyňa
Dušan, Gubík Adam

Majstrovstvá SR seniorov a Akademické majstrovstvá SR

Na Majstrovstvách seniorov Slovenskej republiky sa podarilo bodovať ostaršenému Ľubomírovi Demskému, ktorý v kategórii kumite seniori do 67 kg vybojoval 3. miesto.

Akademickou majsterkou Slovenskej republiky sa stala naša Viktória Pillárová v kategórii kumite seniorky do 61 kg (Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach).

Ďalším, kto sa umiestnil na akademických majstrovstvách Slovenskej republiky bol Patrik Tchúr, ktorý v kategórii kumite seniori do 75 kg získal 3. miesto (Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach).

40th GRAND PRIX SLOVAKIA

Z najväčšieho karatistického podujatia na Slovensku – VEĽKEJ CENY SLOVENSKA a jej v poradí jubilejného 40. ročníka sa podarilo v silnej konkurencii veľkého množstva pretekárov presadiť dvom najmladším členom našej výpravy.

Z Bratislavy domov na východ si cenné kovy priniesli: 

1. MIESTO = RENÉ PIRČÁK = kumite 8-9 roční U10 -30 kg

3. MIESTO = LUKÁŠ KYSUCKÝ = kumite 8-9 roční U10 -34 kg

Slovenský pohár detí a žiakov – 1. kolo

1. kolo Slovenského pohára detí a žiakov v Trenčíne nám v nedeľu 16. februára prinieslo 7 medailí a 7. MIESTO v medailovej štatistike spomedzi 54 zúčastnených klubov.

1.MIESTA:
Pirčák René – kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
Kysucký Lukáš – kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
Plichta Bruno – kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí
Gubová Klára – agility dievčatá 11 ročné
Pirčák René – agility chlapci 9 roční

3.MIESTA:
Kőtelesová Sofia – agility dievčatá 11 ročné
Kysucký Lukáš  – agility chlapci 9 roční